• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ja doufa ze plodovka to u me zatim nebyla:grinning:
2. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
U nás to vypadalo na vytrvalý déšť a ejhle už nám svítí sluníčko. Já jsem ani ty výsledky monitoru neviděla, řekli, že je to v pořádku. Já doufám, že když jsem tak aktivní a fakt se neválím, že mi mimčo dopřeje snadný porod. Prý je lepší být víc v pohybu. Malej se mi taky víc hýbá a včera večer jsem nemohla pořádně ležet u televize, pořád se někde příčil :astonished:
2. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
já měla na monitoru taky jen dvě křivky, jak píše pablinka....akorát evena je má krásně klikatý, já tu křivku s pohybama měla skoro celou rovnou, až ke konci se prdís sem tam pohl:grinning:....a od té doby se vrtí jako drak, tak doufám, že mu to vydrží i na ten příští monitor:slight_smile:
2. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
makka já nesmím u telky ležet na pravým boku, to mám pak pocit, že se mi tou levou stranou prokopne:grinning:
2. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
tegga, no kazdy to ma asi jinak ale evena ma jakousi krivku(rovnou) jeste dole:grinning:
2. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
asi záleží jaký je to tip monitoru, každý může být trošku jiný.....
2. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
ja mam monitor take v albu...ta nahore jsou pohyby miminka, prostredni je srdecni akce miminka a ta spodni stahy delohy.

tegga, lezis., nebo sedis na monitoru?
2. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
sedím, ve strašně pohodlným křesle, proto se asi prcek nehýbe:grinning:........ale včera jsem byla kouknout v porodce a tam se tak pololeží.......mě teda doktorka ten papír z monitoru nedala, nechala si ho založený
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
tegga, ja jsme pololezela:grinning: a potom na boku chvili. az budu chodit do porodky tak tam jsou zase kresla, kdyz jsme byla na monitoru tady v Praze tak jsme meli uplne mega uzasny kreslo a amalka mi malem protrhla ty pasy od monitoru:grinning:
2. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
holky jdu se upravit, za hodku mam srazik s kamoskou, ma stejny TP jako ja:slight_smile:
2. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
jako já nevím, já když jsem tam jela, tak prcek celou cestu v trolejbuse řádil jako drak, jenom jsem dosedla do křesla, tak ani rana:slight_smile:.....už vidím, jak to te´d bude to stejný a zase tam strávím půl dne
2. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Holky, kdy se na ten monitor chodí do porodky. Mě ho pořád dělá gyndař. Taky máte vyplašenýho manžílka jako já? Já mu třeba volám a on to hned na první zazvonění vezme, asi čeká nějakou porodní akci :wink: Nevím jak je to u vás, ale u nás převládá těšení na mimčo než strach. Vůbec si neuvědomuji, že bych měla zachvilku rodit.
2. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojky holky...jak se vede??
2. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
taky půjdu ven a nevím, co oblíknout, je tam na déšť, ale asi docela teplo....
2. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
holky co se týká toho monitoru u mě tak ty čárky byli skoro v rovině ale asi 5 jak se mi pohlo břicho tak jsem zmáčkla takovej čudlík a ten fraf vyskočil nahoru...
2. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
makka já taky chodím jen ke své doktorce, do porodnice mě pošle až 14 dní před termínem....v porodce mi řekli, a´t jsem ráda, že u nich se někdy dlouho čeká, že takhle je to pro mě pohodlnější.....a přesně to se mi dneska stalo ráno s manžou, jel na služebku a zapmněl doma nějaký věci, tak jsem mu volala a on hne "doufám, že nerodíš":grinning:........já si to taky pořád nějak nepřipouštím:slight_smile:....ahoj renu:slight_smile:
2. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojky terčo... :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
holky oni vám ty tatíry s tím grafem dali domů??
2. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj RENU, jak se máš?
2. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
renu mě ne:slight_smile:....holky stejně to pro ty chlapy musí být taky docela psycho, když se bojí každýho teefonu od nás, aby už se náhodou něco nedělo:grinning:
Renu mě ne, zakládá si to doktor mezi mé papíry. Pak mi to asi dá najednou.
mě říkala kamarádka, že mi do porodky sebou doktorka žádný papíry nedá, schovává si to pro sebe, kdyby něco......ale prý všechno podstatný bude v průkajdě, tak nevím....
2. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
makka ahojky jo mám se jakž takž ale včera jsem měla děsnou depku...všechno mě bolelo a už jsem to břicho nechtěla...můj semnou zůstal naštěstí doma...nějak jsme to zvládli...máte taky takové stavy??
2. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
no mě to taky nechtěla dát...jak jsem to viděla u pipiii v albu tak jsem sestřičce řekla že to chci a ona že ne že je to pro pojištovnu tak si to příště vyfotím...
2. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
TEGGA - Sice to nedávají až tak najevo, ale jsou pěkně vyplašený. Věčně mimča držet nemůžeme :wink: Mě snad bude po bříšku i smutno, nikdy tak namazaný nebylo, jako během těhu :grinning: Často vzpomínám na své začátky, kdy jsem se bála i vykoupat ve vaně, aby malej nebyl třeba postižený, nebo abych dřív neporodila. Ne, že bych teď na sebe nedávala pozor, ale už jsem o dost klidnější a jen se těším. Pořád přerovnávám věcičky pro malého a představuji si, jak bude vypadat.
2. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
terčo jojo můj když mu volám tak první co ekne tak lásko už??ale je to sladké jak o nás mají strach nemyslíte??
2. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
renu to je jasný, já si myslím, že každá z nás má občas už všeho dost, já teda určitě a chytá mě to čím dál častěj.......manža už mi i řekl, že se mu zdá, že mám pořád slzy na krajíčku:grinning:....nejlepší je, někam vypadnout, udělat si pěknej den, něco si koupit a hned je líp :wink:
2. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
holky kolik jste přibrali??já už jsem jak muflon...se s toho zblázním..
2. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
já si taky myslím, že si na to, kdy byli pr´doši v břiše ještě rádi vzpomeneme, až budou řvát a řvát:slight_smile:....makka já taky pořád přerovnávám:grinning::grinning::grinning:
2. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
RENU - taky jsem včera večer kňučela. Koukali jsme s manžílkem na film a já jsem si nevěděla jak lehnout, takže aspoň sedět. Jenže, to jsem zase furt lítala čurat. Já mám pocit, že na depky nemám moc času. Hodně mi pomáhá si s vámi povídat, chodím za švagrovou a tak. Buď v klídku, víš že tohle moc mimču nepřidá, už to nebude dlouho trvat
2. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.