• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
to jo, fotogenická jsi určitě....fotky budou super :wink:
2. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobrá ráno těhulky,
okna mám taky zase jako čuně a to jsou umyté před nedávnem (někdy v červnu), ale je mi to jedno :slight_smile: Já trpím lenorou každý den, zmizí až kolem 8 večer a pak žehlím, uklízím, nakupuju na netu, vařím, peču... manžel říká, že jsem praštěná, ale mě to tak vyhovuje. No a u mu vlastně taky, protože ho ráno čeká nějaká dobrůtka :slight_smile: Včera jsem zadělala těsto na slané preclíky, nachystala jsem si je na plech a ráno v 5 jsem to jen hodila na plech. Tak krásně voňavý náš byt už dlouho nebyl a byla to dobrota, zanesla jsem to k snídani celé rodině. :grinning: :grinning: Jsem prý nejhdonější a nejlepší dcera a sestr :grinning: :wink:

My budeme koupat v malé vaničce jen chviličku a pak přejdeme na velkou vanu, přijde mi to lepší. Hlavně chci od 3 měsíce učit malou plavat ve vaně, už mám domluveno PA.

Pipiii - pak nám hlavně nějaké fotečky ukaž, určitě budou moc krásné.

Makka - ať ti kontrola dobře dopadne. Moje kámoška byla na kontrole v pondělí, tam ji bylo řečeno, že má vysoký tlak ať příjde druhý den na vyvolání porodu. Včera ji doktor v 8 dal provokačku a píchl vodu no a v 10,30 byla malá Adélka na světě. Fakt rychlost.
2. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
edit mluvíš mi z duše, mě to teda chytá už kolem páté odpoledne, to vždycky stihnu udělat o večera věcí a vymýšlím, co všechno ještě udělám další den, pak se vzbudím a jsem zase líná až od odpoledne:grinning:........ty jsi to dělala v pět ráno:grinning:? tak to jsi fakt blázen:slight_smile:
2. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
holky, moc se na ty fotky neteste:grinning:.-D:grinning: ja z toho mam divny pocit, nejsem zvykla fotit tak rychle:grinning::grinning::grinning::grinning: takze se mi zdal sen, kde jsme plakala nad tema fotkama:grinning: jsme pako!:grinning:

jo a obdivuju vas, co jste schopny jeste neco doma delat, muzu rict ze muj milacek je ted uzasnej, absolutne nic po me doma delat nechce, ale ja ani nemuzu, kazdy ohnuti na zem pro neco je pro me za trest, stani na nohou taky:-/ takze ja to fakt dokopavam jak to jde... okna mame samozrejme taky nechutny,ale na hlavni ulici jsou hned 2. den po umyti zase hnusny..
2. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Jsem blázen, ale já se dospím po obědě. Kdybych to pekla v noci tak by to ráno nebylo tak dobré :grinning: :grinning: Já vstávám každý den kolem půl šesté, abych si dala první snídani - to ta cukrovka :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
aidth, jezis v pul seste!!:-O ja vstavam kdyz manzilek odejde do prace, takze kolem 7:30-8h a dneska v noci jsem mela opet nehodu:frowning2:
2. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
ja mam dneska srazik s tehu kamoskou tady na budejarne co se mnou chodila na tehu cvico:slight_smile: ma stejny TP jako ja:slight_smile: a ceka take holcicku:slight_smile:
2. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Pipiii - a co ti na to vlastně řekl tvůj gynekolog? Je to normální? Já myslela, že se to může stát jen pokud máš úplně povolené svaly.
2. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
pipiii budou každopádně pěkný, tak to neřeš:slight_smile:.....po mě manža taky nic nechce, ale já i když mám den, že se sotva hýbu, tak mě to právě většinou odpo chytne, že chci mít všechno pro prcka dokonalý:grinning:...jo vlastně edit, ty to máš kvůli té cukrovce, ale aspoń budeš nacvičená na prcka :wink: , já jsem taky každý den v šest vzhůru
2. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
edith, nic mi na to nerekla, teda jo... jde o to ze malinkou mam starsne nizko polozenou v panvi a staci kdyz mam streva plny vzduchem, ja si proste v noci ulevim a jde ven i neco jineho, do toho se malinka otoci a je to... me to unika i behem dne pri kychnuti, ale to jen malo..
2. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Pipiii - tak to ti fakt nezávidím, já mám občas jen pocit tzv. neúplného vyprázdnění (po močení)

