• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Paji od bratránka přítelkyně byla otevřená na 2 cm v 35 týnu a nakonec porodila v termínu tak snad vydržíš.
1. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
já jsem na 1 prst a teď jsem 36 +3 tt
1. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
už mám za sebou týden s tímhle nálezem....21.8. jsem měla poslíčky,málem jsme jeli....ale nakonec kontrakce ustaly
1. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
zlobí mě brnění rukou,tak budu končit,opatruj se
1. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak snad to Ondrášek vydrží. My jsme konečně taky pohli se zařizováním o víkendu předělávalí ložnici a obývák a teď mi mamka pere věcičky na mimi.
1. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
danu ten tvuj nalez byl ok:slight_smile: na jeden prst jsem od 31tt a vse se zatim drzi..
1. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
no já si teda mezi váma připadám trochu divně když otevřená nejsem :grinning: mám dojem že sem semka psala co mi řekla ta sestra ... že přece nechci přenášet, takže já už bych nějaké to otevření taky brala, ať z vás nerodím jako poslední :grinning: zítra du na ko do porodnice tak snad se u mě něco změní
1. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
vůbec nevím co mám vařit ... co vaříte vy?
1. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
EVEN - vařím bramboračku a manžela odbydu topinkou se směsí. Fakt nemám síly na vymýšlení oběda.
1. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
evena: já si dnes dala studený vídeňský párek s rohlíkem, jsem na něj dostala chuť :grinning:
1. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
jej tak ted jsme nastvana, sla jsme prat povleceni a kdyz jsme to vyndala z pracky tak jsme zjistila ze nam tchyne koupila velikou soupravu:frowning2:
1. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak já vařím spíš kvůli sobě, přítel náročný není, mus tačí celý týden chleba s máslem a je spokojený, hlavně že má co do huby :slight_smile: každopádně já si na oběd namazala chleba se sýrem, na víc sem se nezmohla :slight_smile:

pipii to se mi taky stalo, mama koupila povlečení o 20 cm delší :unamused: zkus ho prodat
1. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
tak tu mám něco pro ty které čekají holčičky :grinning: pouštěla sem to příteli a docela se zděsil co ho čeká, ale prý je zvyklý odě mě :grinning:

http://www.zvraceny.cz/video/13868-ensky-ukecany
1. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
1. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
1. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
even, ja ho uz vyprala, volala jsme mamine a na stroji mi ho zmensi:?) :dizzy_face: :dizzy_face:

pekna videa:grinning:
1. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z KO a porodnice... na KO prohlídka OK, ale monitor se doktorce nezdál, že prý kdyby bylo mimčo přiškrcený pupečníkem, že by se muselo dnes narodit... Tak mě poslala do porodky, tam sice ozvy chvíli honili, musela jsem si přidržovat sondičku a přitlačovat ji k pupku, ale nakonec monitor OK, průtoky taky OK, tak mě zas propustili domů... Jinak CS 4 :wink:
1. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
ahojky holky...já taky ozvy nic moc...a CS taky 4
1. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
renu: tak koukám, že jsme na tom podobně :slight_smile:... já teda už můžu od zítřka oficiálně rodit, mimi bude považováno za donošené (ukonč. 37.tt) :grinning:
1. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
holky a CS 4 je co? že ste hodně otevřené :confused: já to říkám pořád ... vy už budete mít prcky všechny doma a já budu přenášet
1. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
ahoj holky! já si byla minule CS 3 a myslím si, že teď už to bude taky 4, že to ti doktoři dělají tak nějak od oka podle týdnů:grinning:.....jinak my jsme dnes konečně poskládali postýlku a dodělali všechno pro prcka....zbývá teda ještě povlíct, ale to budu dělat až těsně před termínem a nebo třeba až dorazíme z porodky, nechci, aby se mi na to zbytečně prášilo a ničím přikrývat, to pak nemá smysl povlíkat:slight_smile:
1. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
evena: CS 4 u mě konkrétně znamená, že mám 4 jedničky v tom score, tj: naléhající část = 1 (naléhá), dilatace hrdla = 1 (tj. 0,5 - 1,5 cm), zkrácení čípku = 1 (méně než 50 %), konsistence = 1 (polotuhá)

