• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Můj manžel je zlatej, pořád dokola obdivuje moje velký bříško a tvrdí jak je to nádherný. Zadek ani jiná část mi nevyrostla, ale já jsem všechno měla dostatečně obrovské už před těhu :grinning: :grinning:
Kdyby mi ten můj řekl to co Pipiii, tak ho asi čáchnu mokrým hadrem přes hlavu a budeme mít tichou domácnost :wink: Můj manžel ví, že musí jen chválit a lichotit, a taky to poctivě dělá.

Za babama se mi nikdy neotáčel, ale v poslední době jo, jenomže jen za těma s kočárama - sleduje co kdo má :grinning: Dokonce potkal jednu se stejnou značkou kočárku co máma my a hned se ji vyptával jak se jezdí a jestli nemá nějaké vychytávky.

Pabli - já sice nemusím mít sex několikrát denně, ale když měl manža na začátku těhu s milováním problém (bál se o dítě) tak jsem si taky vesele sexovala ve spaní :wink:
31. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
edith, tak ten muj se otacel vzdycky:grinning: a me proste rekl, ze doufa ze ze me nebude takova ta mamina co jezdi nenamalovana s kocarek a nedba o sebe. coz ja bych nikdy nebyla. Jde spis o muj divny pocit ze sebe samotny:frowning2: ja byla jak protek a bojim se ze potom se budu depkarit..
31. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Já nejdu nenamalovaná ani s košem :slight_smile: Jen na čundru a na vodě se nemaluju a manžel vždycky říká, že tak jsem nejkrásnější :grinning: Jenomže ve městě bych se nenamalovaná a s neumytou hlavou cítila jak nahá.

Já depkařím jen při úklidu, když najdu svoje rifle (několikatery Diesely), které už pár let neobleču. Na ty se vždycky zálibně a se smutkem podívám a chce se mi brečet. Ale říkám si, že s touhle dia dietou + poporodním cvičením se do nich zase vejdu a bude mi úplně jedno, že už jsou pár let z mody :grinning: :grinning: Navíc jsem sama sobě slíbila, že když do nich zhubnu, tak si příště v Londýně koupím kabelku Louis Vuitton. A to je silná motivace :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
edith, ja si po porodu musim nakoupit uplne komplet novy satnik:grinning: mela jsme tam dost imfantilnich tricek a takovych veci co se k mamine uz proste hodit nebudou a vse je tak velikost 34. samozrejme zadny kalhoty uz nikdy neoblecu:grinning: s tim jsme se uz smirila, takze az budu schopna jit mezi lidi, tak si nakoupim vse nove:grinning: z porodnice pojedu v tehu riflich:grinning::D ty to jisti:grinning:
31. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
bricho mi dneska krraaasne tvrdne:grinning: husty:-d
31. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Já se bojím, že s porodnice pojedu v noční košili a županu, protože manžel určitě na moje hadříky zapomene :grinning: :grinning: Ale co, máme to domů 5 minut :wink:
Taky pojedu v těhu riflích, protože nevěřím, že mi to břicho splaskne rychle.

Mě břicho tvrdne strašně málokdy, většinou jen když mám plný močák :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Pipiii tak tvůj manžel dokáže opravdu povzbudit.....jak píše edit, taky bych mu jednu řáchla, kdyby mi vykládal takový věci.......člověk má depku sám od sebe, z toho, že tloustne, necítí se dobře a tohle by mi teda taky dodalo........
31. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Já počítám s tím, že těhu rifle budu nosit ještě nějakou dobu, nejen z porodky:grinning:...protože stejně jako pipiii mám všechno svoje oblečení ve velikostech 34 a než se dostanu něco někam koupit, tak mi ani nic jinýho nezbyde, něž chodit v těhu věcech:slight_smile:.......ale já neplánuju kupovat celý šatník nový, prostě do těch věcí musím shubnout....akorát se taky bojím, že to už se mi v životě nepodaří :sweat_smile:
31. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Mám pro vás potěšující zprávu - všechny jste byly před otěhotněním hubené a zase rychle zhubnete na svoji původní váhu!! To vám všem slibuju. Nepovede se to jen v případě, kdy se začnete cpát po porodu :slight_smile:
Takové mám poznatky od kamarádek, všechny hubené i ty co nabraly 30kg, měly do pár měsíců zase těch 40kg i s postelí.
Potěšila jsem vás? :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
já mám doma i dost věcí volnějších, některé kalhoty nosím pořád, i teď, jen je mám víc na bocích... rok před těhu jsem vážila o 10 kg víc, takže to snad bude OK
31. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
edita: no, já bych řekla, že jsem moc hubená nebyla, ale nevidím to tragicky :wink:
31. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
tegga, ja prave uz nechci ani chodit v tech vecech co jsem chodila:grinning: takze si nakoupim hodne novych veci:slight_smile: ale tesim se na to:slight_smile: ja nakupuji vse levne, takze si to nadelim pod stromecek a bude:grinning:

