• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
mě to čůrání v noci už ani neva, chodím tam se zavřenýmy očima, takže pak lehnu zpátky a hned usnu......horší je, když mám ještě žízeň, na to nesmím začít myslet, to se jdu napít a tím se úplně proberu a pak jsem další dvě hodiny vzhůru a to mě strašně prudí:slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
maja já jsem byla u kadeřnice před dvěma dny....strašně se divila, že už mám tak brzy termín a chválila mě, jak mi to sluší....tak jsem si říkala, jak je to pěkný, jak ty ženský drží při sobě, že tušila, co potřebuju slyšet, tak mi to řekla:grinning:
4. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
tegga - moje kadeřnice mě hned na začátku poprosila,ať mě to hlavně nechytne u ní, že by nevěděla co dělat,tak sem jí uklidnila,že bych si sama zavolala příteli a v nejhorším by mi ona volala sanitku - chudák z toho byla vyplašená :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
mě zase říkala, ať přijdu klidně hned po poodu i s malým, že mi ho tam určitě vždycky někdo rád pohlídá.....tak jsem si naplno uvědomila, že fakt přijdeme o většinu naší volnosti, je jasný, že až bude prcek větší, tak ho občas šupnu babičkám nebo tak, ale stejně budu pořád v duchu s ním:slight_smile:....taky jsme včera večer u telky s manžou přemýšleli, že to je vlastně strašně zvláštní, že za tři týdny už tady třeba nebudeme sami, ale budeme tady mít malýho tvorečka......je to sranda:slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
pabli, diky teda:grinning::grinning::grinning: ja chci jeste chvili vydrzet, aby se amalka uplne upekla, ale v tom 38tt by mohl krasne vylezt ven... aby potom nemela pres 4kg:grinning:
4. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
mě by taky nevadilo už rodit:slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
tegga - včera jsme se o tom taky bavili,že nejpozději za tři týdny už budeme tři :grinning: :grinning: :grinning:
Přítelova sestřenka (ta co s námi byla na dovolené) má dnes první termín a přítel si myslí že zítra porodí, tak sem se ho ptala kdy budem rodit my a on ať vydržím,ale že mi dá tak dva dny dopředu vědět :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
ja chci do toho 38tt vydrzet..ale uvidim, co na to amalka:grinning:
4. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
při poslední ko v porodnici sem tiše doufala že už mi řekne aspoň že se otvírám nebo něco a ono nic ... taky už bych nějaké ty poslíčky brala, protože mám trochu strach z toho vyvolávání, chtěla bych rodit přirozeně
4. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
evena buď v klidu....já si právě myslím, že my co nám už 14 dní doktorky říkají, jak se to chystá, porodíme jako poslední.....u tebe to pak přijde najednou, šup a bude to :wink:
4. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
maja zeptej se přítele, ať mi taky dá vědět, kdy budu rodit ju :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
tegga - zkusím to,ale asi by Tě musel vidět!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
ukaž mu můj pupek, třeba se to pozná podle toho:grinning:
4. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Taky už mi konečně přijde pro Barunku knížka ¨Mých prvních pět let¨,už to mám objednaný skoro měsíc,ale nebyla skladem - jako omluvu mi dali na příští nákup slevu 1% - směšný co :grinning:
4. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
tegga - dobře zkusím to!!! :wink:
4. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
maji, 1%?????:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: co to jeeee????:grinning: kdyby alepson 10%:grinning:
4. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
maja tomu říkám výhodná sleva :grinning:
dnes mám pořát hlad, nic mě nezasytí a oběd mám mít až ve 4 :angry: zkusím to jít zaspat
4. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
holky vy určitě všechny chrníte:grinning:....v takovým počasí se ani nic jinýho nehodí dělat, šla bych taky, ale to už bych pak byla vzhůru celou noc :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
tegga: já ne :slight_smile: koukám na telku, peru, poskládala jsem zas nějaké prádlo a do toho mě napadlo, že nevím, kam budeme dávat malého rozšpiněné věcičky (víš, když vezme kalhoty jednou, tak abych je nedávala zpět mezi vyprané věci)... chtělo by to nějaký košík, ale kam s ním pak u nás... no musím to nějak vymyslet :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
jé pabli, tak to mě taky nenapadlo:slight_smile:, ale nějaký místečko se najde...teď jsi mě i nahlodala, jestli jeho špinavý hadříky vůbec dávat do stejnýho koše, jako třeba manželovi upocený věci z tenisu :sweat_smile:
4. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
tegga: nojo... a manželovy upocený věci z posilky a z fotbalu :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
mě televize strašně nebaví, vůbec nevím, na co tam koukat, za celý těhu jsem na to nepřišla:grinning:.....a mám všechno vytřený, uklizený, vyžehlený.......už jsem i nachystala sedačku a věci pro prcka, když pro nás taťka pojede do porodky.....tak už fakt nevím, co tady:slight_smile:....akorát rodný list jsem pořád nenašla:grinning:
4. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
no právě pabli:grinning:....ještě k tomu je vždycky celej od antuky...to nebudu míchat dohromady ani náhodou:slight_smile:........máš u přebalováku malý odpadkový koš na plíny?......my máme kousek dál normální koš, tak přemýšlím, jestli ho ještě dokoupit nebo je to zbytečný
4. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
my máme normální koš jinde, koupili jsme tu popelnici plastovou menší, tu máme pod přebalovákem
4. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
4. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
jj, je to vidět krásně:slight_smile:...no když někde nějaký levný menší koš zahlídnu, tak ho asi taky ještě koupím...
4. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj, nedočítám bo nestíhám :frowning2:

CHci se zeptat Danušky - budete dělat masáž hráze i když máš toho streptokoka?

Večer si sednu k PC a dočtu dnešek, teď třdím věci pro malou řádně podle velikostí, protože už mám všechno vyžehleno, ale je v tom zmatek. Sedím s metrem a stejně je to na nic :grinning:
4. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
edit:grinning:vidíš, jak jsi udělala dobře, že to děláš všechno až teď.....já hadříky pro prcka žehlila v největších vedrech....teď bych měla super zábavu:slight_smile:
4. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
tegga: neříkej, že se nudíš :grinning: mně teď teda přijede manžel, ale za chvíli zas odjede a bude pryč tak cca 3 h :unamused:
4. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
no asi skoro poprvé za těhu:grinning:....ale už taky přijede manža, tak ho asi někam vytáhnu:slight_smile:
4. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.