• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
čau holky,zrovna se chystám zbaštit oběd-obalovaný květák s bramborem...pak si dám siestu u nějak pohádky....dost se šetřim,v pátek jsem měla poslíčky slušnýho kalibru, 5 x do hodiny a po 15 min.....už jsem skoro chtěla jet do porodky a kolem 10 večer to naštěstí přešlo..v noci už jen lehce bolesti kříže a ráno opět jako rybička... :unamused: Jinak dneska jsem si volala na dibetologii,mám hodnotu 3%,což je hodnota zdravého člověka :grinning: jupíííí,ale dieta dál platí, samozřejmě....porušuju jen lehce :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
pipiii pupík tak akorát, sluší ti to :wink: .....
24. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj danu....tý jo, tak já mít takový poslíčky, tak už mě má manža naloženou v autě, neukecala bych ho:grinning:....ale fakt drsný, já teda nic takovýho zatím necítím, pobolívá mě občas břicho, ale to asi není ono:slight_smile:.........jinak, je vidět, že dietku krásně dodržuješ :wink:
24. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
24. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
pippiii dík, jsi hodná:slight_smile:...já už to mám, krásný, ušitý od jedné kamarádky, přesně takový, jak jsem si představovala:slight_smile:
24. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
ahojte, du jen na skok objednat monitor dechu ... teda už sem jeden objednávala před pár dny ale z původních 2.600 co měl stát se z toho vyklubalo najednou 3.300 tak sme od té objednávky odstoupili, chtěli s náma prostě vydrbat, tak snad se mi dnes podaří najít nějaký opravdu levný a ze seriozního obchodu
pabli tobě se to řekne, ale já bych v paneláku prostě nevydržela, bez zahrady a možnosti se starat o zvířata co mám bych ani umřela, to ani kvůli tchýni bych tam žít nedokázala, to bych spíš vyštvala ze společnýho baráku já ji :grinning: jednou sme hlídali s mojim psa mým rodičům kteří bydlí v paneláku a nudou sme 3 dny hráli karty a pořát žrali, za ty 3 dny tam sem přibrala snad pět kilo :slight_smile: každopádně nyní je doma stav takový že tchýně mýmu leze do prdele a se mnou se nezdraví :grinning: což je úplně super stav, mám neskutečný klid, snad to bude trvat hoooodně dlouho :grinning: tentokrát sem se zařekla že neustoupím, tak sem zvědavá jestli to dodržím, tak snad nebudu tentokrát zase blbá
zítra mám poslední odebírací den krve do zkumavek, ve středu poslední dia poradnu a už mě nechají být, ve středu taky monitor v porodnici ... na gyndu do poradny už nechodím, předali mě do porodnice ... od té doby sem dost nervozní, přidalo to na vážnosti, prostě už se blíží, sice se těším hrozně na malou až jí uvidím, ale ta nervozita z porodu je prostě hrozná

odstoupení od smlouvy není bohužel na mě, má to na sebe strejda, ten vše zařizoval, podepsal ... a od něj sme napojení i mi a ještě jeden barák, strejda chtěl rychlejší připojení a nějakou výhodnější smouvu než sme měli doteďka, mělo nás to přijít prostě levněji než doposud platíme a tak to dopadlo, takže já jen můžu čekat a doufat že to teda někdy pojede a že to strejda prostě zařídí

mějte se a hlavně s porodama čekejte na mě :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobré dopoledne všem.
Zas je hrozné teplo a tak sedím doma u PC. Ale všichni ostatní jsou asi na koupališti :grinning:

Danuš - super glyk. hemoglobin!!!
25. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: to víš, každý jsme jiný... já se zas hrozně nudím v baráku se zahradou... prostě nevím, co tam dělat... tak se mi právě pak nechce ani hlídat pes u manželových rodičů, protože se tak pak oba pěkně nudíme, na vesnici :grinning: Takové to posezení venku přes léto je tam pro mě obtěžující, protože s tou mojí alergií to prostě tak snadno nejde... A barák, jak je starší, tak je uvnitř většinu dnů studený (kromě pěkně vytápěného v zimě), takže je mi nakonec v tom paneláku fakt líp :slight_smile:. Věřím, že když chodíš do porodky na kontrolu, že to víc stresuje, taky bych se bála, jestli si nemám sebou náhodou vzít sbalenou tašku, jestli si mě tam z té kontroly rovnou nenechají :slight_smile:.
25. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj holky! já už myslela, že tady dneska nikdo nebude:slight_smile:.......já jsem celý život žila v domečku a strašně jsem se těšila do toho našeho malýho bytečku, o domku jsem nechtěla ani slyšet, když jsme to kupovali:slight_smile:...je to pohoda, uklizeno mám hned, budu se moct pořádně věnovat prckovi a ještě třeba budu mít čas pro sebe a manžu:grinning:.....na domku to není tak jednoduchý, pořád se někde něco kutá, opravuje.....ale zase te´d v létě, když jedu k mamči a můžu se tam vyvalit na zahradě u bazénku, tak to má taky něco do sebe....a prcek by si asi zahradu taky užil....prostě každý má svoje
25. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Pabli - my bydlíme u našich v baráku, ale máme vlastní byt a na zahradu chodím jen grilovat a opalovat se, protože se o ni starají naši. Já taky nejsem žádný milovník zahradních prací a podobného :slight_smile: My máme s manželem chatu a nevíme jestli ji příští rok neprodáme, protože ani jednomu z nás se tam nechce pořád jezdit jen makat. Já jsem bytový typ a představa života na vesnice mě děsí, ale každý jsem jiná. :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Mě ty monitory bude dělat doktorka, zítra jdu teprve na první......a já bych zase byla raději, kdyby mě poslala do té porodky:grinning:
25. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
U nás se chodí na monitory taky do nemocnice. Prvně jdu příští týden.
25. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
no, moje doktorka ten monitor má, takže mi to chce dělat, jinak se taky chodí do nemocnice...prý je zbytečný, abych tam třeba tři hodiny vysedávala, když toho budou mít moc...a to je fakt
25. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Aha, u nás se čeká max. hodinku což je někdy u doktora stejné :wink: Větší problém je, že miminko se musí hýbat a moje se dopoledne moc nepohybuje :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
tak to já nevím, jak dlouho se může tady v porodce čekat, když jim třeba dojedou naráz tři těhulky rodit, tak toho asi mají plný kecky, tak je možný, že bych tam třeba i ty tři ho´dky zvtrdla.....ale zase asi až tak často se to nestává.:slight_smile:
25. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
a já zatím měla štěstí, že mě vždycky doktorka vezme maximálně do 15 minut, od toho, co přijdu, takže pohoda:slight_smile:.....a taky moc nevím, jak bude prcek spolupracovat:grinning:
25. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Tegga - já to mám zatím jen z doslechu, uvidím příští týden jak tam budu dlouho tvrdnout :grinning: Kámoška čekala na monitor 10 minut, ale pak na něm tvrdla skoro 2 hodiny, protože mimčo se ani nehlo. Na to, aby byl malej akční ji sestra dala přeslazený čaj a poslala ji koupit si dva koblihy - pak to prý frčelo :wink: Ale nic to toho jako diabetička nemůžu, takže mě asi pošle skákat po schodech :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
taky mi dělá monitory doktorka, dneska jdu už na druhý, teda předpokládám, že mi ho natočí zase, jdu na 14. h na KO