edith, chtela bych mit tak o 4 kila vice nez pred tehu:grinning: pred tehu jsem mela 53kg ale to bylo diky samloneloze co jsme pred rokem prodelala a nelibila se mi zas tak ta holcici postava, chtela bych aby me ty boky trochu zustaly:slight_smile: on manzel mi rika, jak jsme krasna, sexy, jak jsme krasna, uzasna, ze ma doma nejkrasnejsi holku atd.. :grinning: ale ja si vzdy pamatuju jen to osklivy:grinning::grinning::-d
31. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Já si pamatuju jen to hezký,protože manžel mi za celých skoro 10 let snad ani nic ošklivého neřekl. :wink: Jak říkám je to světec :grinning:
31. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Taky někdy žasnu, že to se mnou manža vydrží a ještě je na mě tak hodnej:grinning:..........a za celý těhu si nedovolil říct mi něco škaredýho o mojí postavě nebo tak.......sice nevím, jestli mu pořád ty lichotky mám věřit, každopádně jsem za ně ráda:grinning:
31. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
ale jinak už to s váhou taky nehrotím, ze začátku jsem to pořád řešila, te´d tím, že už je to asi za pár, tak si říkám, že už to vydržím:slight_smile:
31. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
holky, včera jsme koupili místo nálepky "dítě v autě" ovečku Shaun do auta :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3218394&vReferer=
31. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
pabli a kde jste koupili tu nalepklu dite v aute? take ji chceme:slight_smile:
31. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
pipiii: právě že místo nálepky "dítě v autě" tam bude přicucunutá ta ovečka za oknem vzadu :wink:
31. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
ja asi nehrotim tu vahu, mam depku z tech bolaku:frowning2:
31. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
pabli ovečka parádní:grinning:
31. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
pipiii to už vydržíš, pak se to taky upraví....budete mít za to krásnou amálku :wink:
31. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
tegga, krasnou...snad!!:grinning::grinning::grinning: uz ted mi vsichni rikaji ze podle fotecky bude mit odstate usi po tatinkovi:grinning:
31. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
http://murynka.rajce.idnes.cz/Zamek_Loucen,Botanicus_30.8.2009/

holky tady jsou fotecky z toho vyletu co jsme byla s murynkou, jsou z jejiho fotaku:slight_smile: z naseho stoji za starou backoru:grinning::grinning:
31. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojte
já vstala až v 11, sem unavená jak kdybych složila ve spánku aspoň vagon uhlí, cesty na záchod sem ani nepočítala, navíc mě pobolívá chvílema pupin :angry:
tak naštěstí mám taky chlapa který neřekne na mojí "super" postavu ani ň, to by si mohl zkusit :grinning: ale i když mojí postavu chválí /někdy mě to přijde až směšný když sem mu líbí třeba má tlustá prdel/ tak z ní mám stejně strašnej pocit, připadám si hnusná, hnusně tlustá
31. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojky holky,uniklo mi něco?Kromě brnění rukou jsem ok a stále 2in1
31. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
pabli-jooo,to je ta super ovečka,co jsme viděly se ségrou v Praze....malé jehně na palubě :grinning: já mám nálepku v češtině,zadarmo,byla jako dárek v jednom čísle Maminky.....
31. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj danu a evena:slight_smile:! Danu já myslím, že ani ne, pořád rozebíráme to stejný dokola:grinning:
31. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
máte taky někdo to brnění rukou?? já myslím,že to je z toho,jak pořád ležím na levým boku a taky jak plod zhoršuje průtok krve...
31. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
pabli to je super nápad s tou ovcí
pipii pěkný fotky, z vašeho foťáku sou sou taky dobrý, de vidět že tvůj umí fotit, u toho mýho je to nadlidskej výkon :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
holky mrknete na ten odkaz, oznacte si ho cely...
31. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.