• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii: však říkám, že to je u každýho jinak... u nás to chtějí vysloveně v porodnici před porodem mít podepsané oběma rodiči a ty papíry mají u sebe gynekologové...

danuš: no ahoj! :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
já ten papír "Prohlášení o jménu dítěte" už mám doma vyplněný :wink:
3. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj danu! už jsem si říkala, kde jsi:slight_smile:
3. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
tegga: ale je fakt, že nám vrchní dětská sestra říkala, že někteří rodiče přicházejí s tím papírem nevyplněným do porodky, že se rozhodují o jménu až po porodu, někdy i několik dnů :grinning: že nejdůležitější je mít sebou těhotenskou průkajdu, jinak můžeme klidně přijít rodit jen tak, i bez tašky, že hlavní je ta průkazka :grinning:
3. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
danuš. taky jsme to už vyplnili a podepsali... dopsali jsme tam i jméno pro holčičku, kdyby se náhodou všechny UTZ spletly :grinning:
3. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
jsem pořád 2v1,včera jsem měla běhání po doktorech,ani jsem nezapnula pc :wink: Byla jsem na asi už posledním odběru krve na diabetologii a v těhu poradně...tentokrát byla děloha klidná a vypadá to dobře, ozvy v pořádku :slight_smile: streptokok pozitivní :unamused:
3. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
tegga, precti si muj prispevek na minule strane....
3. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
danus, tak jestli mas streptokoka pozivniho, tak ti pro porodu hodi nitrozilne antibiotika
3. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
pipi-to já vim
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
ale dělá se to při porodu ne po
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
danuš: gratuluju k dobré kontrole, ze streptokoka si nic nedělej, má ho hodně holek... :wink:
3. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
jé danu, to je blbý....ale bude to v poho
pipi-u nás v porodnici mi řekli,ať si ten formulář donesem k porodu,nedají nám ho,tamto platí pro Jabloneckou porodnici :wink:
autor
pri porodu..jj ja to tak psala, jen jsem se preklikla:slight_smile: ja ho mela negativniho, pouze kvasinky +.

danus, chces take videt ty fotecky?:slight_smile:
3. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
tegga-co vim,tak těhu kámošky měly streptokoka tak 50:50,takže mi to je jedno....hlavně streptokoky má člověk normálně v puse a na kůži atd...učili jsme se to v mikrobiologii :grinning: Ale jako ochrana mimča se musí dát atb
3. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
pipi-jo jo pošli
3. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
pipi-momentálně by mi asi kvasinky vadily víc....takhle jsem v poho,bez výtoku a streptokok nesvědí :wink: :grinning:
3. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
jj, já se to dozvím dneska, tak jsem zvědavá, jestli se k tobě přidám:slight_smile:....halvně jsou ve i ve střevech a v těhotenství se můžou přenést do pochvy....i v pochvě ho můžeš normálně mít, ale nemusí to ničemu vadit....jen u toho porodu se to musí krýt ATB
3. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
danuš: u mě je zajímavé, že jsem toho streptokoka měla v 1. trimestru (zjistili mi to při zánětu moč. cest), ale teď už ho zase nemám... se asi přesídlil jinam :grinning:
3. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Dneska mi přijde kámoška, prokecla se,že donese dárečky pro mimi :grinning: jupí :dizzy_face: Obídek budu mít z jídelny,zítra taky,tak nemusím stát u plotny....jen trochu poklízím a peru
3. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
no pabli, to on tak dělá...putuje si celým tělem smraďoch jeden:slight_smile:
3. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
já jsem konečně vyřešila obědy po porodu....bude mi je nosit manža z jídelny, den dopředu, já si je druhý den akorát ohřeju a pohodička:slight_smile:
3. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
tegga: no hlavně aby do porodu nebyl zase v pochvě :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
pabli to je kldině možný....ale on nemusí způsobovat žádný problémy....
3. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
tegga :grinning: :grinning: :grinning:
autor
danus, ja o tech kvasinkach nevim.. mam jen hustci vytok, ale zadne problemy, mela jsme cipky ale asi to moc nepomohlo.
tegga-já bych mohla mít po porodu taky obědy z jídelny,jen by mi je musel opět vozit někdo z práce...uvidíme
3. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
já jsem si pro ně právě chtěla chodit tady kousek do školní jídelny, jestli by to vůbec šlo......ale manža řekl, jestli mi neva, že budou den starý, tak mi je bude nosit od nich.....vaří tam dobře, mají na výběr a vždycky je k tomu nějaký salát nebo tak, takže super, nepojdu hlady:slight_smile:
3. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
tegga: s těmi obědy to tak děláme s manžou celé těhotenství :grinning: dnes mám rýžový nákyp se švestkami a s ananasovým kompotem :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
tegga-v mém případě by to byla právě školní jídelna...na výběr ze 3 jídel,vaří slušně,ale musel by mi to někdo přivézt
3. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.