• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli a proč si mi to neporadila:grinning:....ale mě nevadí vařit, udělám si, na co mám chuť....akorát ze začátku to s mimčem stíhat asi nebudu, takže to bude fajn
3. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
akorát manža plánuje si vzít prvních 14 dnů po porodu dovolenou, takže to nic nosit z práce nebude, tak se budeme střídat ve vaření :slight_smile:
musím jít něco dělat,dokud mi je dobře,nic mě nebolí,jen ty ruce mě brněly ráno opět nechutně.....zítra mám vysadit magnézko...může to být i z něj :unamused:
tegga: jsi žádnou radu nechtěla :grinning: :grinning:
zase ze školní jídelny je to dobrý, že máš pocit, že pro děti musí přece jen dodržovat nějaký normy....myslím tím i co se týká kořeněných jídel a tak....
jj pabli, to manža taky....a včera prohlásil, že prvních 14 dní bude vařit.....v životě nic neuvařil, tak jsem na to moooooc zvědavá:slight_smile:
3. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
tegga-no právě,lepší pocit....
3. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
zatim pa pa
3. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
pipiii - pořád mi nic nepřišlo :frowning2:
3. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
já se taky chvilku odpojím :slight_smile:

tegga: tak to aby manža začal už nacvičovat - to vaření :grinning:
3. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
pipiii - nádherný fotečky :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
maji, tak konecne dorazili, jo?:grinning: diky za pochvalu:slight_smile:
3. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Včera jsem také byla na kontrole a natočili mi jen monitor, vše OK. Streptokoka nemám. Jen jsem se chtěla zeptat ohledně té křivky, to mi ji celou dobu bude dělat na gyndě, nebo mě taky pošle do porodky?
3. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
makka mě v porodce řekli, že mám být ráda, že mi to dělá doktorka, že nikam jinam nemusím, že u nich se může stát, když toho mají moc, že si tam klidně dvě hoďky pobudu, fakt je, že doktorka mě bere hned....ale týden před porodem už mě tam prý i tak pošle...
3. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
makka - ke konci už taky budem chodit jen do porodky,sestra mi to říkala
3. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
MAJA - nebyla jsem si jistá. Potřebuji si v porodce zajistit doktora, p. Peschouta, moc si ho všichni chválí a chtěla bych ho u porodu. Už tak trošku to mám domluvené, ale pro jistotu, hlavně aby mě viděl.
3. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojte
tak já se dnes vyspala jak miminko, záchod byl jen jednou, takže paráda :slight_smile:
já sice streptokoka nemám, ale mám tam jakousi barkterii co žije ve střevech nebo co ... to sem mluvila se sestrou po telefonu a ona mi to ani nechtěla říct :confused: prý to nemám řešit, ale v porodnici sem to samozřejmě řekla a dr. říkala že mám donýst od nich nějaký papír, že je to široký pojem, tak tam dnes poletím jak blbec jen pro to
3. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
3. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
evena zrovna streptokok ve střevech může být....někteří doktoři mají fakt divný přístup......jinak hlásím návrat z kontroly, moje mudr. mi řekla, že jsem s tím od minule zase pěkně pohla:grinning:...CS 4, mám o polovinu kratší čípek, měkký, hlavička je níž a otevřená na prst.....na monitoru se prcek hýbal prvních pět minut, pak už zase ani rana a te´d mi šibuje s celým břichem:grinning:
3. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
tegga: gratuluju k super kontrole :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
holky mě asi klepne....nemůžu najít jak oddací list, tak rodný listy....a přitom jsem v tom, je to tak dva měsíce, dělala pořádek.....jestli jsem to omylem vyhodila, tak mě manža zabije.......ty jo, fakt nevím, kde by to mohlo být, všechno už jsem prohledala, to je konec :sweat_smile:
3. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
TEGGA - rodný listy jsou také potřeba? Kdyžtak by sis musela dojít na magistrát pro nové.
3. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
já nevím, já jsem myslela, že jo...jenže já nemám ani ten oddací.....a to jsme měli milion kopií....mě klepne fakt
3. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
tegga, no vidis, to mas stejny nalez jako ja ve 34tt:slight_smile::grinning: ale super KO:slight_smile:
3. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
pipiii nestěžuju si.......jsem smířená od začátku těhu, že budu tak 14 dní přenášet,....když to bude dřív, tak jedině dobře:grinning:....i když te´d vlastně ne, dokud nenajdu nebo nevyřídím nový ty papíry..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Já teda v papírech nemám napsáno, že rodný list je potřeba. Oddací ano. Buď v klidu a pořádně si promysli, kde by ty doklady mohly být a hledej dál.
3. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
já už nemám kde hledat:grinning:....mám dvě místa, kde by to mohlo být, prokrámovala jsem úplně všechno......já to budu muset jít vyřídit znovu.....já mám seznam z porodky, kterou mám vybranou a je tam i rodný list
3. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
jé tak oddací už mám, haluz:grinning::grinning::grinning:...ve složce, do které jsem se dneska dívala si desetkrát:grinning:....ale ty rodný jsou bůhví kde
3. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
berete kopiii toho oddacího nebo by musela být notářsky ověřená?
3. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Beru originál a mám i neověřené kopie. Ať si něco vyberou, nebudu to řešit.
3. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.