• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
PIPII - doufám, že jste to s tím sexíkem nepřeháněli, víš že si máš dávat pozor!!! U nás je masáž hráze taky v pohodě a manželovi to očividně taky nevadí.
27. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Holky, potřebovala bych poradit. Jaký máte vysavač, jakou značku a jestli sáčkový nebo bezsáčkový. Kupujeme nový, takže bych potřebovala poradit. Díky :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
holky, kdyz oni sousedi meli nejakej strasne divokej sexik, ta zenska strasne kricela i chlap hekal:grinning::grinning::grinning: a manzilek byl strasne smutnej, ze uz ani nevi co to je, tak me to take vzrusilo noo a nebojte nebyl vubec hluboko, ale bylo to krasny:slight_smile:
27. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
makka, my jsme kupovali vysavac pred rokem, mame sackovy ale ma to i nadobu na vysavani do vody(budeme pouzivat u prcka) ma hodne silny, vykonny, vse super ale bohuzel dost hlucny:frowning2:... a jak jsme zjistily tak vetsina novych silnych vysavacu je hlucnych:frowning2: a jmenuje se:grinning:.....ZELMER AQUARIO
27. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Makka - já jsem si koupila před pár týdny vysavač ZELMER s hepa filtrem a musím říct, že je naprosto úžasný. Jde tam regulovat sání a je lehký a navíc dobře vysává.

Pipiii - masáž hráze nás na milování nenaláká, to spíš když mi manžel maže bříško a prsa :wink:
27. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Vidím, že máme s pipii stejnou značku. Já jsem chtěla sáčkový, přijde mi to nejlepší.
27. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Evena - já mám tu cukrovku dost děsnou hlavně ráno, jinak je to docela OK. Ráno sním kousek celozrnného chlebíčka se šunkou a mám hodinu po jídle kolem 6 :frowning2: Ale na oběd sním klidně i poloviční porci hranolek s masem a salát a vlezu se do 7. Z vás mám tu debilní cukrovku asi nejhorší. Ale už jsem potkala spoustu holek co jsou od 28tt na inzulinu takže jsem ještě pořád OK. Teď už se mi to snad zhoršovat nebude.
27. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Tak už jsem si pokecala :grinning:
Jedu na prohlídky k mému mudr. příště už asi půjdu na monitor do nemocnice. Doufám, že se začínám otvírat, ale moc tomu nevěřím. Žádné poslíčky nemám a břicho mi tvrdne taky docela normálně.
27. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
edith my mame sackovy ale da se vysavat i pro alergiky do vody, ma asi 5 stupni vykonnosti a myslim ze nebyl drahy, ale je dost hlucny...jinak super.
27. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
holky ja se tesim na ty nase prcky, vite jak vam je budu zavidet kdyz ja budu porad jak velryba a vy uz ty uzlicky budete mit u sebe???
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Ten můj je docela tichý a pro alergiky má ten Hepa filtr. Já jsem měla vodní 1x a ucpal mi ho vodní kámen :grinning:
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
adith:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: my nemame jako vodni...je to neco specialniho nebo co:grinning::grinning::grinning:jenom plastova nadoba:grinning: ale vodu nemuzeme vysavat:grinning: jen ten prach jde do vody:grinning: (do te plastove nadoby:grinning:
27. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Díky holky, mrknu na něj.
27. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDAView=237552573537578506&NNZ=a5x2732

tenhle mame tak stal 3300:grinning: ale my ho dostali jako svatebni dar:grinning:
27. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
PIPII - co když budeš mezi prvními? Na tohle bych si nevsázela, která bude první.
27. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21845292&tab=1

holky budete neco podobneho porizovat????
27. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
makka, kez bych porodila ve 38tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
PIPII - vidíš, ani bych na to nepřišla. Myslím, že pokud chceš mít mimčo na boku, stačí ho ze strany podložit polštářem nebo peřinou. Myslím, že to nech na malé, kdy se jí zachce ven. Včera mě rozesmál známý, který nám bude stavět plot a dělat chodník, že musím porodit nejdříve za 6 týdnů :grinning: To fakt nevím, jak to udělám, asi se budu muset zašpuntovat. Prý aby bylo vše hotové a malý přišel do nového.
27. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak to zas vypadá na pěkný pařák :slight_smile:

Edita: všechno nejlepší k narozeninám, i když opožděně :slight_smile:

jsem tu jen na skok, mám dnes manžu doma na dovolené, tak tu moc nebudu :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
makka, no ja fakt nevim s tim polohovanim mimi, na zadickach ho nechci nechat spinkat kvuli zvratkum a ma se asi po 4 hodinach(asi) polohovat a menit miminku poloha:-O
27. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
pipiii: to jsi někde vyčetla? nám říkali na kurzu, že máme mimča nechat spát jedině na zádech, a to celou dobu spánku... pouze pak v rámci cvičení ho dávat na bříško, aby nemělo placatou hlavičku :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
a pokud má tendence ublinkávat, tak podložit něčím matraci, aby byl trochu výš...
27. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
pabli, nevim:grinning: rikali nam menit polohu kazde 3-4 hodiny, nemit dite dele nez 3 hodiny v autosedacce, v nositku, v lehatku atd. ze to chce porad nejka menit polohu.... tak jsme to pochopila i s tim polohovanim v postylce ale ted jsme se docetla ze poloha na boku je blba, tak max podlozim raminka a pootocim hlavicku.
27. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
s autosedačkou je to fakt, dokonce jsem četla i že po 2 h v autosedačce udělat v cestování pauzu, mimčo vyjmout, položit normálně nebo pochovat a tak... proto mi nepřijde vhodné, když třeba dnešní rodiče jedou někam hoďku, pak nechají dítě 2 h v autosedačce někde v obchoďáku a další hoďku jedou třeba zase domů...
27. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky holky....jak se mááte???já přišl ana skok kuknout...
27. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
ahojik renulo:grinning:
27. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
renu a co jste vsechno fotili???byli jste obleceni, nebo jakpak?
27. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
pipiii asi 3 fotky máme v oblečení a zbytek vše já jen v kalhotkách a honza v kratasech bez trička...
27. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
renu a ma kratasy nebo trenky? me by se libilo, kdyby jakub mel trenky..ale nvim aby to nevypadalo divne:-O
27. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
ja si musim koupit nejaky pekny kalhotky:grinning:
27. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.