• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Už jsem zpět. CS1,hlavička naléhá a porodní cesty uzavřeny. Na monitor jdu příští čtvrtek.
A taky jsem měla nízký tlak. Nechápu to, před týdnem mi ho měřil diabetolog i obvoďák a byl OK a dnes je nízký. No nic, uvidíme příští týden.

Pipiii - no jasně, musíš mít něco v čem se budeš chtít ukazovat! :wink: :wink:
27. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
edith joo vlezu tam nahata:grinning::grinning::grinning: a reknu do niceho se nevejdu tak se musime nafotit nahy:grinning:
27. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: přežila jsem noc, 3x wc, hlavička mi dává zabrat,vrtí se a působí bolesti...k ránu jsem pak usnula docela tvrdě a vzbudilo mě až kolem 9,jak tady u nás stříhali živý ploty.....
27. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
oběd mi dovezli z práce,br.kaši a holandský řízek, pěkně jsem se nacpala :grinning: teď si půjdu dát siestu,pobolívá mě podbřišek....
27. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
dneska mi přijede mamka a v neděli kamarádka
27. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
DANUSCH - myslím, že nejsi s bolením sama. I já mám takové potíže.
27. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
danuš: mě taky ty bolesti trápí :unamused:
27. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
To je zase dnes pekelně, co? Už se těším na víkend, má být do 20 st. a příští týden taky fajn počasí.
27. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
makka: taky se těším, už se nemůžu dočkat!!! :slight_smile:
27. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
ahojky holky prosím vás kde jste koupili ty kojící podprsenky??já nemůžu nic sehnat...máte někdo nějaký odkaz??
27. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Renu - já si je koupila tam kde se prodává oblečení pro mimča :slight_smile: Mám 3. Dvě Anity (dražší), každá s jinak velkým košíčkem a jednu obyč. bavlněnou. V mé velikosti je totiž těžké něco sehnat tak chci být připravená, aby pak chudák manžel nemusel obcházet obchody s podprsenkama :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
RENU - taky musím nějakou sehnat, jelikož teď mám 85D, tak snad budu kupovat padáky. Ještě jsem nic nesháněla, ale budu kupovat jen jednu a jinak budu používat klasickou podprdu. Prý to stačí.
27. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
holky tak já mám tedka 80D takže taky ěsnéé...koukala jsem tedkom na net a něco jsem oběvila tak kukněte...dávala na ně odkaz i Danuška jen je blbé to kupovat přes net...
27. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak teď jsem zjistila šílenou věc. Měla bych mít velikost podprdy 100 G, no a raději o něco větší, protože prsa porostou. Fakt nevím, kde ji vezmu. RENU - našla si výborný odkaz,hlavně jsou tam podprdy za vynikající cenu, ale nic pro mě :frowning2:
27. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
holky, pocitejte s tim ze obvod se vam po porodu zmensi!!! ja potrebuji sehnat podprsenku 75E a to take neni vsude:grinning: nebo 75DD ted mi je 80D (ale obvod bude mensi, ted to mam vetsi kvuli brisku) pred tehu jsem mela 70. ale 75DD nikde nemaji:frowning2:
27. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Dobré ránko, já celkem luxusní noc. Sice 3x na záchodě, ale nenechala jsem se mučit vedrem a měli otevřené okno totálně dokořán. Dnešek ještě přežiju a od zítřka parádní teplotky :slight_smile:
28. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj holky! tak já měla dneska makka pro změnu noc hroznou:grinning:.....ale kupodivu jsem od rána plná elánu, tak toho musím využít:grinning:
28. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
