• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
renu, hmm presny opak me:grinning::grinning::grinning: ja mam asi 100 vylozene mega vredu po celych zadech, v dekoltu, na prsach, vsude proste, vlasy si myji kazdy obden(druhy den uz mam vzdy uplne promastenou ofinu) tak ji zasypavam suchym samponem... mam to fakt starsny... ale kdyz se upravit atd, tak se sama sobe libim:grinning::grinning: ja mam nahore 10kilo.
26. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
no jo to je známka téé holčičky...ale pipiii přece to bych neřešila na fotce ona ti je vyretušuje a je po vřídkách...
26. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
no nic mamka mě zase volá musím za ní..měj se já zase dofrčím,...
26. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
renu jj budu to hned hlasit zda mi to vyretusuje:grinning:
26. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky, jsem zpět z poradny.....jsem otevřená na 1 prst, mám teď ještě 10 dní brát magnézko a být v klidu...takže se zřejmě vyhnu vyvolávání porodu Edit :wink: doufám,že tam prcek těch 10 dní vydrží.....držte palce
26. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
danus, vydrzi, neboj:grinning::grinning::grinning: ja byla na 1 prst a minuly tyden opet nalez na cipku 0, takze chce to proste jenom klid..:slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
danuš: co znamená, že jsi otevřená na 1 prst, máš i CS teď 1 nebo jakpak?... Já mám CS 1 ze včerejška a doktorka říkala, že naprosto OK a magnézko že už mám vysadit.

pipiii: super video :slight_smile:

renu: teda, to je hrůza, nejdřív přestavba, teď mamčina noha... si do porodu snad neodpočineš :slight_smile:. jinak pěkné fotky v albu :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
pabli-čípek mám ani ne 1 cm dlouhý....k tomu ty poslíčci v pátek....
26. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
26. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3198385#navigator

me new brusko z konce 33tt(vcera)

pabli, super porovnani:slight_smile:

danus, hele neboj se, ja mam nalez ne o moc lepsi nez ty a jsem o 2 a pul tydnee po tobe:slight_smile: ja mam ted cipek na 2 cm polomekky:slight_smile: a monitor jsme nemela nic moc, k tomu jsem mela taky posli, kus zatky mi odeslo:grinning: ale uz to neresim:grinning:
26. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
pipiii: super bříško :wink:
26. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Doufám, že mě zítra taky doktor potěší nějakou dobrou zprávou :slight_smile: Já bych klidně za 14 dní rodila, vyvolávaného porodu se docela bojím. Teda porodu se bojím všeobecně, ale toho vyvolávaného ještě o trochu víc :grinning: :grinning:

Máte krásný forky bříšek. Manžílek tak včera konečně jednu udělal, ale hned si ji stáhl k sobě do PC :slight_smile:

