• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit-už je to za pár...nějak to vydrž, já jsem otevřená na prst, CS 2,děloha dráždivá, čípek 0,5 cm.....nudím se doma,být v klidu není lehký a pořád si říkám,jestli dneska porodím nebo zítra nebo co :grinning:
31. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
danu nemám:grinning:.....ale po poslední kontrole se manža taky lekl, takže si na to dokonce bere zítra dovču a konečně to všechno doděláme:slight_smile:.....edit neboj, už je to jen chvilka, jsi dobrá, že to tak zvládáš :wink:
danu já si myslím, že minimálně ještě dva týdny s pupkem chodit budeš :grinning:
Já už bych to ráda měla za sebou :grinning: Všechno - porod, cukrovku, hladovění, stres z toho kdy že to vlastně porodím.... Jsem náročná :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
pabli-mě se udělaly strie na prsou,i když mažu 2x denně....jinde zatim ne,myslela sem,že na boku,ale pak jsem zjistila,že to mám otlaky nebo snad dokonce proleženiny-na levé straně,jak pořád spím na levým boku!!!mazec
31. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
já boky teda při spání střídám, hrozně se pořád převaluju...jediný, kde už fakt nemůžu spát, tak na zádech, hrozně blbě se mi dýchá
31. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
a je to zvláštní, ale já třeba stres z toho, kdy porodím, nemám vůbec.....já si to pořád nějak nepřipouštím a když, tak si říkám, že až bude prdísek chtít, tak prostě vykoukne:slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
a strie zatím nic, až jsem z toho překvapená, ale jak tak koukám, tak mě to možná ještě potká......to je, jako jsem si myslela, že už se mimískovi nic nemůže stát, že i když ho porodím dřív, tak už je to dost daleko, že ho zachrání.....no a teď jsem četla článek, holka potratila dva dny před termínem porodu
31. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
jé holky mrkněte, to jsou asi ty tři malý od lucitty:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3218955&vReferer=
31. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
si tady povídám sama:grinning:, tak jdu něco dělat :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
edit-mě uklidňuje,jak jsme s manžou všechno nachystali, že mám sbaleno do porodky i na cestu z ní....každý další den s pupkem považuju za vítězství,že nakonec předčasný porod nehrozí,už jsme skočili do 37 tt :slight_smile: Pořád si říkám,jak bude vypadat,hlavně aby mu nic nebylo....abych rodila normálně,abych se o něj zvládla skvěle starat..no asi máme všechny hlavu plnou podbných starostí....na druhou stranu už se těším na tělo bez břicha,jak zase vytáhnu normální oblečení,nic mi nebude tvrdnout a nepůjdu 100x denně na wc :grinning:
31. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Terčo - takové věci prosím ani neříkej. Já jsem riziková skupina, miminka těhu cukrovkářek mají větší pravděpodobnost úmrtí v posledních týdnech těhu :frowning2: Takže tohle mi moc klidu taky nepřidá.
31. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Já jsem ještě furt nenachystala nic, mám strach, že když se nachystám tak nebudu rodit nikdy :grinning:
31. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
tegga-ježiš to sem vůbec nedávej,takový informace....jsem na nervy i tak :confounded:
mě teď říkala sestřenka, která porodila před rokem, ať si ty poslední dny snažím co nejvíc užívat, že až se mimčo narodí, tak je to krásný, ale že těhotenství má taky hodně do sebe...nikdo jinej s tím mimčem nemá takový kontakt, jako mamča....a taky, že už žádný jiný těhotenství nebude jako to první, kdy je všechno nový a hlavně, při druhým už nebudeme mít takový klid, budeme mít doma už jednoho raubíře:grinning:
sem z toho byla tak na větvi, že jsem to musela někomu říct......
31. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
edit-neboj!!to je spíš při případném přenášení,nehlídané cukrovce atd....štve mě,že na monitor mám jít až za týden,šla bych hned teď !!!!
31. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
mě zase štve, že na něho chodím k doktorce a nepošle mě do nemocnice, raděj bych už chodila tam....
31. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Danu - to já všechno vím, ale stejně je to takový divný pocit. :unamused:
Na monitor bych taky raději šla hned a ne až ve čtvrtek. :wink:
31. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
tegga-to máš pravdu,svým způsobem mi to bříško bude chybět :slight_smile: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
edit ty nakonec porodíš nejvíc pohodově z nás všech, neboj :wink:
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
edit-snažím se nás uklidnit :wink: jsem teď vděčná za každý kopaneček do žeber a další známky vitality prcka...
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
hm, tak to já jsem zase z moc velkých kopanců hodně nervózní.....podle mé doktorky mám míň plodovky a jedním s příznaků je, že kopance jsou větší a bolestivější.....tak pořád přemýšlím nad tím, jestli mi tam ta voda nemůže nějak ubývat, jestli je všechno oki....jako ten poslední měsíc, to už je fakt na hlavu.....
31. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
jé ty tři mimča sou jak panenky, krááásný :slight_smile:
tegga tak to sem si myslela taky, bohužel do doby než mě má suprová tchýně usadila jak se může oběsit na pupeční šňůře, kráva jedna, prořvala sem celou noc že mi umře ... ale zjistila sem že je to jen fáma, prostě mě chtěla asi vyděsit ... ono se to lehce řekne nemyslet na to, ale pokus se, teď už se prostě nic stát nemůže, je to tak mrňavá pravděpodobnost, že nám se to prostě stát nemůže ... ale vím jak ti je, snaž se na to prostě nemyslet :slight_smile: :slight_smile:
edit to sem teda netušila cos napsala, taky novinka pro mě ... ale nám se nic stát nemůže :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
taky se uklidňuju,že když už má prcek hlavičku nacpanou tolik dole,tak mám nejlepší předpoklad rodit normálně a poměrně snadno...
autor
danus, aj mam horsi nalez na gynde a jsme par tydnu za tebou:grinning:
to je právě tím evena...pokud člověk nic neví, tak je v klidu a je to....
31. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
evena-tvoje tchýně fakt není normální....zkusila si jí někdy říct podle tý mojí rady - a proč mi tohle říkáte,co tím sledujete atd????
31. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
evena-problémy s pupeční šňůrou bývají někdy při porodu a v tom případě se udělá císař....nenech se od ní stresovat
31. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
tegga-jo jo,přesně,radši bych byla dementka,nic nevědět, ve škole při genetice jsem si měla zacpat uši a při porodnictví taky!!!! víra v Boha by teď taky možná pomohla.....ale jsem ateista jako prase :unamused:
31. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.