• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
nic:grinning: jdu si hodit masli:grinning: ale nastesti tam, byli pekny jen 3 bodycka vel. 50(co jsme ted dokupovala) a byla tam cepicka, rukavicky a capacky od te chlupate kombinezky(ta byla prana jindy) takze to ma ted uplne jinou barvu, potóm tam byůlo milion ponozek, nejaky tricka:-/
2. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
jo a krasna osuska se zirafkami:-/ bleee, peru to jeste jednou:-/ tak pa ja letim papa
2. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
čaau...
2. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
2. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak sem zpět z porodnice, vše je ok, malá se rozhodně nechystá ven
na utz mě zase neposlala, prý to ke konci těhu nedělají, chtěla sem kvůli váze mimča ale ona říkala že je to stejně hloupost, že ty odchylky sou v tomto tt +- půl kila, že to nemá význam ... ale je to pro mě takový divný, byla sem zvyklá že při každé ko mě utz dělali a teď nic, tak si říkám jestli kdyby se něco dělo to poznají
ale podle pohmatu říkala že je malá drobná, že budu rodit normální mimčo jak všichni ostatní

ten monitor je u mě vrchní zubatá křivka pohyby a ta málo zubatá srdce, prý je to ukázkový a takto to má přesně vypadat, ten monitor je z gyndy, proto mi ho asi dr. nechala
pak mi ještě dělali monitory dva v porodnici a ty už sem neviděla, jen mě řekli že je vše ok, přítel chodí na minotor semnou a ty křivky viděl a říkal že sou stejný jako poprvé
2. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Žadný depky - já už mám 24kg navrh :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si byla u doktorky pro mastičku na vyrážku v tříslech a už budu jen odpočívat :slight_smile: koupila jsem si banán v čokoládě se šlehačkou a bramborák a manžovi větrník a bramborák :slight_smile:...

No, my jsme teď oba s manžou takoví vystrašení po tom včerejšku, ono když doktorka řekne, že monitor je divnej a že je možná nějak omotaný pupečníkem, tak honem do porodky a kdyžtak se musí hned malej narodit, tak to na klidu fakt nepřidá... pěkně jsem to cestou obrečela, ale v porodce jsem se uklidnila, pololežela jsem v takovým křesle, mačkala si sondičku do břicha, na monitor se chodilo koukat průběžně víc lidí (sestřička, PA, praktikantka z univerzity...)... nakonec kouknul jeden doktor, který je garant pro patologická těhu a řekl: "Vždyť je to úplně normální, pošlete ji domů."... Další doktor to se mnou sepsal, kouknul ještě na průtoky pupečníkem a řekl, že můžu říct paní doktorce, že je monitor i průtoky v pořádku... :slight_smile:... tak jdu na KO zas za týden... Ale do včerejška jsem byla fakt vklidu, teď moc ne :-/ pořád se pozoruju, jestli se malej dost hýbe a tak...

já mám 11 kg nahoře celkem, 1 kg jsem z toho přibrala teď za poslední týden!
2. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
jinak co se týče odtoku plodovky na veřejnosti, tak jsem si dala do kabelky jednu tu porodnickou vložku, abych to mohla kdyžtak zachytit, je důležitý pak tu vložku mít a dopravit ji do porodnice... Ale taky se bojím, že to třeba nepoznám, teď se hrozně potím, zvlášť v tříslech, kolikrát mi tečou úplně čůrky... :confounded:
2. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
pabli tak to opravdu moc na klidu nepřidá ... já sem dokonalá histerka, takže semnou by to asi šlahlo

dnes už se snad začne malovat pokojík barvama, koupili sme růžovou a zelenou, včera sme zkoušeli máznout jen na malý kousek zdi a dost sem se vyděsila teda, sou to dost jedovatý barvy :grinning:
2. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
evena: tak to něčím nařeďte... nebo třeba to nakonec nebude tak "jedovaté" :grinning:
2. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak mame fotecky z foceni, kdo chce tak mi pisnete do IP, ja vam poslu nejakou ukazku:slight_smile:prosim pisnete mi tam maila, diky:slight_smile:
2. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Manžel se právě pustil do sestavování naší postýlky, nadává u toho jak špaček :grinning: :grinning:

Už mi dorazilo i poslední povlečení, tak jsem ho hodila do pračky, večer vyžehlím a mám hotovo. Můžeme rodit :slight_smile: Jak já se těším až budu mít po porodu :wink:
2. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky editko...tak mu vyřit že u nás to bylo to stejné...
2. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Reni - ono to proběhlo dost podobně asi všude :grinning:
Já se hlavně nesmím smát (nahlas), protože to ho rozčiluje ještě víc :wink:
2. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
jé holky, my jsme skládali postýlku včera a něpřála bych vám slyšet ty nadávky.....a to jsem si myslela, že sešroubovat k sobě čtyři části ohrádky nebude žádný problém...no omyl:grinning:
2. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
jo a jinak pabli...mě přesně takhle vyděsilo, když mi doktorka řekla, že mám málo plodové vody......a od tý doby už nejsem ve stoprocentním klidu...jenže oni ti doktoři někdy asi zbytečně stresují......stejně nezbývá, než doufat, že bude všechno oki :wink:
2. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Taky jsem předpokládala, že poskládat postýlku bude sranda, ale opak byl pravdou. :grinning: Doufám, že už nás nic takového nečeká nebo se počůrám smíchem. Můj muž nikdy nemluví sprostě a dnes mu to ujíždí jako kdyby byl dlaždič :grinning: :grinning:

Jinak já jsem ve stresu o zdraví miminka pořád. Proto už raději o cukrovce nic nečtu, jen to stresuje.
2. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
tegga: nojo, na klidu to nepřidá...

teda holky, u nás proběhlo stavění postýlky v pohodě, to musím toho svého pochválit, stavěl to teda s mojí ségrou, já bych se mu tam se svým pupkem v tom mini prostoru dost pletla :grinning:
2. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
já jsem taky ráda, že už máme veškerý práce za sebou a už snad bude klid:slight_smile:...........no právě, já taky hned začala hledat na netu, co může znamenat málo plodové vody.....a to je úplně o ničem, už nechci nic hledat a vědět, člověk je daleko klidnější
2. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
tak mi sme asi vyjímka, přítel nenadával a to měl trošku víc práce s postýlkama než jen sestavit 4 díly k sobě :slight_smile: ale toho rozhodí máloco ... sestavovat to já, stará nervoza, to by bylo jiný kafe :grinning:
přítel se dnes zmohl zatím jen na výměnu vypínače a zásuvek a musel jít pomoct bráchovi s lešením, tak uvidíme co se s tihne
to sem ani nepište že už máte všechno na prcky nachystaný, pak panikařím že já mám kulový, jen ty postýlky
2. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Pabli, ale zase jsi přišla o tu srandu a řeči o tom jak dnes nikdo neumí vyrobit nic pořádně, všechno je křivě, určitě jsou k tomu špatné hřebíky... a navíc se do toho začal motat můj taťka, teď to je teprv komedie :slight_smile: Začínám se bát, že Editka skončí v cestovní postýlce :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
každá má něco, je to děs, nezbívá než fakt těm dr. věřit a doufat ve zdárný konec :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
edit tak ještěže máš tu cestovní :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
chcete nekdo videt ty fotecky????
2. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Ev - já jsem se dnes dokonce už i zabalila do porodky :slight_smile: Jen nevím jestli mám všechno, protože kámošky mají nachystané takové ty cestovní kufry a já jen tašku střední (spíš menší) velikosti. Župan si neberu, kdybych ho potřebovala tak manžel donese, stejně jako si beru jen dva malé balíky porodnických vložek.
2. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
edita: tak s cestovní jsme trochu problém měli :grinning:, poněvadž nás nenapadlo, že se opravdu tak jednoduše skládá a rozkládá, že v tom fakt nejsou žádný složitosti :grinning:
2. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
pipiii: já chci - poslala jsem ti mail do IP :slight_smile:

tegga: jj, taky nic už o těhu a komplikacích na netu nehledám
2. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
edit tak tašku mám taky obrovskou cestovní, ale nemám ji nachystanou celou, ale těch krámů co už tam mám, nevím jestli to není i zbytečný :slight_smile:

pipii už sem psala
2. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
já cestovní postýlku nemám ještě ani koupenou:grinning:
2. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
a tašku mám taky malou:slight_smile:
2. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.