• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: taky bych ten stav přirovnala k začátku těhu... do toho otýkají ty nohy a i prsty na rukách, občas bolesti břicha jako při MS (i když ty mám vždy po 20. každý měsíc), dneska byly v noci docela často, ale cítila jsem je tak nějak v polospánku, tak nevím, jestli poslové... ale zase žáha mě nepálí, s tou problém nemám
25. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
mě vůbec ještě nezačali otíkat nohy, docela se divím, protože když jsme jeli třeba na dovču autem, tak mi po několika hodinách vždycky otekli....teď vůbec.....a ruky mi otíkají jen v tady těch vedrech, když jsem venku a to docela minimálně, takže pohoda.....to břicho mě taky bolí, jako při menses, docela často, ale myslím, že to ti poslové asi nejsou nebo já nevím, kdo to má vědět, když jsem to ještě nezažila:slight_smile:....ale ta žáha, ta mě fakt prudí, je to hnusný, ale zatím jsem an to pořád nic nevzala, si pořád říkám, že bude ještě hůř
25. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
tak to buď ráda :slight_smile: třeba tě otoky už minou :slight_smile:... mně dost pomohl ten chladnější víkend, konečně mi bylo fajn :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnešní dopoledne jsem měla velmi krušné. Nejdříve nám navozili materiál na plot a od 10 h. jsem tu měla kamarádky s dětma. Celkem 3 kamarádky a 5 dětí s naším Adámkem 6 (3 kluci, 3 holky). No paráda, děti moc hodné a už se těším na toho našeho prďáka.
Koukám, že nejsem sama komu není moc dobře od žaludku. Základ je se dobře najíst a vyspat. Teda aspoň já to tak pociťuji. S nervama celkem poho, spíš se těším. Mámë dost kolem baráku práce, takže nemám čas se nervovat. O poslíčkáchá nevím. Ty vedra jsou opravdu hoooodně náročný, ale co se dá dělat.
25. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
25. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
makka to je dětí, to musel být rachot:grinning:
25. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem zpět od Dr., mám CS 1, natočený zas monitor, OK, jen musela s malým zatřást, protože spal :slight_smile:, všimla jsem si, že v rozměrech pánve mám napsáno: 26-29-31-19. Ale nic mi k tomu neříkala, ani nevím, že by mi ji někdy nějak měřila. Magnézko už mám vysadit :slight_smile: Jo a brala mi stěr, asi na toho streptokoka :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
makka: to muselo být něco, jak dlouho děti vydržely takhle sedět? :grinning:
25. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
My byly dnes také na kontrole.Monitor výborný,ten stěr na mi bral taky,rodit zatím nebudem :grinning: pak se koukal na Barunku a už má 3052g :grinning: Na kontrolu už ode dneška každý týden,akorát co mě mrzí :frowning2: ,že chodím zrovna ode dneška,protože v úterý je tam doktor kolega - jako je v poho - ale mě mrzí,že už toho svýho asi neuvidím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
maja: taky už budu chodit po týdnu :slight_smile: gratuluju k super kontrole :slight_smile: Jaké máš rozměry pánve a CS?... teď mě napadlo, že jsem se nebyla ještě podívat na ten porodní sál, a ani nemůžu příští týden, protože zrovna od 14 h, kdy jsou prohlídky sálů, tak mám další KO...
25. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
PABLi - celkem vydrželi sedět, jen byl problém, aby se stejně koukli do foťáku, TAkže sama vidíš, jak to dopadlo.
Tak já měla rozměry pánve v 13 tt 26-30-35-20, což je slušné. Myslím, že nebudu mít problémy s porodem. Uvidíme, co mi naměří zítra.
MAJA - vím, kterého doktora myslíš, mě moc příjemný není. Přijde mi strašně mladý
25. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
tak koukám že nejsem sama se zažívacíma potížema ... pálení žáhy mám po každým jídle a tak hrozný že málem zvracím, pomohlo mi aspoň trochu renie, předtím sem vyzkoušela jakési 2 přípravky a ty bez úspěchu
se máte že chodíte ješte na gyndu, mě už předala do porodnice :unamused: dr. na gyndě má taky ten monitor, tam je to bez čekání ... sem zvědavá jak dlouho mě nechají zítra čekat na monitor v té prodnici
maliníkový čaj piju už asi 14 dní, já kdesi četla že ne že by vyvolával porod, ale usnadňuje porod, nějak vyhlazuje ty porodní cesty nebo co, tak sem zvědavá
taky jím každý den lžíci lněnýho semínka, to má účinek prý stejný jak ten čaj, s masáží hráze taky musím začít, pořát zapomínám ...
do porodnice už budu chodit každý týden, snad se mi zítra na utz budou koukat i na čípek, už se mi na něj dlouho nedívali tak nevím jestli je ok a neotvírám se, taky se nemůžu dočkat měření malé, minule byla menší než měla být tak sem se "odměnila" tyčinkou Flint, to byla lahoda po takové době sladkost :grinning: říkám si že je to super že je drobounká když je ta cukrovka, strašně sem se bála že budu rodit cvalíka, takže snad malé zhřešení občas už jí neublíží a nebude zbytečně moc růst

maja teda kouká na váhu té tvojí cvalice :confused: :slight_smile:
makka dobrá je ta fotka toho caparta s prstem v nose :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
ještě malý dotaz ... jak masírujete tu hráz? a jak dlouho?
v sobotu už nám určitě pojede net těším se jak malý děcko :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
even, tu mas navod na masaz hraze: :wink:

http://www.emimino.cz/pages/story/984
25. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsem vzhůru - asi 2 hodiny :grinning: Dneska jsem vůbec nemohla spát, asi se mi roztahuje pánev nebo co, při ležení mě to bolelo na obou stranách od třísel nahoru, no hrůůůůůza :slight_smile:... tak dnes dopol. něco málo zařídím a nakoupím, a pak si půjdu po obědě lehnout :slight_smile:
26. srp 2009 v 06:42  • Odpověz
Ahoj Pabli, tak já teda spala do teď, ale hrozně blbě. Měla jsem stejné bolesti a k tomu jsem lítala dost na záchod. Přišlo mi, jako bych měla zánět ledvin. Opět horko a ráno jsem byla přikrytá 2 peřinama, mojí a manželovöu. Dost se odkopávvám a má o mě strach. Teď jsem jak praštěná palicí.
26. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
makka: ahoj, já byla na WC 3x za noc!... spím teda bez peřiny, máme tu děsný horko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
jé hloky, to je strašný, mě se taky blbě spalo....jsme jak důchodkyně stěžovatelky:grinning:.........dneska jdu k doktorce a to už mě taky nebaví, tam pořád chodit....to je něco:grinning:...jinak ahoj a krásné ráno všem:slight_smile:
26. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Ježíš, to asi byly erupce na slunci.
26. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
na měsíci spíš:grinning:
26. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
PABLI - teď jsem mluvila s manželem a ten mě prý přikryl, abych se nenastydla. Těžko mu vysvětluju, že je mi vedro. Taky se mu prý špatně spalo, takže i tatínci nás podporují.
Dnes mám od 14 h. kontrolu, jdu na monitor. Holky, jak to dlouho trvá?
26. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
já bych spala teď ráno, to se mi moc často nestává, jindy jsem v šest vzhůru.....jenomže musím k té doktorce......nejlepší je, že já jsem za noc vždycky upečená, spím taky bez peřiny a manža mi pořád zavírá okno, že je mu zima a je chudák zabalenej až po uši:grinning:
26. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
TAk to fakt nechápu s tím teplem, jaktože nám je teplo a manželům zima. TEGGA mám to doma úplně nastejno :wink: Já už když vylezu z postele, tak jsme vzhůru.
26. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
makka: nevím přesně, asi 20 min... dostanu k tomu vždycky časopisy na čtení :slight_smile:

tegga: tak koukám, že to možná nebude horkem v bytě, ale tím těhotenstvím, že je mi v noci hic :grinning:
26. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
já chodím i po bytě max. v dlouhém triku nebo jen tak, přes den, nic na sobě nesnesu, je mi děsně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
jj, taky si to myslím, protože v noci z okna jde už fakt celkem studený vzduch......ale já se prostě peču a on mě taky pořád zakrývá, protože se prý bojí, že se nachladí i prcek:grinning:....makka taky jdu dnes poprvé na ten monitor
26. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
PABLi - já jsem taky jen v šatech na ramínkách a manžel v teplákách a teplé mikině. Tlemím se mu, že se vůbec nehejbe a pak je mu zima. Ještě si postěžuji. Včera se mi taky dost blbě dýchalo, malej se mi v břichu nějak zašprajc a bylo to. Jo, holky ještě jsem vám neřekla včerejší historku. Jelikož nám dovezli materiál na plot a manžel nebyl doma,täk přišel na pomoc přítel manželovi maminky Standa. Všechno proběhlo v klidu. Jenže. Standa je fanoušek rumu,takže si 1 přivezl a ředil si ho colou. Do 10 h. matroš dovezli a já si s radostí poskočila, že budu mít čas na tu svou dívčí návštěvu a Standa tedy může jet domů. No, jo, ono se mu u nás zalíbilo, takže seděl v kuchyni, teď ty jeho výpary z rumu a hlavně tam seděl jak úchylnej strejda. Děti se na něj chodili koukat jak do zoo a on z nich byl hotový. Prostě se u nás pěkně zmastil. Kámošky na mě z hrůzou koukali, kdo to je a mě bylo doooost trapně. Po hodině se zvedl a odjel :sweat_smile: To ale nebyl konec. Zjistila jsem, že celou dobu, co byl u nás doma, se nezul a to jsem všude nacházela hlínu a ještě vylil nějakou vodu, takže to utřel utěrkou na nádobí. Takhle nasr... jsem dlouho nebyla. A dnes má dorazit zase, zkontrolovat chlapi, kteří nám tu kopou. Už mám nervy teď.
26. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
makka tak takový pracanty mám taky moc ráda:grinning:
26. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
TEGGa - spíš už mám o něj dost strach, protože ten rum je jeho denní dávka energie. Už si myslím, že má problém!!!! Nechce si to připustit. Je ještě dost tlustý a má vysoký tlak, takže jak to může dopadnout.
26. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
makka: jeeeeeeee, to muselo být blbý... nesnáším chlapy, co pijou přes den alkohol (no, celkově na opilý lidi není pěknej pohled)... ke mně si tuhle přisednul podobný chlapík v MHD, jsem trnula hrůzou, aby se vzbudil na konečné, pořád na mě podal... fuuuuuj... teď je nějak těch opilých po ulicích víc, manža říká, že je to tím, jak je léto, tak toho lidi míň snesnou a víc je to vidět... :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.