• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: rodný list taky tady nepotřebuju, jen oddací list, máme napsáno na stránkách porodnice: Doklady : občanský průkaz, těhotenskou legitimaci (s přílohami dalších vyšetření), průkaz zdravotní pojišťovny. Vdané ženy oddací list (nejlépe kopii).
3. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
jsem zpět, mám uklizeno,dala jsem si parádní siestu 2,5 hodiny a teď čekám na návštěvu a na manžu....taky mám připravenou kopii odd.listu, ten papír se jménem,papíry od doktorů......těhu průkajdu,kartičku pojištěnce
3. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
u nás chtějí hlavně ty všechny doklady u těch,co budou sepisovat porodopis až v den porodu...já ho mám sepsaný dopředu....
3. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
tegga tak to sem řešila taky asi před měsícem, a skončilo to tak že sem letěla na matriku vyřizovat nový rodný list :grinning: my ho potřebovali k tomu aby přítel mohl přiznat otcovství, jinak by měla malá moje příjmení ... taky divný, na místě kde byl normálně prostě nebyl, takže čekám že ho někde objevím až ho nebudu potřebovat :slight_smile:
ale rodný list k porodu opavdu nepotřebuješ jak píše pablinka, jen oddací

přítel maluje podruhé růžovou a už teď se děsím těch map po zdi, po včerejším malování to totiž vypadalo otřesně a děsím se toho že se to nezestejní :unamused:
3. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
zase mě brní ruce, zítra si beru poslední magnézko,tak třeba to pak přestane... :cry:
3. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
tak papír o jméně vůbec nemám, musím se na to někde poptat kde mi ho vůbec dají
3. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
evena-nám se osvědčila už hotová barva HET, když jsme si jí nechali namíchat,tak udělala trošku fleky :confused:
evena-na matrice :wink:
holky, tohle je děs: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/178083-triletou-holcicku-ve-skolce-pichl-spoluzak-strikackou-s-hiv.html

evena: tak pak nafoť výsledek! :wink:

danuš: mně kupodivu po vysazení magnézka netvrdne břicho tak často, jako při jeho braní... Ale jinak brnění moc nemám, spíš mě bolí nohy, jakoby namožené, natékají, včera mě hrozně píchalo v kotníku, celý večer a celou noc, hrozná bolest... až k ránu se to uklidnilo
evena-včera mi brali krev a mám glykovaný hemoglobin 3,1 % :dizzy_face: supéééér
3. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
pabli-to brnění je děsný,někdy ani nemůžu sevřít ruku v pěst nebo v ní něco držet,krájet nebo tak... :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
danuš: já měla tohle brnění paradoxně na začátku těhu, tak první 2 měsíce... pomáhalo mi spát s rukama nahoře, prostě nad hlavou na větším polštáři
3. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
danu a co to vůbec je? to je kvůli křestnímu jménu? já mám papír jen na to příjmení tak třeba to stačí ...

pabli otřesný :angry: ... a jestli se pochlubím z výsledkem? jestli vůbec bude s čím se chlubit :sweat_smile:

mě po vysazení magnezka začali bolet lýtka, jinak vše ok, žádný křeče, když sem magnesko brala tak sem občas měla večer křeče do nohou
3. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
danu dobrý :slight_smile: mě to dělali jen při první návštěvě, pak už ne
3. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
evena-je to kvůli křestnímu jménu,uvádíš holčičí i klučičí
3. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
jdu se chvilku natáhnout k telce, dnes jsem převlíkla postele, složila prádlo, další vyprala, tak si dám chvilku relax, pak umyju nádobí a půjdeme s manžou na pizzu :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
evena-mě to dělají při každé diab.poradně,takže už asi 4x za tu dobu,co mám cukrovku....ale zase jsem nenosila žádný vzorky jako ty....ale z toho dlouhýho cukru mám fakt radost,zdravý lidi mají mít 2,8 - 4% a já mám 3,1%,tak co vlastně řešíme :grinning: :grinning: :grinning: Už mám u manži objednané palačinky s nutelou do porodnice :dizzy_face:
3. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
holky ja jsme dneska vysadilo magnezko...a netvrdnu toli, takze na to prdim....
3. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
pipi-ten efekt přijde až za pár dní,ne hned....ale psychologický efekt je hned :grinning:
3. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
pabli-šetři se,převlíkání postelí je namáhový...mě s tím pomůže manža o víkendu
3. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
danuš: však jsem převlíkala asi hodinu :slight_smile:... jsem třeba sundala prostěradla, šla si sednout k telce, pak šla povlíknout polštáře, zase jsem šla k telce... :grinning: ale jináč by mi nevadilo porodit dřív... :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj, dnes jsem lítala skoro celý den po doktorech.
Monitor OK, kontrola OK - pokud do 14 dní neporodím tak jdu na vyvolání.
Na a taky mám streptokoka, takže při porodu dostanu antibiotika :angry: :angry:

