• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
PABLi - jenže on moc opile nevypadá. Jak jenom pije každý den, tak to tělo to asi lépe přijímá. Spíš mě mrzí, že mu nepomůže moje tchýně a prostě mu ten chlast nezakáže. Normálně bych ho už poslala k psycholožce nebo na odvykačku. On prostě bez chlastu nemůže fungovat, má i fóbii z lidí. Takže do práce chodí, jen když to jde.
26. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Změním téma, to by bylo nekonečný.
26. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Makka nemyslím si, že dospělýmu člověku jde poroučet...pokud on sám necítí a nepřizná, že má problém, tak všechno prošení, domlouvání je k ničemu...musí chtít sám a v tom je většinou ten problém......
26. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Mám spíš taky obavy, aby do toho nezatáhl i tchýni. Ona si dá občas, ale stojí to za to! Ta je rozumná. Víš, co, taky budu přemýšlet, jestli jim dám třeba malýho na hlídání.
26. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
tak pokud paří oba, tak to nemáš moc o čem přemýšlet.......nesvěřila bych jim ho ani náhodou......
26. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Myslím, že kdyby tam měli malého, tak tchýně určitě nebude pít. Standa nevím,ten chodí tajně. Měli na hlídání našeho psa a v pohodě. Nemůžu ale srovnávat dítě se psem, že jo.
26. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Uvidíš sama makka.....já si stejně nedovedu představit, že dvouměsíčního prcka někomu půjčím:slight_smile:....ještě tak mé mamině....jiank asi až později :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Řešili jsme s manželem i návštěvy. Ze začátku jen na kukačku nejbližší příbuzenstvo a další návštěvy až po šestinedělí. Jelikož slavím 14.11. narozky, tak určitě mi přijde spoustu lidí popřát a stejně tomu nezabráníme. Nebo se na nějaké slavení tento rok vyprdnu, budu mít úplně jiné starosti, než píglovat barák a připravovat pohoštění.
26. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ráno, dnes jsem se probudila do narozeninového dne, ale moc mě to netěší. Žádné dorty, chlebíčky ani alkohol, no je to život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Od rána zvoní telefon a všichni se slušně ptají kdy se můžou stavit s dárkama, je mi blbé říkat, že nevím, zavolám vám. Ale dnes nemám náladu na žádné návštěvy.

Cukrovku mám hraniční, takže držím opravdu přísnou dietu, abych na pár posledních týdnů nemusela mít inzulín. Snad vše dopadne dobře.

Masáž hráze mi manžel dělá už víc jak týden a je to docela příjemné, jenom je občas problém ho k tomu večer donutit, protože je unavený. Dělá ji 3-5 minut, ale co tam dělá nevím, protože si tam nevidím, ale porodní aistentka ho prý poučila :wink:

Maliníkový čaj piju už asi 14 dní jeden šálek každý den, od příštího týdne budu pít dva hrny. Navíc beru různá homeopatika u kterých už si nepamatuju na co to vlastně má být, ale věřím že jen pomůžou :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
ËDIT - všechno nejlepší k narozeninkám a spoustu splněných přání!!!! Nenech si cukrovnkou zkazit narozeniny :frowning2: Taky masírujeme. Sice ze začátku nic moc, ale teď se to dá. Manžel teda přitvrdil a víc mi ji roztahuje a už prý cítí, jak je povolenější. Takže to snad k něčemu bude. Maliník ještě koupený nemám. Přijde mi, že nic nestíhám, protože potřebuji ještě nakoupit pár věcí do porodky a zrovna tento týden mi to vůbec nevychází.
26. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Makka - já taky nestíhám, ale už to nehrotím. Říkám si, že co jsem nestihla a neudělal do teď může udělat manžel později :slight_smile:
Děkuju za přání. Já narozeniny většinou slavím s partou na chatě a to letos nejde, takže se omezím jen předání dárků a pro rodinu upeču malé koláčky. Cukrovka mi kazí náladu pořád, ale říkám si, že za chvilku bude po ní. :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
jeee edith, vse nej!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
26. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
PIPII - tak to je hustýýýýý, to náš Adámek tak aktivní není. Máme lenocha. Že si měla puštěnou nějakou hudbu? Protože krásně tancovala.
26. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojky edit,tak se připojuju s přáním všeho nej :slight_smile:
měřili mi ten glykovaný hemoglobin a mám 3%,takže paráda...pořád nejím sladké, hlídám si množství ovoce,ale přílohy už trochu zvyšuju a pečivo taky....
26. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojky holky...jak se máte???já nemám ani čas sem zajít..mamka si zlomila nohu tak skáču tedka kolem ní....no hrůza...
26. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
makka, jj ja mam pusteny cely den hudebni kanal na kabelovce. Jsou to starsi pisnicky, ale myslim ze se jenom probudila a chtela se pretocit:grinning: ted je zase uplne v klidu..:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
renu ahooj, mrkni na to video amalky:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
pipii tak to je teda mazec... :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
máme nějaké fotečky z procházky v parku hodím je do alba tak kukněte...
26. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
renu a co to vase foceni?
26. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
renu, jee tam ti to slusi:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
pipii focení pohodička...představovala jsem si trocha jiné fotky...ale budou snad hezké...příští týden budou hotové tak je sem hodím...kukni do alba už jsem tam nějaké hodila...
26. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
pipiii díík...
autor
renu a to jsou z toho foceni?
pipiii néé ty budou až příští týden...
26. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
my jdeme fotit v pondeli ale mam takovych bedaru:grinning::grinning::grinning: ze mam ted dlouhy vlasy, tak si je vyzehlim a hodit pres ramena a do dekoltu:grinning:
26. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
pipii no jo amálka ti bere krásu...to bude ale kočka... :slight_smile: já teda ani jeden vřídek...a vlasy teda mazec...můžu je klidně mít jednou za tejden a jsou pořád ok...kéž to vydrží dokonce..
26. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
ale co se týká váhy tak teda děs mám už 14 kg nahoru...
Všem díky za přání! :slight_smile:

Danuš - já držím deitu jak blázen, ale glykovaný byl 3,9 což je dost hranice :angry: Ale už mi zbývají jen 3 týdny do vyvolání (teda kdyby bylo mimčo podle biometrie v pořádku tak mě vyvolávat nebudou) tak mi mudra nechce nasazovat inzulin. Jen musím jíst ještě menší porce než dřív a musím jíst každé 2 hodiny. Je to blbákov, ale dá se to vydržet. Jen jsem rozhodnutá, že příští těhu si raději nechám nasadit inzulin, je přírodní a předejde se tím tomuhle zmatku v 35tt. Hlavně už by se teď cukrovka podle statistik neměla zhoršovat, uvidíme.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.