• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky a vy ty cest. postýlky budete mít fakt na cestování, nebo třeba do obýváku?
2. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Já ji budu mít na "cestování" po babičkách a švagrové :slight_smile:
Do obyváku si budu malou nosit v lehátku, jinak bude v postýlce v ložnici v klidu.
2. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
pipiii: moc pěkný fotky :slight_smile: mně se nejvíc líbí asi ta 24 a 17 :wink:
2. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
evena já na oboje:slight_smile:
2. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
já budu mít cestovní na pobyt u našich (200 km daleko), v obýváku bude nejdřív koš na kolečkách, až malej povyroste, tak tam dáme tu cestovní postýlku, takové hrací místo, místo ohrádky třeba, nebo i na takové to denní spaní... plus bude mít v obýváku taky lehátko :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Do kuchyně jsem si taky koupila ohrádku, ale to až bude trošku větší. Nejvíc času trávím v kuchyni a časem už asi jinde nebudu, budu vyvařovat pro malou :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
já jsem jenom zvědavá, jak nám všechny ty plány vyjdou a nebo jestli to bude nakonec všechno jinak:grinning:
2. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
tak já cestovní nemám, rodiče máme blízko a nikde asi nebudeme déle jak dvě hoďky tak použiju jen deku na koberec :slight_smile:
edit vidím že seš asi tak naivní jako já :grinning: taky si maluju jak odložím dítě do ohrádky a půjdu si po svém, když sem to řekla kamarádkám které děti mají tak se docela smáli :grinning:
2. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
tegga :grinning: jistě že vyjdou, mi přece budeme dokonalé matky s dokonalými dětmi :grinning:
2. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
evena: ale ono to taky jde, jak píše edita... jde o to, jestli matka bude otrokem svého dítěte nebo ne... Dneska mi přijde, že se spousta matek až moooc točí kolem dítěte... V jiných kulturách děti pozorují okolní svět, učí se ho chápat, ne že matky neustále pozorují své děti a snaží se jim splnit vše, co jim na očích vidí... Pak vidím spoustu rozmazlených dětiček, kolem nichž rodiče jen skáčou... a na druhou stranu vidím děti, které si v pohodě hrají sami, protože jsou tak zvyklí... Je potřeba jim i sobě vytyčit nějaká pravidla - třeba že nepoletím k postýlce při každém zabrečení (to ale neplatí u novorozenců, tam je to pochopitelné, tam je ten jejich pláč jediný jejich způsob, jak dát dospělému najevo, že něco není v pořádku)
2. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
no, přestanu filozofovat a jdu se natáhnout k telce :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
pabli tak na tom asi něco bude, ale myslela sem to spíš tak že málokteré dítě chce být zavřené na vytyčeném prostoru
pipii ta 29tka super :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
holky diky za pochvalu fotecek:slight_smile:
2. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
pipii prosím pošleš mi na ukázku taky ty fotky? v interní poště máš můj email
2. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
PIPII - fotky jsou moc krásné a opravdu nemůžu říct, která je nejkrásnější, každá má něco do sebe. Hlavně, jak se líbí tobě a manželovi.
2. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
makka, tobe to doslo?? me prisel e-mail ze doslo k chybe:-O
2. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Moje ségra když byla malá tak trávila v ohrádce většinu dne, mamka mohla dělat co chtěla a ji se tam docela líbilo :slight_smile: Doufám, že moje dcera bude taky tak zlatá.

Pabli - já rozhodně nechci být otrokem svého dítětě :slight_smile: Chci být dobrá matka nebo se o to aspoň pokusím, ale taky nechci, aby se můj život točil jen kolem malé. Nevím jestli to píšu srozumitelně, ale snad to pochopite :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Mišo - fotky jsou krásné, některé i hodně sexy :wink:
2. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky! tak já dnes spala všehovšudy čtyři hoďky, fakt super trénink na prcka.....a to ródeo, co jsem měla v břiše ve dvě ráno, to jsem fakt ještě nezažila:grinning:.......ono je to podle mě docela těžký, když chceš tomu dítěti dát všechno jen to nej a přitom nechceš být jeho otrokem...najít v tom rovnováhu :slight_smile:
3. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
Dobré ránkoJá už jsem také vzhůru. Manžel nechal nechtíc otevřeno v ložnici a v běhl mi tam pes. Takže už opravdu neusnu. Já byla snad 10x v noci čůrat a ještě mi bylo velký vedro. Fakt nevím, kde beru tolik moče, když toho ani tolik nevypiju. Budu muset i více pít, abych nebyla vyšťavněná
3. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
jé, tady je teda docela kosa....já z toho září mám docela strach, jestli bude zima, tak nevím, v čem budu chodit:slight_smile:....potřebovala bych, aby svítilo sluníčko, ne žádný vedra, ale teplo, abych to odchodila v sukni a 3/4, protože pořizovat třeba bundu nebo něco se mi fakt nechce:slight_smile:
3. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
te´d mě tak napadlo, doufám, že je danuschka v pohodě a nerodí:slight_smile:....se mi zdá, že tady dlouho nebyla:slight_smile:
3. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:00 • jjjitule
Myslím, že by se určitě ozvala. Nejela ještě na nějakou dovolenou? Myslím, že PIPII má na ní kontakt, ne?
3. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
no třeba už dva dny rodí, tak to by se asi neozvala:slight_smile:.......já na ni mám taky kontakt, ale kdyby něco, tak ona by fakt písla:slight_smile:.......ty jo, dneska jsem akční, jako blázen, mám uklizeno, udělanou buchtu, čekám až mi schladne pudink na krém a pak ještě udělám oběd a je to....na to, že jsem spala tak málo, tak paráda, asi budu chtít být častěji nevyspalá:grinning:
3. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
ahojim holky..ja se z tech mych prsou snad zblaznim:frowning2: :frowning2: zjistila jsme ze mam jeno temer o velikost vetsi... chjo, jakto???:-Oproste mi ted jedno rostlo a druhe ne:frowning2:
3. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
pipiii:grinning:.......to tak má většina ženských, teda ne o velekost, ale většinou je jedno menší, než druhý.....moc se pozoruješ :wink: .....pošli mi taky ty fotky ju
3. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
tegga, ja jsem mela asi 2 fotky kde me byly videt bradavky, ale kdyz jsme to videla tak mega depka:grinning::grinning::grinning: kazda koza jinak vysoko, bradavky obrovsky(samozrejme se nechteli ,,zcvrknout,,) brrrrr:grinning::grinning::grinning:
3. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
pipiii já se z tebe po....:grinning:......fotky jsou krásný, co bych já za takový fotečky dala :wink:
3. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
tegga, jj fotecky se povedly, ani ne za pul hodky nafocene:grinning::grinning::grinning:
3. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.