• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edita: já měla na mysli spíš au-pair = starší paní, to by mi vyhovovalo, mladou holku bych si do bytu taky nevzala :grinning:

tegga: teda, to taky žasnu, já asi furt kynu :grinning:
31. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
já chci max. 2 děti, je to pro mě fakt maximum, manža by chtěl 3 kluky :grinning:
31. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Tak u mě hubnutí určitě nehrozí,ale těch 10 kg, co jsem nabrala za celé těhu je prý pěkné. Taky jsem už měla dobrý základ. Nebojím se, že to opět neschodím, určitě budou menší stresíky kolem malého a tak.
Teď mě dostalo na TN.cz, že chánovští romové dostanou od města nová okna a celkově jim to sídliště opraví. Přijde mi to dost zbytečný, když si to umí zdevastovat, tak ať si to opraví a koupí nové.
31. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
pabli zkus se zvážit, já si to myslela taky, na víkend jsme byli u mamky, tak jsem se jen cpala a cpala a skoro nehýbala:slight_smile:.....tak jsem na to stoupala s hrůzou a ono dobrý:grinning:
31. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
tegga: tak jsem se vážila a vypadá to na 0,5 kg další nárůst :grinning:
31. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
tak já nevím, to je asi tím, že to přes noc všechno vyčůrám:grinning:
31. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
tegga: to bude ono :grinning: já dnes byla čůrat až ve 4:30, tak jsem nic vyčůrat nestihla :grinning:
31. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Přerušovanou soulož taky praktikovat raději nebudeme, nerada bych měla další dítě hned. Při mém štěstí by se nám zadařilo po šeštinedělí :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Čůrat chodím asi 3x za noc, ale vždycky pak okamžitě vytuhnu, tak mi to ani nevadí :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
edita: u mě byla krize ze SO na NE, to jsem byla v noci asi 6x, no a včera přes den, to už nepočítaně, tak uvidíme dnes :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
já mámtaky vždycky jednu noc, kdy jdu tak 6x, pak zase třeba jen dvakrát....ale dnes se mi teda spalo krásně, i když jsem minimálně 4x byla....já tam chodím skoro se zavřenýma očima, abych se nestihla moc probrat a hned zase vytuhla:grinning:
31. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
ahojik holky...:slight_smile: tak vikend za nama:-/ manzilek opet v praci:frowning2: v sobotu jsme byli na hrade Zebrak a vcera na zamku Loucen a potom v nejakych zahradach kde byli i stary remesla atd. No vikend to byl krasny, ale ja toho uz mam plny kecky:-O vcera jsme byla s kamoskou tady z konika(je asi 27tt) a jak tam litala, chodilo se ji krasne atd, ja se valila a bylo to starsny, navic me behem dne preskocilo koleno a neslo nahodit zpatky:grinning: nahodila jsme ho az ve 22h!:-/ takze vecer opuchly nohy, kotniky bolavy a i spodek me docela bolel, takze ted mam v planu jen zehlit a jinak se valet:slight_smile:
31. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Já vždycky před spaním vypiju hrnek maliníkové čaje a k tomu ještě skleničku vody s citronem a pak se divím, že furt lítám na záchod :grinning:
Já se občas bohužel proberu po nočním jídle (kousek chleba kvůli cukrovce) a pak se mi špatně usíná, ale už i tento problém jsem vyřešila - milováním s manžílkem. Když nemůžu hodinu usnout tak ho proberu a potom usnu hend :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
pipiii: mně zase přeskakuje pant na jedné straně pusy :grinning: ... ze svého stavu si nic nedělej, ke konci je znát každý týden, já byla ve 27.tt taky fresh :slight_smile:... Za chvilku budeš s malou a murynka se bude plahočit jako ty teď :grinning:
31. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Já se cítím docela fresh, ale někdy už mám toho břicha plné zuby :wink: Jenom se obávám, že po porodu se budu cítít mnohem hůř a vyspíš se taky ještě míň než teď :grinning:
31. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
edith, ja se opravdu fresh necitim, vidim u nas doma takove to napjeti. Manzilkovi zacina opet chybet sex a je z toho podrazdeny(ale my uz radsi fakt ne:frowning2: ) nohy v haji, zada v haji, cela si pripadam strasne oskliva a zanedbana:frowning2: bleeeee.... uz chci mit mimi venku a se sebou neco udelat..:frowning2: alespon ty antibiotika na ty bedary, rozsirilo s emi to ted na krk, na bradu a po celych zadech..:frowning2: jinak jsme si zjistila ze budu uzivat antiko po 6-ti nedeli, je to novinka, ktera se bere neustale bez menstruace:slight_smile: takze se vyhnu tech hormonalnim vykyvum:slight_smile:
31. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
jujda, ted mi amalka dava takovy dela do bricha a na ten cipek, ze se uz jenom modlim at ji ze sebe vyklopim tak za 3 tydny:grinning::grinning::grinning:
31. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
pipiii: tak mu řekni o nás, náš poslední sex 31.12. :grinning: ... no, ale pomáhám jinak, jak se dá... :grinning:
31. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
U nás je naopak naprosto dokonalá atmosféra, jsem za to ráda. Vůbec se nehádáme, manžel je nadmíru ohleduplný stejně jako moji rodiče i tchánovci (tchýně slíbila, že jak porodím tak mi bude ze začátku vařit obědy, takže ani nemusím brát nic z jídleny, navíc už ví o je dietní strava a vaří tak pro mě při každé návštěvě :slight_smile: ) . Teď je to konečně super období.

