• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena-toho streptokoka nechytíš,toho má každý v sobě a koluje po těle....nám se holt usadil "tam" jinak už to psala tegga,běžně je na kůži,v puse,ve střevech,v pochvě atd....
3. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
holky, ja dneska vubec nemam chut k jidlu:frowning2: mela jsme jednu mini kureci palicku s par bramburkama a jinak jenom piju..:frowning2: nemam na nic chut:frowning2:
3. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
pabli-stehna jsem měla trochu opruz v těch největších vedrech...asi tak 3 dny mě to zlobilo-pomohl dětský zásyp
3. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
pipi-tělo si řekne samo :wink:
3. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
já si půjdu ušlehat pravou šlehačku,dám do ní ovoce a strouhanou hořkou čokoládku :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
danus, joo snedla jsme pytlik gumovych medvidku:frowning2: jdu se zvazit...:-O
3. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
hmm, holky tak se vzdavam, ted mam nahore 12,5 kilo:grinning: takze muj cil 15kg bude asi prekonan:-/
3. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak mě moc sladké neláká, dnes jsem snědla 1 bonbon a manžel snad 10. Nevím jestli jste některá četla v nové Bettynce ten článek o tatíncích, jak prožívají těhotenství. Prý přiberou 6,5 kg, což by u mého manžílka sedělo a dokonce tam byl článek o tatínkovi, který když zjistil, že je manželka těhu, tak začal po ránu zvracet a byl celý den unavený. Jeho žena byla v pohodě :wink:
3. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
makka, muj manzel pribral taky hodne:grinning::grinning::grinning: ale on pribira tak nejak od svatby... jsme ted spolu pres 2 roky a ma nahore 16kilo:grinning:
3. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Holt se mají s námi manžílci dobře. Ale chceme po porodu oba zhubnout, tak lehce.
3. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
A dietu, kterou můžu opravdu doporučit je dělená. Jen to opravdu vydržet.
3. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
krásné ráno holky! dneska v noci jsem byla jen dvakrát vzhůru, takže nádhera :slight_smile: ...manža teda zatím netloustne, stačí, že tlozustnu já, nemusíme být kuličky oba:grinning:....tady je dneska krásně zataženo a poprchává, takže se super dýchá.....akorát chci vyrazit na nákup a nemám moc co na sebe:grinning:...jenže žádná bunda nebo tak se mi kupovat nechce, tak nevím, v čem v tom září budu chodit:slight_smile:
4. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tegga - mě to povídej!!! Na desátou jdu ke kadeřnici a nevím co na sebe navlíknu :unamused:taky nic do takového hnusného počasí nemám!!!
4. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
já mám ty těhu rifle, co jsem si koupila na začátku....jenže mě už se tak strašně hnusí, hrozně se mi do nich nechce oblíkat........ale s bundou je to horší, jednu teda mám, ale připadám si v tom divně, taková narvaná:grinning:
4. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
No a nejhorší budou taky boty!Nosím jen sandále a i v těch mi natýkaj nohy,tak sem zvědavá jak na sebe narvu kecky!
4. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
mě nohy neotýkají a zrovna teď jsem se zkoušela dostat do jedněch barelín abyl to docela problém:grinning:....ještěže už je to fakt za pár, by mě z toho kleplo:slight_smile:
4. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Jé, koukám že řešíte úplně stejný problém jako já. Víte jak to vyřeším? Normálně si vezmu 3/4 kraťasy, triko s dlouhým rukávem a mikinu. Na nohy mám zalepovací balerínky, takže pohoda. Jedu odpoledne s manžílkem nakupovat, takže spíš doufám, že se počasí umoudří. Včera před usnutím mi malej dával takové rany do břicha, že se manžel skoro bál, že mi prokopne břicho.
4. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
dobré ránko, tak mě nic neotéká,ale brnění rukou si užívám solidně, tuhle noc mě to 3x vzbudilo....někdy při tom i trochu naběhnou klouby a nemůžu pořádně ohnout prsty.... :frowning2: dneska mám první den bez magnézia,třeba to bez něj bude fakt lepší,jak říkala doktorka
4. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
DANUSCH - nechci tě strašit, ale i bez magnézka je to stejné a mě doktor říkal, že je to z krční páteře
4. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

danuš: já už právě se s těmi stehny mořím dobré 3-4 týdny, už je ta vyrážka ale fakt hrozná, dávala jsem si zásyp, pak genciánovou violeť, poradila doktorka, nakonec mi dala mastičku s kortikoidy, ta snad pomůže, už to tak nesvědí, normálně se mi do toho dostal nějaký zánět asi... tak to 1x denně mažu a už to vypadá líp, tak snaaaad.... Jinak prsty na rukách nemůžu ohnout po každé noci, pak to splaskne a je to OK, na nohách zase večer, když mi otečou :slight_smile:

tady prší docela hustě, ale je to mooooc fajn :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
já mám 1 mikinu,do který se vejdu i teď a 2 trika s dlouhým,který jsou pod pupek :grinning: jinak vše XS a smolda pacholda :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
pabli-to jsi chudák,jenže ony se ty stehna třou o sebe,jak je člověk macatější,tak se to blbě hojí...mě pomohlo nosit pyžamo a ne košili....
4. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
makka-já taky nevěřim,že by stačilo jen vysadit magnézko....spíš pomůže,až "vysadim" prcka :grinning: Je zajímavý,že mě to bere vleže,ale ve stoje a v sedě ne :sweat_smile: Bolí mě celý ruce od loktů až k prstům,někdy už od ramene
4. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Já už jsem si zvykla za ten měsíc a mám to jen v malíčku a prsteníčku. Malej ti tlačí na nějaký nerv. Opravdu až bude prcek venku bude líp
4. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
danuš: mně řekla doktorka co nejvíc to větrat, takže jsem tu pořád chodila nahá a seděla se zapudrovanými stehny od sebe :grinning: já ani žádné pyžamo nemám, leda že bych si půjčila manžovo :grinning:

Já mám hodně svetrů, hnědých, černých, ty se dají natáhnout, tak to vždycky nějak zkombinuju, případně si přes to dám ještě kabát, který nechám rozepnutý :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
makka-mě to pravidelně začlo zlobit před 14 dny....předtím to bylo tak 2x v týdnu
4. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
pabli-mě se osvědčilo,když se ty stehna nelepí k sobě,tak se rychleji hojí...jenže jsem to neměla tolik bolavý,jako ty....
4. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
tak na monitor jdu 14.9. to mě docela naštvalo,přijde mi to za dlouho....
4. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
danuš: jojo, to já právě i v těch největších vedrech nosila ven tříčtvrteční bavlněné elasťáky, v šatech jsem fakt nemohla, to byla bolest šílená a moc se to zapařovalo... no snad ta mastička pomůže a na malýho nebude mít vliv, našla jsem si na netu, že "s opatrností lze v těhu podávat" :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj těhulenky :slight_smile:

u nás dneska prší a je tak krásnej vzdoušek to se bude vegetit :grinning:

vrátily jsme se z KO a jsme zamčený na deset západů :confounded: , všechno je v pořádku, brali mi stěr trochu nepříjemný, ale když si vždycky vzpomenu co nás čeká tak je to proti tomu maličkost, přibrali jsme 4kg :astonished: takže už máme 10kg na hoře, nějak asi moc baštíme :sweat_smile: , teďka už budu chodit na KO po týdnu a příští týden jdu už taky na ten monitor tak jsem zvědavá

dneska mám v plánu žehlit když je takhle pod mrakem, ale moc se mi do toho teda nechce :confounded:
4. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.