• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: ahoj :slight_smile:

pipiii: pěkný fotky, bříško máš akorát na svůj týden, a moc pěkná tunika! :wink:
31. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
2.9. jdu ráno na poslední odběr do diab.poradny a taky máme těhu poradnu ve 12:10, 5.9. beru poslední magnézko...
31. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
pabli, mam to bricho strasny:grinning: vcera jsjme se malem prekulila dopredu:grinning:
31. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
danu já s tím problém nemám, ale je to pár dní co sem vysadila magnesko a lehce mi brní lýtka, ale spíš až večer
já jdu na KO zase zítra, po týdnu :slight_smile:, magnézko už brát nemám od minulého týdne
pipiii: nemáš, moc ti to sluší!
31. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
mně akorát natýkají ruce a nohy, bolí mě klouby na prstech :grinning:
31. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
pipii já mám zase tendenci padat dozadu na záda nebo na bok, připadám si jako ta dětská hračka jak se kymácí ze strany na stranu :slight_smile:
já du na ko ve středu, taky už chodím po týdnu, teď to podle mě bude strašně rychle utíkat i díky těm častým kontrolám, sem tak napnutá kdo bude první :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
evi-já o nohou ani nevím,že je mám :grinning: neotékají,nebrní.....ale ty ruce jsou peklo každý ráno....prostě mravenci :unamused: ale už to máme za pár,ve středu se zeptám na gyn.,jestli s tím můžu něco dělat...jinak dieta v pohodě....je včera jsem si dala kotel lasagní a cukr byl pak 7,2,jenže jsem měla 15 minut před měřením bílou kávu...takže to neřeším...jinak mám pořád 5,2 :grinning: i když si dám víc ovoce nebo pečiva...
31. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
pipi-pupek je super :grinning: už nemusíš mít obavy,že Amálka neroste :wink: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
danuschka dělá mi to taky, zrovna včera už jsem myslela, že z toho zblízním...prcek ti tam může na něco tlačit......jinak nohy mi neotíkají vůbec, ani mi nebrní, ale ty křeče v lýtkách bohatě stačí:slight_smile:
31. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
DANUSCH - já mám s tímhle taky problémy, nepřetržité mravence v malíčku už asi měsíc. Většinou v noci mám takové neposedné nohy, ale sklidní se mi to až mentolovou mastí. Na to brnění snad nic, ani doktor mi neporadil.
Vrátila jsem se taky z města a úspěšné nákupy. Mám kojo podprdu za úžasných 325 Kč a kombinézku pro malého. Jelikož mi pojišťovna přispívá na kojo věci, tak jsem paní poprosila, jestli by mi tu kombinézu nenapsala jako druhou kojo podprdu, úplně bez problému. Takže díky pojiš'tovno. Dneska jak naschvál muselo jet plno důchodců nakupovat. Hlavně se dožadovali sezení a mě jedna babka řekla:"Děvče, já bych si taky chtěla sednout?" Fakt mě rozesmála a nechala jsem jí stát. Odkdy se holky pije ten MALINÍKOVÝ ČAJ.
31. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
danu u mě cukrovka taky ok a super hodnoty po posledním měření z laborky
a to sem měla takový strach že se to bude zhoršovat, všude s tím strašili že s přibívajícím těhu je to normální tak sem za to ráda že se v podstatě už ani moc neomezuju a dávám si poctivější porce, dokonce se mi podařilo nabrat to co sem shodila v prvním měsíci držení diety, ale za dva dny to zase shodila, ikdyž fakt žeru, nechápu, takže váhový přírůstek stále 6-7 kg od začátku těhu
31. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Pipiii fakt ti to sluší, takže přestaň depkařit ju......
31. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
makka já ho piju od ukončeného 34. tt
31. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Makka já ho začala pít asi před dvěma dny.....myslím, že klidně můžeš...ono to stejně asi žádný zázračný efekt mít nebude:grinning:
31. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
a k tomu ještě každý den lněný semínko lžíce denně, taky to má stejný účinek jak ten čaj
31. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
jak vám de ta masáž hráze, pro mě je to jedno velké utrpení, včera už sme toho museli nechat, nevím jestli to nevzdám uplně, hrozně mě to bolí
31. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
PIPII - krásné fotečky a moc vám to všem sluší
31. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
četla sem na jiné diskusi že existuje nějaký balonek který se tam vloží a nafukuje, jedna holka tam psala že se jí podařilo rozšířit na průměr 31 cm, to je děsný :grinning: :grinning: jo, ale taky pořizovací cena je asi 2 tis :grinning:
31. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
blbost ne průběr, obvod :grinning:
31. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
evena my to asi děláme špatně, my vůbec nic nebolí, je to divný:grinning:...asi toho taky nechám :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
já začnu pít čaj teď od ukončeného 37.tt, takže asi od středy nebo čtvrtka
31. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
holky diky za pochvalu fotecek:slight_smile: ja depkarim jenom kvuli tem bolakum:frowning2: ale jinak jsme ok:slight_smile: jdu si dat neco k jidlu:slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
31. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
danu máme asi stejný pupíny:slight_smile:....jdu se taky vyfotit:grinning:
31. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
já ten maliník začnu pít maximálně týden před termínem....dřív nee
evena-já měla glykovaný hemoglobin minule 3%,takže jsem vlastně zdravá :grinning:
31. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
http://pipiii.rajce.idnes.cz/zamek_Loucen_30.8.09_a_Botanicus/

tak tady jsou teda fotecky jeste ode me z fotacku plus dole jsou ty pekne od murynky a jeste vlozim fotecky ze Zebraku ze soboty(behem dne:slight_smile:)
31. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
z práce mi dovezli svíčkovou,jdu baštit :slight_smile:
tegga-a vyfoť si holý pupík :wink:
31. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
je tam:grinning:....a jak tak na něho koukám, tak už je to fakt síla:slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.