• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Aspoň k něčemu jsem užitečná :grinning: :grinning: :grinning:
My máme tu jídelnu přes silnici a většina maminek z naší ulice si tam chodí pro jídlo, později i pro dítko. Je tam výběr ze dvou jídel a je opravdu chutné a navíc za lepší cenu než v restauraci (cca 55kč i s polévkou), no a porce je tak velká, že vždy zůstane i k večeři :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
já právě nevím, jestli to tady ve škole tak vůbec funguje....o jedné vím, že ano, ale tu mám z ruky, každý den tam chodit pro oběd, to bych měla rychleji uvařený:slight_smile:...musím to zjistit, mě to fakt doteď ani nenapadlo:grinning:....a myslím, že ta cena bude tak ěnjak podobná, ve školách se to tak pohybuje
28. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Já to mám právě takový kousek, že mi celá ta operace nebude trvat dýl než 10 minut. A pokud mi je bude nosit taťka tak je to ještě rychlejší :grinning: :grinning:

Už bych moc ráda odrodila a byla zpátky doma. :slight_smile: Dnes jdu ke kamarádce, kterou jsem asi 10 let neviděla, jsem zvědavá jak tak dlouho ztvrdnu. Přece jen máme dlouhou dobu na dovykládání :grinning:
28. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
tegga ahojky...prosím ě kde mají v Brně nějaké hezké kojíci podprsenky??
28. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahojik holky jsem zpet v Praze.

A pridavam se k tem co nemely moc uspesne KO:grinning: Samozrejme vahu a miry miminka nemam:grinning: zapomnela jsme si rict, zarizovala jsme si ty papiry na materskou atd. Pani doktorce jsem rekla co s emi minuly tyden stalo(ten hlen s krvi a potom jak jsme se pocurala:frowning2: ) vlezla jsme si na kozu. mam zkraceny cipek, jsem otevrena na 3/4prstu, citila hlavicku miminka.. A dodala: no hlavne nam tak 14dni-3 tyndy jeste vydrz a zacala mi vysvetlovat ze ted uz je mimi vyvinute atd(tim mi chtela rict asi ze muzu brzy porodit:grinning:) . Take ze uz asi ucitim tlaky na panev, ze malicka starsne naleha. Potom vynadala sestre ze mi nenatocila monitor(kdyz jsem mela ty problemy). Na UTZ miminko melo vodicky dost, ocicky byly zavrene a mame fotecku ucha:grinning::grinning::grinning: nic jineho nam naukazala:grinning: Potom me tedy jeste sly natocit monitor, natacely me asi jen 8-9min, pac mi jel autobus a malem jsme ho ani nestihla:grinning: monitor opet nic moc. Pry bych mela mit caru relativne v rovine ve 34tt a me tam 3 krat behem tech 8minut udelala pekny vykyvy. Takze klid atd a pry se tam snad za 14 dni ukazu:grinning::grinning::grinning: no fakt me moc nepotesili:grinning::grinning::grinning:
28. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

pipiii: tak žádný sex už radši :grinning: fakt už bych to být tebou brala vážně! :wink:

já jsem dnes celá oteklá, no hrůůůza! tak ležím u telky a nohy nahoře, tak tu ani na PC moc nejsem :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
pabli, tim sexem to absolutne nemuze byt..vzdyt on byl kousek za vchodem... ale stejne mi sestra rekla ze s timhle nalezem muzu prenaset, ze je to dost osidny... ale dali mi domu trochu ty tekutiny ktera rozpozna plodovku:grinning:
28. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
a otekla jsem taky, mam kotnicky a cely nozky jak 2 bochanky:grinning:
28. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
jupííí už fungujeme i doma :grinning:
taky si budu brát obědy z jídelny, mají za 42 kč a navíc přítel zná vedoucí tak mu vždycky toho nadělala že zbylo i na večeři pro dva, ale budu brát jen v pátek, to sou sladký jídla, jindy to stojí za prd, nejsem zvyklá solit a moc kořenit a tam to moc přehání
jinak mě v poslední době dost baví vařit, takže vařím ve velkých hrncích a to co zbyde zamražuju, po porodu se to bude hodit
přítel teda vařit umí, i vaří docela rád, ale delší dobu toho má dost nad hlavu a ještě nějakou dobu mít bude tak budu myslím ráda když po porodu pomůže jen s uklízením