Danuš mám pocit, že obě musíme mít každou blbost, která se dá :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
edita: tak super kontrola :slight_smile:... aspoň máš jistý, že za 14 dnů budeš mít mimi u sebe :slight_smile:

No, manža má taky pocit, že musím mít všechno, že jiným v těhu nic není, já pořád skuhrám, furt nějaký bolesti, první 4 měsíce ležení v bolestech, pak lepší, teď zas otoky, tvrdnutí břicha, občasné bolesti břicha, poslíčky... opruzeniny v tříslech...
3. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Pabli - když tě tak čtu, tak nevímco já si stěžuju. Na dietu už jsem si zvykla (a na rizika spojená s cukrovkou už raději nemyslím) a streptokoka mi doktor našel včas, já s ním žádné potíže nemám :grinning:
Neotikám, břicho mi netvrdne, poslíčky nemám, opruzeniny nemám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Každá to máme nějaké, ale skuhrat občas můžem, ať si to ti naši pánové taky užijou :wink:
3. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
me zacalo tvrdnout bricho hned kdyz zacala brat magnezko:grinning: a hned kdyz jsme to vysadila tak me to prestalo..ted atvrdne porad ale mene..

dala jsme si ty fotky do alba.... i kdyz jsme o tom dlouho uvazovala..
3. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
pipiii: fotky super, ale nevím, nevím, takhle na netu... :grinning: co na to říká manža? :slight_smile:

edita: však právě, ať si to těhu taky užijou :grinning: na druhou stranu je ale fajn vidět, jak manžu potěšilo, že jsem dnes vyprala a povlíkla a ještě že chci jít na pizzu... než abych na něj hned spustila, jen co přijde domů z práce, že se necítím moc dobře... To je pak celý ztrápený... :unamused:
3. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
manzel..je v praci:grinning: teda na bowlingu:grinning: ja jsme to sem nechtela davat, ale kdyz si vezmu ze na jinem serveru jsme ja v latexovym oblecku a je mi tam videt az buhvi kam:grinning: a to manzelovi nevadilo:slight_smile: tyhle fotecky(mozna nejaky jine z naseho foceni, pouzije ta fotgrafka na svoje stranky take, dovolila jsem ji to.
3. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
edit ty fakt musíš vyžrat všechno :grinning: já sem s tím streptokokem docela počítala že ho chytnu a ono nic trochu mě to překvapilo :confused: :grinning:

tak výmalba na růžovo dopadla naštěstí dobře, fleky se přemalovaly druhým nátěrem, teď se maluje druhá půlka pokojíku na zeleno :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
pabli s tou pizzou mi děláš chutě, já na ni mám chuť od té doby co mám cukrovku, můžu si jí vzít jen 200 g na oběd nebo velkou večeři a to mě nezasytí tak jí raději nejím :frowning2:

danu já mám do porodnice objednaný už od přitele zákusky :grinning: obávám se že tak jak sem si plánovala jak pěkně po porodu shodím tak se asi pěkně rozežeru, než taky ochotnám všechno co mám teď zakázaný tak to bude trvat
3. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Nám se osvědčila namíchaná barva na míru, fleky opravdu nejsou a to jsme natírali mi laici. Jinak mi odjel manžílek hrát fotbal, takže si nevzal mobil a pokud bych rodila, mám prý smůlu, do branky si opravdu mobil brát nebude.
PIpii - teda, ty jsi odvážná holka, ale uznávám i takové fotky, když jsou krásný.
3. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.