• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
To je něco, docela dobře jsem dnes spala jen 2x čurání a už se mi otvírá pusa na spaní. To je to ubrečený počasí.
4. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj WINII - myslím že počasí je všude stejné a i o víkendu to takhle vydrží, no fuj.
4. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
danuš: já mám za sebou 3 monitory (plus ten jeden navíc v porodnici).... chodím na ně každý týden teď a mamka se mě ptala, jestli to není málo, že myslela, že na konci už se chodí skoro každý den, ale to myslím, že je až fakt před termínem porodu nebo po něm, ne?

winii: ahoj, tak hlavně že je vše v pořádku :slight_smile: Za jaký časový úsek jsi přibrala 4 kg?
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
já taky dneska krásně spala a to jsem zrovna musela vstávat na KO brzo takže asi po obídku zalehnu, v tomhle počasí se bude hezky spinkat

taky jsem nevěděla co si mám vzít na sebe, do botasek jsem se nasoukala jen tak tak, mám nateklý nohy hlavně nárty to je nejhorší a bundy ty nezapnu žádný :sweat_smile: , takže jsem si vzala svetr
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
pabli po měsící to je nejvíc za celý těhotenství co jsem přibrala, vždycky to bylo tak kilo, dvě, no doufám, že už to nebude mít nějaký horentní nárust do konce

makka já jsem ráda za tohle počasíčko je to příjemná změna, akorát s tím oblečením to bude horší :grinning:

holky já už se těším na ty vaše prďolky :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
já na ty monitory taky budu chodit do porodnice moje dr. ho nemá, jo akorát dneska mi říkala, že za měsíc ji příjde novej super ultrazvuk i s 3D no nenasralo by vás to holky :angry: tak snad příští těhu
4. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
winii: no, já měla ve 36. 10 kg nahoře a ve 37. 11 kg nahoře :grinning:
4. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
no když se vejdu do 15kg tak budu šťastná, schazovat bude co, ségra při těhu nabrala 30kg chudák ještě teďka mám pořád 20 nahoře a nejde jí to schodit a to byla hubená před tím než otěhu
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky winii :slight_smile:
pabli-u nás se chodí na monitor ve 38.tt,ležíš tam 30 minut.....předtím jsem byla jen na srdíčku u prenatálního kardiologa (18. a 24.tt)a ve středu mi doktorka poslouchala ozvy tím "trychtýřem" přes břicho....
4. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
holky, jdu něco "podělat" v domácnosti a natáhnout se s jídlem k telce :grinning:

danuš: to víš, všude je to všechno zase jinak :grinning: už jsem zvyklá :grinning:
4. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
winii-já jsem na +9 kg :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
pabli-jasně,jak jinak.....akorát si myslím,že když byli ti poslíčci,tak mě teda měla poslat na monitor dřív....Ale te´d ve středu se jí zdála děloha klidná (minule dráždivá) a ozvy byly ok,tak asi stačí v tom 38.tt
4. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
u nás neprší,ale něco se chystá....asi budu chvíli žehlit,probírám tašku do porodky,jestli sem na něco nezapomněla...
4. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
holky přišel manžílek tak se mu jdu věnovat a něco uklohnit k obídku a pak si dáme asi siestu tak zatím papa
4. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
WINII - tak 30 kg je fakt hodně. Já sice před těhu moc hubená nebyla, ale za těhu 10 kg mi stačí.
4. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
hoolky, ahoj, ja teprve ted vstavala:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
holky, ja mam ted nahore kolem 12,5 kg:grinning::grinning::grinning:
4. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
holky, my porad skytame:-/ vecer skytala take snad 20min a ted opet..:frowning2:
4. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojte všichni
já vstála až teď, ale sem jak zmlácená, nemohla sem si kvůli zádům a kyčlím vůbec stoupnout na nohy, sem jak stařena :frowning2:
tak sem vlezla na váhu a zdá se že sem přibrala své první kilčo v posledním trimestru, takže +8 :slight_smile:
tak mi sme škytali jen párkrát a vždycky to bylo jen na pár minut
du něco sezebnout na snídani ...
4. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
tak já se teď vrátila z nákupu a to jsem si s těma nerozchozenýma botama dala, mám úplně zničený nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........jinak k tomu brnění ruk, mě to taky dělá pořád a paradoxně po vysazení magneska je to fakt lepší, stejně jako tvrdnutí břicha...zvláštní co :grinning:
4. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
tegga: taky mám tvrdnutí břicha po vysazení magnézka lepší :grinning:
4. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
jako je to fakt něco, já se od 4. měsíce, nebo od kdy, cpu magneskem bez nějakýho většího efektu a teď když ho vysadím, tak je to hned lepší....a to mám pocit, že i křeče v lýtku v noci už nejsou tak hrozný a tak častý ....takže doporučuju všem:grinning:
4. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
holky je to az nemozne, ale me dneska snad nezvrdlo ani jednou! a kdyz jsem ho barala 3x1 tabletu tak jsem mela to nejhorsi tvrdnuti, takze nechapu a rozhidne ho uz neberu!
4. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
tegga: taky mi přestaly křeče, mě zas chytaly do třísel v noci, co nejím magnézko, tak OK :grinning:
4. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
tegga: a nebo je to KLID PŘED BOUŘÍ, tj. PŘED PORODEM :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
pabli ale to už by ho měla i pipiii...a ta má ještě čas:slight_smile:...i když, kdo ví:grinning:
4. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
taky můžu potvrdit, po vysazení magneska ani jednou křeč do lýtek v noci :grinning:
jak čtu ty vaše potíže tak musím zaklepat, nemám ani jednu z nich ... kdybych nechodila desetkrát za noc na wc a ráno se mi normálně vstávalo tak ani nevím že sem těhu
4. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
já to beru tak, že všechno to k těhotenství patří.....snažím se teď ten poslední měsíc fakt užívat s pupínem, protože všechny maminy na bříško rády vzpomínají:slight_smile:....a když už fakt mám pocit, že nemůžu, tak se vyvztekám, vybrečíma je to zase dobrý:grinning:...každopádně manža ze mě už musí být taky dobře unavenej:slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
tegga: nooo, pipiii mi přijde v mnohém v předstihu, se svými příhodami z posledních týdnů :grinning:
evena: dnes jsem byla na WC 3x, vždycky mě hrozně naštve, že moooc potřebuju, a pak si jen tak učůrnu :grinning:
4. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jsem zpět od kadeřnice :slight_smile: Musela sem jít v sandálech,protože žadný boty sem prostě neobula!
Když sem řekla kadeřnici, že už mám 24kg nahoře,tak nechápala kde :grinning: No a na příště sem se už neobjednávala, to už se bude řídit podle Barunky :grinning:
4. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.