tegga: akorát já měla před týdnem CS 1 a teď najednou šup, a je tu 4!
1. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My jsme dnes byly taky na KO a monitor byl perfektní, Barunka se prý má u mě moooc dobře a dnes mi poprvý bylo napsáno CS 1
1. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahojík holky, krásné ránko všem.....dneska jsem vstala s takovou lenorou, že se asi ani neodhodlám umýt nádobí a budu celý den jen sedět u počítače a telky:grinning:....včerejšek byl nějaký náročný
2. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Ty jo, teď jsem tady narazila na nějakou diskuzi, že koupali mimíse v kyblíku a když pak chtěli přejít na normální vaničku nebo rovnou klasickou vanu, tak to prostě nešlo, šíleně vyváděl, měl strach asi z prostoru prý :astonished: .....nevím, kdo tady ten kyblík chce používat, ale holky jí tam radily, ať ho dávají rovnou do velké vany, ať si tam zvykne...i když je to asi jen jeden případ z mnoha:slight_smile:......jé, vy všechny chrníte, tak asi přece jen půjdu něco dělat :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ránko, včera jsem si taky své splnila a dnes budu spíše odpočívat. Včera jsem umyla okna a vyprala záclony. Měla jsem nějaký záchvat úklidu. Ve 13 h. jdu na kontrolu a pak jedu k našim. Tam se budu jen válet. Noc jsem neměla moc příjemnou, pořád takový pocit, jako by mi bylo špatně od žaludku.
2. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
ahoj makka! tak to jsi dobrá.....já mám okna šíleně špinavý, naposledy jsem je umývala ve třetím měsíci....ale řekla jsem si, že to jediný fakt dělat nebudu....no a protože nemám tak schopnýho manžu, že by to udělal, tak to nechám až po porodu, to už nějaký ten měsíc, dva vydrží:slight_smile:
2. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak foceni mame za sebou.. :wink: vyjizzdeli jsme z Prahy a samozrejme hned tady pod barakem mega kolona na Jizni spojce:-/ v aute nemame klimatizaci a motor byl rozpalenej, takze ja jsem mela co delat abych prezila cestu na foceni:grinning: cestou se mi uplne rozbil make-up:grinning: dojela jsme uplne mastna, bleee:grinning: no co no:-/ potom jsme chvili atelier nemohli najit ale nakonec vse ok, prijeli jsme trochu dele, ale pani uzasna, fakt super baba, ja absolutne nevim jake fotky jsme nafotili, bylo to tak starsne rychly, rekla tohle, tamto a bylo to..cele asi za 30min:grinning::grinning::grinning: na vetsine fotek se nesmeju(coz je na me divny:grinning:) ale ja byla takova omamena tou jizdou autem ze jsme to uz chtela mit za sebou:grinning: fotky nam posle po mailu a my si vybereme kterych 15 chceme vytisknout(vse cernobile) a vsechny fotky dostaneme na CD a vse nam posle postou, takze si pro to nemusime jezdit do Pribrami:slight_smile:
2. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj pipiii! tak to máš super, já už se asi ani žádných fotek nedočkám, manža se k tomu nějak nemá:grinning:.......dřív, když jsem byla bez pupku, tak mě chtěl pořád fotit a nebylo co....te´d by mohl a nefotí.......a já za chvilku budu celá škaredá a oteklá, o už se ani vyfotit nenechám:slight_smile:
2. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
tegga:grinning: pani na me ze jsem strasne fotogenicka a ja jedine na co jsem myslela tak byla postel:grinning::grinning::grinning: manzel se na to strasne tesil:slight_smile: ale chudacek si zapomnel dat matnou pastu na vlasy:grinning::-d:grinning: jak to bylo rychle tak potom si to vycital:grinning::grinning::grinning: a ja se mu smala:grinning:
2. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.