mám dojem že některé z vás taky uvažovali o tom mon. dechu na plínku ... takže pro vás mám super zjištění které se nikde neuvádí
má omezenou životnost, baterka vydrží cca 6 tis. hodin, při nepřetržitým provozu tak 3/4 roku, baterka se vyměnit nedá, buď se to vyhodí nebo vrátí výrobci, teda vyměnit se určitě dá, ale prostě není jistota že bude fungovat pořát správně
proto tak nějak nechápu že někdo prodává třeba rok starej monitor a chce za něj litr a půl ... ještě že sme ten starší nekoupili, to bych byla asi dost nasr... až bych to zjistila
28. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak nevím nevím,ale nakonec se to možná otočí a bude dřív rodit pipiii a já budu mezi posledníma :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak to tu docela vázne,ani není co dočítat a vžydcky když sem juknu,tak tu nikdo není :unamused:
Jo jen sem chtěla upozornit na ten maliník,všechny moje známé uživatelky do 14dní rodily :grinning: já ho radši ještě nepiju!
Kojící podprsenku sem taky nemohla v Jihlavě sehnat,až v Dačicích(malé město) v galanterii,mám tam objednanou ještě jednu,protože mám velký obvod a jinde ji fakt neseženu.
28. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
maji tady je pusto prazdno:grinning::grinning::grinning: asi vsechny rodi:grinning:
28. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
maji už máš zbaleno do porodky??
28. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
ahoj renu :slight_smile:
jo jo mám už zbaleno - nikdy nevíš,ale myslím že mám ještě čas :wink:
28. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
maji co tam všechno mááš??
28. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
máš ty jednorázové kalhotky??
28. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
holky mám v albu jednu fotku jak jsme byli na ty profi fotky tak kukněte...
28. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
renu - fakt mooooooooc krásná fotečka :wink:
mám zbaleno - dva ručníky,sprcháč,šampon,pantofle,jednorázové kalhotky,porodnické vložky,bepanten,sabíka,vatové tyčinky,kartáček+hřebínek,skleněný pilníček,vlhčené ubrousky,ponožtičky,plenky,zubní pastu,papírové kapesníky,toaletní papír,kojící podprdu,vložky do podprdy,lžičku a papíry ohledně vyšetření a jména :wink: asi vše
28. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Maliník piju 14 dní a ono nic :slight_smile:
Ale jestli to funguje tak to abych se konečně dalo do toho balení tašky do porodnice :wink:

Oteklá naštěstí nejsem.
Cukr si měřím po každém jídle (jako blázen) a za celý týden jsem ani jednou neměla hodnotu nad 7, takže je snad všechno OK.
28. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Maliník jsem chtěla začít od pondělka,ale vzhledem k poslíčkům 21.8. ho pít radši nezačnu......maximálně tak týden před termínem.... :grinning:
28. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
No já sem fakt zvědavá,která z nás bude první :grinning:
28. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
maja tak to já taky ... zatím to vypadá že já budu snad z vás poslední
je tu ještě z vás vůbec někdo kdo neměl stejně jako já žádné poslíčky a neotvírá se? prostě je vše při starým?
maliník piju od zač. 35 tt a klidně bych brala porod v 38 tt, tak třeba to bude fungovat i na mě, sem už z toho těhu nějaká hotová, nemůžu spát, chodit, sedět, ležet ...
28. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
renu pěkné :slight_smile:
já bych chtěla v sobotu udělat nějaké ale jen od přítele na památku, moc jich nemám, tak uvidím co z toho vyleze
28. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
EVENA - já nemám poslíčky, teda aspoň je nepociťuji. Mám CS 1, jinak žádné změny.
28. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
evena - já taky žádné poslíčky nemám a CS 0 :wink:
29. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak ja jsme dneska uz upekla listove tasticky plnene tresnovou marmeladou a doufala jsem ze to manzilka vzbudi...a.... nevzbudilo:-/ je po pul jedenacty a nic:-/ tak je sezeru asi cely sama:grinning: k obedu delam veprovy maso s bramborem. Dneska jsme nebyla ani jednou na WC!!!! :grinning: :grinning: za to rano jsme mela totalne ztvrdly bricho asi z toho plneho mocaku:grinning: koukam ze venku je dneska krasne, u nas je tak polojasno a uplne prijemne!!! super"!!!! konecne!!:grinning:
29. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Pipiii - ty jsi teda aktivní hned po ránu :slight_smile:

Evena - já jsem taky CS1, porodní cesty uzavřeny a poslíčky nemám. Myslím si, že ani litry maliníku mi nepomůžou :wink:
29. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
pěknou sobotu všem
pipii nestačím koukat že vaříš :grinning:
já ani nevím co vařit budeme, nic mě nenapadá a navíc se mi u ničeho nechce stát, takže to nakonec vyhraje asi krupicová kaše kterou dělá skvělou přítel :slight_smile: sem nějaká vyfluslá, vstávala sem v 8 a v 10 sem si šla znovu lehnout, usnula, a vstala až teď, v poslední době mě připadá že snad nedělám nic jinýho než chrápu, asi si moje tělo nabírá do zásoby, po porodu asi nebudeme vědět žádná co to je spánek
v NE začínám 38. tt, zkusím zvýšit dávky maliníkovýho čaje a přidám sexu ... snad to pomůže
pár dní masírujeme tu hráz a je to hrůza, bolí vás to taky? a to to přítel nedělá ani tak jak se to má a prý se mě jen lehce dotýká, no já u toho pomalu skučím bolestí ... tak sem zvědavá jak zvládnu porod když tohle mi dává zabrat :grinning: to na tom sále asi umřu, mám nějaký malý práh bolesti či co
29. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
edit to CS 1 znamená že se zkrátil asi čípek že? a o kolik?
29. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
even, treba me cipek nehodnoti vubec cislama... takze nvim kolik mam CS:grinning: manzilek mi dela mazas hraze(vcera jsme delali po druhe) tak zevnitr je to ok, celkem nic necitim ale zvnejsku vlize k zadecku je to dost neprijemne, tak mu reknu at prestane talcit, dela mi to zatim jen 1 prstem a na konci dvema(uvnitr) uvidim zda to bude nejak casem povolovat:slight_smile:
29. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.