Asi mi maximálně blbnou těhotenské hormony, protože jsem furt hrozně plačtivá a taky hrozně zamilovaná do vlastního manžela. Normálně se mi po něm stýská, když je v práci. To se mi ještě nikdy nestalo, jsem zvyklá na dlouhá odloučení, když jsem ještě pracovala tak jsem ho díky mím služebkám třeba měsíc neviděla a nikdy se mi extremně nestýskalo :slight_smile: Asi fakt začínám blbnout.
26. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpět z kontroly. Vše v pořádku. Byla jsem na monitoru a v pohodě, jen jsem musela šťouchat do malého. No a pak stěr na streptokoka. Za týden opět kontrola. Dostali jsme kufřík plný vzorečků, moc milé. Jen máme už 2 stejný dudel. Takže máme předudlíkováno, protože jsme některé koupili.
EDIT - holt hormony. Sice mi manžel neschází, když je v práci, ale ráda ho vidím. Ještě, že si můžu s vámi povídat, jinam by mi hráblo. Vlastně se vůbec nenudím.
26. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Takže děvčata změna. Koukla jsem do těhu knížky a mám CS 1, takže se začínám taky připravovat. Kdybych se nekoukla, tak to ani¨nevím :unamused:
26. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
edit gratuluju taky k narozkám, všechno nej, s cukrovkou jsi šikula, že jsi to zvládla do teď, tu chvilinku už vydrž, pak si uděláš pořádný hody :wink: a je to krádný, když se ti po manžovi stýská ne :grinning:.....můj dnešní první monitor nic moc, prcek skoro celou dobu spal, doktorka ho pořád šťouchala, tak se pak asi na pět minutek probral, jinak CS mám 3, čípek měkký a hlavička zase o kousek níž než minule, takže už se to prý pomalu chystá:slight_smile:......hnad zítra musím zabalit tu tašku:grinning:
26. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
TEGGA - tak to jdi raději balit, malej asi chce rychle na svět :slight_smile: Neřeší taky tvůj manžel, že malému bude kupovat autodráhu? Můj manžel se na to hrozně těší. Dnes mi řekl, že bude dělat s malým pokusy, vyvalila jsem oči :astonished: Myslel jen, že bude zkoušet, jak reaguje na určité podněty. Takže jsem ho usadila, že by ho spíš měli zajímat plíny :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Já to zase tak akutně nevidím, porod je, až máš CS tak 6-7.....čípek se nezkracuje....takže ty tři týdny to ještě vydrží:grinning:......můj manža je vášnivý tenista, hrál i závodně a tak, prdík dostane malou raketu už do postýlky chudák:grinning:....o autodráze zatím řeč nebyla, tak mu ji raděj nebudu připomínat, ale to jak spolu budou chodit na fotbal už má taky naplánovaný:grinning:
26. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
tegga-já mám CS 2..nějak se nám to přiostřuje :unamused:
26. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
holky,manža už pro prcka vybral tábor,na kterém teď byl syn našich známých... :grinning: a v tescu jsme oba slintali asi před 14 dny nad dřevěnými autíčky a vláčky...a já nad farmou se zvířátky :dizzy_face:
26. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
mě to CS 3 nevadí a nijak mě to nerozhodilo:slight_smile:.......ono to stejně ještě hned tak nebude......
26. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
a i kdyby, já už bych klidně rodila...krom toho teda, že nemám nachystaný věci, ani postýlku:slight_smile:.....ale nějak by se to taky zvládlo:grinning:
26. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
poprvé v porodnici ... monitor ok, akorát nechápu že mě dr. neposlala na biometrii a jen mě vyšetřila prstem, žádný utz :unamused: chtěla sem vědět jestli nějak abnormálně malá neroste ... ptala sem se na čípek jestli se mi nezkracuje a sestra mě dost usadila větou že ikdyby se zkracoval že je vše normální, že přece nechci 14 dní přenášet ... každopádně čípek je vklidu, nevypadá to že by se chystala ... když Vás tak dočítám tak abych z Vás nerodila jako poslední ikdyž mám jako první termín :grinning: neměla sem ani žádné poslíčky, prostě nic

edit vše nej, škoda že si ty narozky tak neužiješ, vynahradíš si to příští rok aspoň dvojnásob ne? :wink:
to sem nevědělal že máš tu cukrovku tak děsnou, u mě bych řekla že se naopak zlepšila, dokonce jím už dlouho i sladké, nedělá mi problémy si vzít na sváču třeba 2 nanuky, řeším už jen to abych se vlezla do přídělu S na jídlo a to jesli tak sou nějaké cukry je mi jedno, hlavně že dodržuju příděly a odstupy od jídla

pipii dík za info o hrázi, to teda koukám že je to tak složitý, myslela sem že se to jen maže :confused: tak dnes budem teda masírovat poprvý

ahoj v sobotu
26. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
ježíš, to bylo zase spaní :frowning2: Já chci zimuuuuuuuu. 3x WC a bolení břicha, no super.
27. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Kde jste kdo? :frowning2:
27. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
ahoj makka! pořád si opakuj, že ještě měsíc a bude tady prceeeeek:slight_smile:
27. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
TeGGA - Jen už bych se potřebovala vyspat. Teď nám tu chlapi dělají se zbíječkou a malej z toho dostal škytavku :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
ahojik, holky, tak my jsme vcera poprve provadeli masaz hraze a nejaky se to zvrhlo v sexik:grinning::grinning::grinning: ale jinak u me masaz hraze ok:slight_smile:
27. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
to my máme škytavku tak pětkrát denně, už si vždycky říkám, že už je to moc, a´t už přestane:slight_smile:...........jinak já včera celý den někde chodila, takže se mi spalo krásně:slight_smile:, ale mám to vždycky obnoc, jednu se vyspím, další ne, takže dneska mě čeká ta nespací:grinning:....i když zase nebudu celý den doma, tak se třeba utahám a bude to dobrý
27. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
pipiii, tak aspoň někdo si to užívá:grinning:
27. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.