TEGGA - holka, prostě si nevybereme. Co ale budeme dělat až se nám narodí prckové? To už se nevyspíme asi vůbec. Budu určitě využívat na spaní tu dobu, kdy usne malý, teda, aspoň si to takhle pěkně plánuji :slight_smile: Jenže, jak se znám, určitě budu lítat kolem domácnosti a budu tragická. Já dnes jedu s mím taťkou nakoupit, protože manžílek je dlouho v práci a potřebuji pomoc. Takže si zpracovávám v hlavě, co všechno koupit. Zítra tu máme 3 zedníky na stavění plotu, takže i jim musím uvařit
28. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Já taky, hlavně ze začátku, pak ji ale budu využívat asi hlavně na to, abych stihla i něco uklidit a uvařit....bude to záhul, ale já se těším:slight_smile:...makka tak to mě nestačí zpracovat v hlavě, já si to musím psát, jinak přijdu do obchodu a jsem v koncích, nikdy nedovezu nic z toho, co jsem chtěla:slight_smile:
28. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Přijde mi, že teď v těhu jsem hrozně zapomnětlivá a zbrklá. Včera jsem třeba rozbila hrneček. Takže si raději nákup napíšu. Zase si vždycky říkám, nic si psát nebudu, vždyť když to v tom regálu uvidím, tak mě to trkne, že to mám koupit. Bohužel nedovezu nákup úplný. Dnes je nejdůležitější položka krmení pro psa, jinak bude hlady :confused:
28. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
já jsem zbrklá i mimo těhotenství:grinning:......ale te´d co můžu, to zapomenu:slight_smile:.......a asi před týdnem jsem rozbila talíř:slight_smile:...
28. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
jo a ještě k té dnešní noci, jak jsem se pořád budila, tak jsem přemýšlela nad tím, co bych rychle naházela do té tašky, kdybych fakt najednou začala rodit:grinning:....no a to už se mi nepodařilo usnout vůbec......takže dnes ji zabalím, ať mám klid:slight_smile:
28. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
TEGGA - je pravda, že když nemůžu usnout, tak přemýšlím třeba o malém, ale pak usnout je problém. Já mám tašku už zbalenou, jen přihodit pár hyg. věcí, ale ty mám pro jistotu napsané na papírku, abych něco nezapomněla.
28. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
no, já to dneska zabalím a pak k tomu dám taky papír, kde napíšu věci, který budu brát až v ten den a hotovo, budu klidná:slight_smile:
28. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj, jak vás tak čtu tak jdu taky zabalit tašku. Už se na to chystám asi týden, ale pořád nebyl čas :slight_smile:
Co se týče vaření a uklízení po porodu tak to už jsem vyřešila. Celé šestinedělí mi bude chodit kámoška na úklid, vařit bude první dva týdny vařit manžel, protože bude doma a pak mi bude obědy nosit taťka (chodí každý den s obědem k babičce tak se stav u nás) :grinning: :grinning:
Chci se věnovat jen miminku a ne lítat kolem plotny a úklidu. Už se na tu "pohodu" těším :wink:
28. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Edit já už to taky plánuju delší dobu:grinning: a pořád si říkám, času dost:slight_smile:.....ale abych nad tím pak celou noc dumala, na to kašlu, to ji raděj zabalím............jako závidím holkám, jejichž chlapi umí vařit:slight_smile:, ten můj si neudělá ani čaj, nemyslím si, že by byl tak nešikovnej, že by nějaký jídlo nezvládl, i když to tvrdí, jenom je to lenoch.....s těma obědama to budu muset ještě nějak vymyslet....zase když bych si to nechala odněkud nosit, aby to nebylo moc kořeněný, nadýmavý a tak, ale jiank je to asi nejjednodušší
28. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Můj muž vaří dobře a rád :slight_smile: Obědy budou ze školní jídelny, kde vaří moc dobře a pokud by mi to jídlo připadalo moc kořeněné nebo nadýmavé nebo tak něco, nechám ho pro manžílka na večeři a udělám si nějakou rychlovku :grinning: Mám doma nazavařované výborné BIO polévky vlastní výroby a ty se mi stanou takovou KPZT :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
zkusím se tady zeptat ve školní jídelně, jestli vaří i pro širokou veřejnost :slight_smile: , protože to by mi aspoň zezačátku přišlo nejjednodušší.....ještěže si mě na to navedla edit :wink: :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.