• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
PABLI - někteří důchodci chtějí být důležitý a prostě jim dělá dobře, že se na někoho můžou vyřvat. Na druhou stranu se mi zdá, že už rodiče své děti nevedou k tomu, aby třeba pouštěli ty starý nebo nemocný lidi sednout. Někteří si i malé dítě posadí vedle sebe, i kdyby si ho mohli vzít na klín. Zabírají další místo. Úplně mě štvou ty sedadla, které jsou 2 a 2 a proti sobě, takže když se chceš zvednout od okýnka, tak musíš nějak balancovat ke dveřím. Ještě se nemáš kde chytit. Takže se stává, že buď na někoho padneš, nebo se stihnet rychlostí Tarzana chytnout za nějakou bližší tyč. To moc dobře nevymysleli. Nejlepší jsou lidy, kteří si na 2 sednou na krajní sedadlo a vedle sebe dají tašku, přece platí jen za 1 sedadlo? A úplnou jedničkou jsou lidi v autobuse s jídlem. Zažila jsem 2 děti s čokoládovou palačinkou a slečnu s kelímkem hranolek, které vysypala. Samozřejmě to neuklidila.
22. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
PABLI - možná je dobrá ta žínka na to, když mimčo nemá rádo koupání, že ho tou žínkou jenom omyješ, nebo když se ti festově zaprdí, že to nemusíš seškrabávat rukou :wink:
22. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
makka: děti s palačinkou v buse? No to je něco! :slight_smile:... Tu čtyřku taky nemám ráda, vždycky si tam sedám na kraj, abych pak mohla líp vystoupit, však jsem malá, tak se kolem mě lidi v poho protáhnou a sednou si k okýnku :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
taky tu čtyřku nemám ráda, sednu vždycky ke kraji....takže to vlastně dělám stejně, jak ty na který nadáváš makka:grinning:....ale tašku vedle nedávám:slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
jinak teda budeme mít prstýnky z titanu.... krásný, vyjdou dohromady na 3 tis., to je taky fajn :slight_smile:... půlka prstýnku je matná a půlka lesklá, já budu mít uprostřed malý bílý kamínek, přítel ho bude mít širší, já užší :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
máš obrázek pabli? a co v restauraci, všechno domluveno:slight_smile:?
22. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
a na svatební večeři budeme mít: sekt na přípitek, šunkovou rolku (asi, nebo plněnou broskev, to ještě máme za úkol podebatovat) jako předkrm, knedlíčkovou polévku, roládu z vepřové panenky a kuřecích prsíček, zalité fr. omáčkou (s červ. vínem), s opečenými bramborami se zakysanou smetanou... večer pak budou asi nějaké kuřecí řízečky... ale možná ani ne :slight_smile:... máme si přinést dort (tak asi přecejen řekneme přítelově mamce, však ono ji to jedině potěší), brambůrky a pod., klidně i chlebíčky, ovoce, pokud budeme chtít, oni už to tam naaranžují :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
fotku nemám
22. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
juuuu, to je hezkyyyyy: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2720401&vReferer= takhle podobně bude náš Vítek, jen bez bratříčka (i ten stůl v obýváku je stejný, jako máme my, no a to lehátko taky)
22. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
plněnou broskev nedávejte....nesnáším šunkovou rolku, tak jsme vybrali broskev plněnou kuřecím salátem.....ještě te´d je mi z toho špatně:slight_smile:...něco slanýho jsme si tam taky donesli, ale myslím se to nakonec ani nesnědlo.....ovocný mísy nám zajistili oni....
22. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
mě to vůbec přijde celý nějaký povědomý, i ta sedačka:slight_smile:...akorát ty prcky neznám:grinning:
22. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
pabli - nedělej mi chutě hned ráno :grinning: Vaše menu zní moc hezky, hned bych si dala.
Hlavně ti přeju, aby všechno nejen dobře vypadalo, ale taky chutnalo!!
Já jsem si na naší svatbě nemohla stěžovat (a to jsem ji měla ve školní jídelně), ale kamarád se ženil v luxusní restauraci a jídlo vypadalo na pohled božsky, ale jíst se to fakt nedalo :angry: Zuby mám dobrý, ale to maso snad bylo ze stoleté krávy a brambory z předloňské sklizně. Zákusky byly ošizené a píti podmíru.
Já jsem si jim nestěžovala, přece jen jsem se tam nepřišla najíst, že jo. Ale někteří svatebčané si provokativně vyrazili do McDonalda. Chudák nevěsta to celé oplakala :frowning2: Bylo mi ji vážně líto, tak se snažila a nakonec ji pár idiotů úplně sebralo náladu.
22. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
tegga: já šunkovou rolku miluju a přítel taky, akorát jsme ji jedli asi 3x v životě :grinning: ... broskev nám říkal tak, že dává plátek sýra, vedle broskev, vedle takový krém z žervé a naaranžuje tam plátek šunky...
22. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Tak to by mě jí chudiny bylo taky strašně líto....člověk se snaší vybrat to nej, aby se tam právě lidi najedli, napili a když pak ta restaurace stojí za prd, tak je to blbý.....bylo to od nich pěkně hnusný...mě se z toho chce skoro brečet i teď a to jsem to nezažila:slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Já jsem taky spíš za tu šunkovou rolku. Broskev mi moc nejede, ale zas to vypadá moc hezky
edita: no to teda byla svatba :grinning:
tak když ji máte rádi, tak není co řešit ne :wink:
já jsem si právě myslela, že ta broskev bude vypadat pěkně...a nějak se mi to nezdálo...asi měli malý broskvičky nebo já nevím:grinning:...vypadalo to na tom talíři úplně ztraceně:grinning:
22. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
nazdarek broskvičky :grinning:
22. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
čau luci:slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
jak se máte, tegg proč se ti chce brečet?Nedočítám, jen jsem to zaregistrovala?
22. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
neee, doopravdy ne:grinning:....to musíš dočíst, mě se to nechce rozepisovat a vysvětlovat:slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
lucajdak: ahojky :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
luci kde vy jste vlastně měli svatbu, tady v brně?
luci: jen nebuď líná a počti si :grinning:
Pabli já jedu zachvíli na kožní, tak jedině až se vrátím ale moc se mi nechce :grinning:
22. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
luci: jooojooo, Litomyšl - moc Ti to slušelo :wink:
22. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
teď jsem našla přes beremese a koníka jednu bývalou spolužačku, která je taky z Litomyšle :slight_smile: a vdala se a pracuje v Brně, jak jsou ty servery malé :grinning:
22. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
holky, přišel mi balíček :grinning: jdu vybalovat :grinning:
22. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.