Na malou budu natrénovaná jak nikdo :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
mě se to párkrát u kýchnutí taky stalo........ale te´d, čím mám prcka níž, tak už vůbec.....divný :sweat_smile:
2. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
holky, amalka si se mnou proste zahrava:grinning: tady v porodnici na Podoli jak jsme tady byla tak mi rekli ze je to v tehu normalni:-/tak uz jsme si na zvykla:-/ vim ze to neni plodovka a to je dulezite...
2. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Moje malá je taky zatraceně nízko a tak musím chodit furt čůrat. Pořád něco piju a pak se divím :wink:
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
edith.. jsou to mrsky:slight_smile: jsem si rikala ze jsme si ty pampersky asi koupila sobe:grinning:
2. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
pipiii tak nějaký intimky můžeš nosit, an tom nic není :wink: .........já někdy taky úplně cítím ten kopanec do močáku, jakože se mi vůbec nechce čůrat a najednou bych si cvrkla.....ale zatím to udržím:grinning:
2. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

to máte zase téma :slight_smile:

mně se dnes spalo relativně dobře, včera večer mi dost tvrdlo břicho, teď zatím OK... malej se od včerejšího odpoledne často vrtí, jak kdyby mě chtěl uklidnit, že je v pořádku :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
jé pabli, mám to stejný, už asi dva dny se prcek pořád vrtí....si říkám, kdyby už se tak chystal ven, to by bylo super:grinning:
2. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
tegga, ja nosim cele tehu intimky:grinning: jinak by me protekl vytok:grinning: na noc mam pod prosteradlem tu nepromokavou podlozku:grinning:
2. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
taky bych si tam už měla něco dát, kdyby náhodou ta plodovka:grinning:
2. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
tegga, tak to jedine tu porodni tlustou:grinning: intimka by ti plodovku nechytla ani omylem:grinning:
2. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
já myslela do postele, že si něco musím dát:grinning:
2. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojte
tak mě zbudil dost šílený sen ... zbudila sem se v nemocnici po narkoze kde mi vzali vaječníky, šílený ... jen sem si říkala že už sme s přítelem oba na hov.. a děti už mít nikdy nebudem, než mě došlo že sem těhotná tak sem málem brečela, brrr, už aby byla venku

včera dost blbej závěr dne, babičku nám zase odvezli do nemocnice, našli jí na podlaze doma tak bůhví jak dlouho tam ležela, má naštěstí "jen" polámanou ruku a vykloubené ramenom takže lepší jak minule ... ale ti šmejdi si jí tam prý nemůžou nechat víc jak 3 dny, tak rodiče vyběhávají dnes LDNku jestli jí tam vezmou :frowning2:

dnes du na ko do porodnky a divný že se netěším, sem dost nervozní, nevím proč :frowning2:
2. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
vložila sem včera konečně nějaké nové fotky do alba, fotky z utz, 1. monitoru a z lesa :grinning:

plodovky prý odtěče jen 50 ml, není to nějak málo? mám strach že to třeba ani nepoznám, nepřemýšleli ste na tom že třeba budete ve vaně nebo čůrat a nějak to propásnete?
2. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
no nic, du se koupat, v 10 mám jet do té porodky
2. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
even, mrkla jsme na fotecky:slight_smile: mooc pekne, jen nerozumim tvemu monitoru:frowning2: ja tam mela 3 krivky pod sebou..
2. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
even, plodovku poznas:grinning: 50ml je hodne:grinning:
2. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
s manzilkem jsme se dohodli ze kameru kupovat nebudeme, ze fotecky jsou proste lepsi:slight_smile:
2. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
evena: tak hlavně aby byla babička fit :slight_smile: fotky moc hezké :slight_smile:...

pipiii: horní křivka by měly být ozvy miminka a spodní kontrakce... tak nevím, co jsi tam měla tu třetí křivku...

Jinak kolegyni odtekla u jednoho dítěte plodovka tak, že to byl fakt velký proud, jako když ji odzátkujou lahev... a podruhý to zas byla jen polévkové lžíce, prostě jakoby si učůrla...
2. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
pabli ale ja u eveny nevidim ani tu dolni krivku:-O prijde mi ze tam mam pouze krivku s kontrakcema, ja jsme tam mela srdicko miminka, kontrakce a pohyby miminka.
2. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.