• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
a navic budte si zavreny na hlavni silnici v byte cely tden, nic nedelat, cucet z okna na auta, kamiony, poslouchat sireny sanitek..:frowning2: takze o vikendu jsme rada kdyz se jdeme alepson kousek projit..vetsinou jdeme kousicek, vsude jezdime autem.
31. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
naše výlety jsou te´d taky spíš v autě, vždycky dofrčíme až na místo, tam jen vylezu z auta, prohlídnu to, dám si jídlo a jedeme domů:grinning:
31. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
tegga: máme to podobně - plus dojedeme vždy tam, kde je WC... tam jdu jako první, za auta :grinning:
31. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
tak právě hřeším 3ma plátkama vánočky s máslem, pak pudu něco dělat ať ten cukr ze sebe trochu vyběhám :grinning:
31. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
no pabli, na wc jsem zapomněla, to taky vždycky všude obhlídnu jako první:grinning:
31. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
já už ani nevím co to výlet je, nechce se mi nikam, i nákup je pro mě nadlidskej výkon
31. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
evena: my máme za výlet i třeba návštěvu obchoďáku, vždycky vyrazíme, nejprve zastávka na WC (jezdíme tam, kde mají WC pěkný), pak projdeme obchůdky (takové ty přidružené butiky a tak), zajdeme si na jídlo nebo pohár a nakoupíme nějaké potraviny :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
pabli já si te´d uvědomila, nevím, jestli jsi pavlína nebo pavla....takže každopádně vše nej k svátku :wink:
31. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
tegga: Pavlína :slight_smile: děkuji :grinning:

jo a taky jezdíme na výlet tak, že dojedeme do centra k náměstí (bydlíme na kraji města), zaparkujeme auto, jdeme se projít po náměstí, k řece, zajdeme někam do cukrárny apod :grinning:
31. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
PABLI všechno nejlepší k jmeninám.
31. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
makka: díky :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
tak jsem si dala malou procházku po naší čtvrti...koupila jsem manžovi boxerky andrie k zítřejšímu výročí svatbičky a vyzvedla jsem balíček na poště (povlečení,podložka emitex do postýlky a 10 ks plen)už čekám jen 1 balíček- s vložkou do autosedačky pro novorozence :slight_smile:
pipi-jo to žehlení už mám naštěstí za sebou, teď už jen žehlim věci pro manžu atd....v sobotu mi jednu várku vyžehlila mamka.....musím ale říct,že když jsem žehlila dlouho,tak mi pak pořád tvrdlo břicho,tak si dávej pauzy-sezení totiž není moc ideální,lepší je ležet :wink: já žehlila jak blázen do noci do 12 asi 3 dny po sobě....
31. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

ještě spíte? :slight_smile:

danuš: tak podložku do postýlky nemám - to myslíš tu nepromokavou? To mám rovnou to nepromokavé prostěradlo, tak to mám asi místo toho :slight_smile:. a Vložku do autosedačky pro novorozence taky nemám, ale je součástí autosedačky, tak to asi bude ono, že? :slight_smile: Já jen, jestli bych neměla ještě něco dokoupit :grinning:
1. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko, já jsem si pospala do 8 hod. a suprově. Včera večer jsem si pročítala e-maily a psala mi kolegyně. Dost mě to zarazilo. Dostala včera výpověď po 10 letech práce a popisovala, jak to probíhalo, když se bavila s říďou. Jak jí to chtěla vysvětlit, že je finanční krize bla, bla, bla. Jenže, za všechno může říďa. Jelikož koupila barák v desolátním stavu, kam se měla firma přestěhovat a opravovala ho, tak došlo k tomu, že prostě došly peníze a ona nemá na zaplacení zaměstnancům. Je mi mé kolegyně hrozně líto.
1. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
makka: ale zas je fajn, že se jí to ředitelka snažila vysvětlit, proč jí tu výpověď dává...
1. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
PABLI - jenže celou dobu, co začala být fin. krize ve světě, tak říďa tvrdila, že neexistuje finanční krize, to jen lemplové nemají prachy atd. A teď vidí, jak dopadne ona. Myslím, že díky ní zkrachují nejstarší noviny na Vysočině. Už nemá cenu se k tomu vyjadřovat.
1. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
holky, nemáte nějaké tipy na SMS, které se posílají, když se mimi narodí?... chtěla bych něco normálního, ne moc přesládlého, ale zase pěkného :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj, Pabli mi budeme asi posílat MMS rovnou s fotkou našeho novorozenečka. Udělala to tak kamarádka a je to moc roztomilé, k tomu jen přidala kdy se narodila a kolik vážila :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
edita: jj, to bude fajn, akorát někteří známí nemají MMS :-/
1. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak to mi nedošlo :grinning:
1. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojte
pabli tak před pár dnama mi to taky vrtalo hlavou, zkoušela sem zadat i do vyhledávače a vyjeli mi takový krásný fotky /něco takovýho pak rozdáme/ ale sms ne, takže jestli někdo máte něco pěknýho ráda to okopčím :slight_smile: zatím sme asi skončili u něčeho takovýho jako Ahoj, jmenuji se mariana čeplová, narodila sem se bla bla s mírama blabla ..
du teprve snídat
1. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojky těhulky :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
pabli-jo jo,tu podložku mám tu nepromokavou..chtěla jsem něco bez pvc a docela jsem musela shánět...prostěradel mám 5,ale normální,takže jí potřebujem :grinning: Já tu vložku na novorozence v autosedačce neměla víš. Sms budem tvořit svou,kterou pak pošlem hromadně všem....něco jako Dnes v tolik a tolik se narodil náš poklad Ondrášek Máj, váží....měří....on i maminka jsou v pořádku... :wink:
1. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
pořád mě brní ty ruce,hlavně teda v noci...pomáhá hřejivá koňská mast,ale nezmizí to úplně :frowning2: auuu,měla jsem problém nakrájet si jabko
1. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
danuš: ještě bych přidala: "on i maminka i tatínek jsou v pořádku" :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
mně se akorát moc nelíbí ty sms, které píše jakoby mimčo (promiň evena, neva, že tobě se to líbí)...
1. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
jasně-tatínek nezkolaboval :grinning:
1. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
jo,ty posílají hodně,jako že píše mimi samo :grinning: vyberem ale tu variantu,že píše tatínek :wink:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
My budeme mít: Už ne dva, ale tři..po dlouhém přemlouvání jsem tu!Jmenuji se Adámek Sedmera, vážím.. a měřím..Zvládli jsme to všichni tři a jsme v pořádku. Už ji mám uloženou v mobilu, ale také jsem přemýšlela, že bych posílala MMS. Kdyžtak fotky budeme posílat e-mailem, to stačí.
1. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
dneska máme 2.výročí svatby :dizzy_face:
1. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.