K antikoncepci se pár let vracet nechci, přece jen to jsou hormony a já bych ráda ty 3 děti :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Pabli - manžel by to možná vydržel, ale já asi ne :grinning: :grinning: Ale pokud by to bylo ze zdravotních důvodů tak bych se snažila překonat. :wink:
31. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
edith, to ja jsme antiko take nechtela, ale bohuzel kvuli tem nechutnym bolakum do ni zase pujdu:-/ navic me cyklus naskocil hned bez problemu, jedine co me vadilo byla ta chut na sex:frowning2:

pabli, manzilek si vetsinou pomaha sam, ale to fakt neni proste ono, sex je proste jiny.. a nam chybi takovy ten ,,poradny,, ten jsme nemeli taky cele tehu
31. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
manzilek dneska v praci zakoupi firemni tasky (jednu pro sebe a jednu pro me) a ja si konecne neco zabalim do porodky:slight_smile: o vikendu jsme sehnala krasnou flisovou m,ikinku s flisovymi kalhotami vel. 50:slight_smile: takze take bereme do porodky a potom oblekneme dle pocasi:slight_smile:
31. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
edita: já mám "sex" docela často - ve snu :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
vcera mi manzilek tady ,,uklizel,, muj pocitac (nejaky slozky atd) aby to slo rychleji a koukali jsme na fotky co tady mam a rikal, jeee tady jsi uplne jina. A me to bylo tak lito, videla jsme jak tam jsme hubenoucka, upravena, krasnou plet.. tak jsme zacala mit depky, jestli to jkaub proste prekousne, ze uz nikdy tak vypadat nebudu. Proste prsa budou jiny, prdel taky atd.. a on mi na to rekl: no tak ja doufam ze zacnes se sbou neco delat aby ses potom dala poradne do kupy...:frowning2: chjo...mam depku..:frowning2:
31. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
pipiii: jo, manža už se taky těší, že se sebou začnu po porodu něco dělat :grinning: já teda zatím nedovolila odklidit rotoped do sklepa, si říkám, že pak doma na něm budu moct jezdit... :slight_smile:... pořád to vidím optimisticky, budu doma, takže pravidelná strava, budu jíst častěji po menších porcích... pokud si to s prckem dobře zorganizuju, tak by to snad neměl být problém...
31. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
pabli, jenze ja?!:grinning::grinning::grinning: ja nikdy zadne dietky atd drzet nebudu. a na sport to take nevidim..jsem lina jak mrcha, tak se budu muset ohanet u prcka. Jako vsichnio mi ted rikaji jak mi to slusi, ze vypadam uzasne atd. Jenze je to asi jenom tim ze mam poprvy v zivote fakt dlouhy vlasy a nikdo me tak nezna. Ja si rikam, ze muj manzel je hodne mlady a aby se nezacal otacet proste za tema mladyma holkama s krasnou postavou a neutekl mi:frowning2:
31. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
navic zitra se jdeme fotit do toho atelieru a co by se asi tak nestalo, ze?? mam mega podkozniho bedara, na brade:-/ ale ted je teda:-/ strup na nem:frowning2:....brrr:-/:-/ rikam, dneska jsme se probudila s nejakou tou mega depkou:grinning:
31. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
pipiii: pokud by se otáčel za těma holkama a utekl ti, tak věř, že jako životní partner za moc nestojí a ty si najdeš lepšího :wink:
31. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
to jsou jen takovy ty moje trapny obavy...:frowning2: kdyz vidim kolem sebe ty mlady holky jak se nesou na tech podpadkach..
31. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
jo a to co me dostalo.. murynka rikala, paneboze, snad nebudu mit takovyhle obrovsky bricho jako ty:grinning::grinning::grinning:
31. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.