• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka-to zní moc hezky :wink: skoro bych uronila slzu
1. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
pěkné tipy, holky :slight_smile:

danuš: tak všechno nejlepší a pěkně to oslavte!! :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
já dostala včera k svátku od manži kytici irisů (ty mám nejradši) a rodinné balení Kinder pinguí (to mám taky moc ráda - no, už mi zbyl poslední řez z 8 ks :grinning: )
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
pabli-díky,zatim jsem přesvědčená,že mám nej chlapa na světě :wink: :dizzy_face: Dostane boxerky andrie s krávou :grinning: v krásné zelinkavé barvě-jako je naše vanička :grinning: a budu dělat chuťovky na večer
1. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
na véču do restaurace si nějak už netroufám....
1. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
asi tam dám něco ve stylu: Už je to tady! Konečně opravdová rodina! V ... h se nám narodil Vítek, váží ... kg. Všichni 3 jsme v pořádku :slight_smile:.
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
pabli-já jsem všeobecně milovník květin....miluju růže,anturie,frésie...
1. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
pabli-nebo třeba: naše láska dnes dal svůj plod....a zbytek stejný :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
DANUSCH - krásné výročí.
My ho máme 15. září, ale také velké akce neplánujeme. Vidíš, ještě, že si mi to připomněla, musím něco koupit manžílkovi a nejlépe co nejdřív. Vlastně máme malého k výročí. Bylo by hezké i kdyby se narodil ve stejný den, ale vyhánět ho nebudu. Hlavně nemám vůbec žádný nápad, co koupit. Chlap koupí kytku a je to. Asi něco od jídla, to vždycky chlapa potěší. Já zase miluji slunečnice a plánuji, že je vysadím do zahrady.
1. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky, myslím že přímo na koníkovi je diskuze, jak oznámit narození miminka.
1. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
já na včerejšek koupila takové ty plněné bagety s bylinkovým a česnekovým máslem - jen se to šoupne na 10 min do trouby a je to, pak v ugrilovala plátky rajčat s oliv. olejem, citronem, česnekem a grilovacím kořením na zeleninu a k tomu obložený tác s poličanem, lovečákem, tvrdým sýrem a kyselými okurkami... a ještě do mísy na kostičky meloun :slight_smile:... mňamka to byla, tak snad si tchánovci taky pochutnali, byli mi včera taky popřát :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
jinak trenýrky Andrie jsou dobrý dárek, taky je dávám, jsou dražší, ale kvalitní, vydrží dlouho pěkné :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
nějak mi tvrdne břuch, tak se půjdu natáhnout, za chvilku se taky budu chystat k doktorce, jdu na KO od 14 h :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
pabli-tak to musela být mňamka :slight_smile: Jo jo,to máš pravdu,vydrží dlouho pěkně syté barvy i potisk...a manža miluje ty ujetý obrázky :grinning:
makka-díky, no náš malej se možná na vaše výročí vyklube :wink:
1. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
juuuuu, teď jsem koukala na jízdní řád MHD - super, už neplatí prázdninová verze, tak mi stačí jet k doktorce později a krásně mi to navazuje :slight_smile: :grinning:
1. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
AHoj holky,
dlouho jsem u vás nebyla jak se máte?
1. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
danuš: manža se vždycky směje po Valentýnovi, když jde do posilky, protože tam má pak většina kluků různé trenýrky se srdíčkama, jak je vyfasovali od svých drahých poloviček... no, musí to být vtipný pohled :grinning:
1. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj adél,jak je?
1. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
pabli-já jdu na KO zítra ve 12:10,mám to 10 minut pěšky :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
ADELL - no to teda jo, jsme ještě všechny 2v1. Povídej ty, jak se máš?
1. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
adél-no už se nám to všem blíží...během 14 dnů může pomalu každá z nás porodit :wink:
1. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj adél :slight_smile: tak tě tu zas vítám :slight_smile: akorát jdu zrovna pryč...

teda holky, pořád nemůžu uvěřit, že něco tak velkého: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3223261&vReferer= může být ve mně... a to mi píšou v jedné knížce, že po porodu se může dostavit pocit zklamání, že z tak velikého břicha vyleze takový prťousek :grinning: .. mně teda zatím na fotkách přijdou ta miminka hrozně obrovská, když je porovnám s jejich maminkami :slight_smile:

tak a jdu, objevím se zas odpol., pa! :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
pabli-opatrně a dej vědět
1. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
No holky jak se mám? Myslím, že jsem vám to tady nepsala, už t ři týdny mám zlomenou nohu takže se o mě všichni hezky starají, ale naštěstí nemám sádru jen ortézu a doufám, že 17.9. kdy jdu na kontorlu budu na nohu moct konečně došlápnout ať jí můžu procvičit a pak ať jsem na prcka připravena.
1. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
adél-no to si nám nepsala,to je teda mazec!!!Tak ať je to brzy v pořádku
1. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Danus díky. Naštěstí to nějak extra nebolelo a podle nějakého odborníka co mě k němu poslala švagrová (je doktorka) to naštěstí není přímo zlomená kost, ale nějaká vlásečnice co tam je takže aspoň tak.A taky jsem měla trochu pár dní hrůzy kdy jsem byla na kontrole v nemocnici i na gyndě a pan doktor mě strašil, že mám zkrácený čípek a že si mě tam budou muset nechat. Samozřejmě se zlomenou nohou jsem tam být nechtěla no a včera mi moje doktorka v poradně řekla, že je čípek celý nezkrácený. Takže mě jen vystresovali.
1. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
adél-no já zkrácený čípek už mám, je jen 0,5 cm dlouhý......takže klidovější režim...termín je 26.9.,ale 14 dní,tak bych ráda vydržela do konce 38. tt
1. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
chtěla jsem napsat, ale o 14 dní dřív nevadí...už blbnu
1. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Danus já byla tepre právě 31 týden když mi to řekl víš a teď jak skáču o těch berlích tak jsem měla strach aby nezanikl úplně. Ty už klidně můžeš rodit nebylo by to sice v termínu, ale to už je pohodička ne? Malý už je určitě hezky dopečený.
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
jo jo,už by měl být ok,ale ať aspoň ještě týden,dva vydrží....31.tt - to byla moje kámoška v nemocnici na udržování.....pak porodila ve 37.tt
1. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.