tegga: v paneláku je rozhodně míň práce, ale nemusí se tam člověk nutně nudit... my třeba chodíme dost na procházky a tak, vidím, že lidi z baráčků moc často na procházky nechodí, jsou vlastně pořád doma, i když třeba na čerstvém vzduchu na zahradě
edita: přesně, každé má svoje a každý jsme jiný :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
pabli, já jsem nenapsala, že se v bytě nudím:grinning:....ani náhodou, já si to v něm užívám:slight_smile:......edit jsem zvědavá, třeba budeš překvapená, jak sebou bude malá šít :wink:
25. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
tegga: však já nenapsala, že se tam nudíš, to bylo myšleno obecně :grinning:
25. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
edita: tak mně se malej pěkně hýbal... ale seděla jsem, v takovém pololehu (jako sedím třeba u PC), takže to se malej hýbe skoro vždycky, když jsem takhle, pokud bych musela ležet na boku, tak to si někdy taky vegetí a spí, ale je fakt, že se hýbe méně, než dřív, už tam má asi málo místa, takže asi bude čím dál horší ten monitor natočit... uvidíme :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
mě jak kdy, někdy se mi boulí celý den, celý břicho....a někdy za den udělá třeba tři výkopy, ale ty teda sotjí za to, a tím to hasne:slight_smile:
25. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
holky pijete už ten maliníkový čaj některá?....jo a zkoušela jsem masáž hráze a teda vůbec nevím, jestli to dělám dobře, jestli to bude mít nějaký efekt:grinning:
25. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
tegga: ta masáž je prý na začátku nepříjemná, až bolestivá... pak se to rozmasíruje... ale já masírovat nebudu... maliník začnu pít až tak od toho 38.tt, abych si to neurychlila zas až moc, uvidím, co mi dnes řekne doktorka
25. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
mě to bylo nepříjemný, protože mi to pijde divný, ale že by to úplně nějak bolelo, to ne.......mě už minule řekla, že hlavičku máme hodně dole a CS mám 1......a rodit se jde, až je tam prý nějakých 8.....takže to bude jen dobře, když to ten čaj trošku urychlí, ne že bych tomu věřila:grinning:
25. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
tegga: já jsem zas dost často četla tady na MK, že CS furt 0, plně uzavřené a najednou ten den večer po kontrole porodily...
25. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
to je možný.......on to má každý jinak, jako všechno, co se týče těhotenství a porodu:grinning:....proto je tak těžký něco přesně určit a specifikovat:slight_smile:
25. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
tegga: nebývá ti někdy na zvracení? Já teď hodně spím, docela hodně jím, mám teda pořád hlad, do hodiny - dvou po jídle je mi na zvracení, tak si musím zas něco dát, a pociťuju takový vnitřní neklid, tak nevím, jestli to je stresem z blížícího se porodu... normálně jsem OK, ale to tělo mi dává asi nějaké varovné signály :grinning:
25. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
já se zatím nestresuju, snažím se nepřipouštět si, že budu rodit:grinning:....ale jinak moc dobře mi není, skoro mi to přijde, jako na začátku těhu, jsem hodně unavená a špatně mi je snad celý těhu, vždycky večer, jak mě začne pálet žáha, tak je mi divně i od žaludku....někdy už mě to točí, ale většinou to beru v klidu, že už to mám za pár, tak to vydržím.....
25. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
nervozní z toho začnu být, jan třeba na kurzech...když se o tom moc mluví, moc se to rozebírá......to nad tím začnu přemýšlet a je mi hned špatně:grinning:
25. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.