• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Taky valím po nákupech, jdu kupovat dárek taťkovi k narozkám a zeptat se na kočárek.
22. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Takže tady zase zůstanu sama :frowning2: :frowning2:
No tak jo, jdu teda zase něco dělat aby šéf neřekl :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak ať se vám všem pěkně nakupuje!!
22. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
tak jsem se rozhodla, že půjdu nakoupit až po obědě :slight_smile:... koukala jsem podrobně na tu kombinézku a ona je, představte si, na 12-18 měsíců!!!... však se mi taky zdála nějak velká :slight_smile:... no, paní sice zblbla tu velikost, ale to neva, bude jí mít malej na příští podzim/zimu, jinak je moc hezká :slight_smile:... akorát se teď budu muset podívat na nějakou tu kombinézku ve vel. 68, máme jen jednu vel. 0-3 z tesca, tak bych radši, aby pak měl malej ještě jednu na konec zimy...
22. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
já se taky nějak nemůžu vyhrabat:grinning:...já už jsem tak líná, že se mi nechce ani čistit zuby:slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
tegga: :grinning: chápu tě :grinning:
22. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Já jsem taky nějáká líná, ráno se mi tak nechtělo z postele :slight_smile: Už se těším na zítřejší ráno, budu ležet dokud mi manžel neudělá snídani až do postele (to je náš víkendový rituál). Dělá ty nejlepší míchaný vajčka na světě :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky
tegga já bojuju s koupelnou každý den páč se mi tam nechce dojít :grinning: ale do lednice mi chůze problémy nedělá to je zajímavý :grinning:
pabli ten odkaz cos mi včera posílala super :slight_smile: :slight_smile: už se v tom přehrabuju a vybírám co objednám, mají tam super levný 5ti dílný sady kde je povlečení + výplně do nich + nebesa :slight_smile: tak předběžně jsem to pořítala a měla bych se zastavit tak okolo 4 tis. za ty věci co od ní chci - přítele klepne :sweat_smile:
Škoda že nemají víc matrací, má jen jednu a ta se mi zrovna nelíbí, určo bych je vzala taky :grinning:
22. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
edit tak to si žiješ...já v životě do postele nedostala ani rohlík s máslem.....natož míchaný vajíčka:slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
holk pošlete mi taky ten odkaz, kde mají ty pětidílný sady..prosííím
22. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
22. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
22. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1294

tenhle je super tak váhám jestli jo nebo ne, ta cena se mi moc nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
http://babymarket.cz/?p=productsMore&iProduct=899&sName=avent-kojeneck%E1-l%E1hev-125-ml

tahle cena je taky super
budu kupovat tuhle malou kdyby náhodou ať je doma v záloze, pak se zařídím podle toho jestli kojit budu nebo nebudu
22. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
tegga: buď ten babymarket,nebo výcuc má ta paní na těch stránkách v MMB: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=132016
22. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
evena: ta zavinovačka je moc hezká, líbí se mi v zelené :grinning:
22. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
pabli jak jinak :slight_smile:
ta zelená je z nich nejhezčí, ale u zavinovaček lpím na barvě přímo k pohlaví dítěte, tekže nemůžu jinou než růžovou :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
evena: jakou velikost povlečení budeš kupovat?
22. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky, nebudete si náhodou některá objednávat kočárek FIRKON?
22. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
pabli, vzhledem k tomu že mám jednu postýlku 140 x 70 cm tak budu volit rozměr peřinky i povlečení 135 x 100, zdá se mi to lepší, musím kupovat vše na postýlky 2 a je lepší to mít kvůli povlečení stejné, tak koupím aji do té menší postýlky stejně velkou, přítel říká že se to kdyžtak ohrne :slight_smile:

kolik povlečení budete kupovat?
já doufám že budou na každou postel stačit 2, ale nevím jak s prostěradlem, jestli taky na každou dvě?
kdyby se stlo že to pročůrá nabo poblije ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
evena: taky koupím tu větší 135X100, i když plánujeme postýlku menší, aspoň malému vydrží déle :slight_smile:

já zatím objednávám jen jednu 5dílnou sadu: http://www.babymarket.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=217&sName=5-d%EDln%E1-sada-do-post%FDlky-vzor-%E8.-14

ze začátku bude spát stejně jen s dekou, peřinky až později, tak pak doobjednám :slight_smile:
Jinak pak budu mít celkem taky ta 2 povlečení... prostěradla koupím asi 3 ks, ale ještě se kouknu, jestli jinde nevyjdou levněji...
22. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
PABLI - nevíš kolik chtějí za poštovný?
22. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
hezké :slight_smile: taky se mi líbí, chtěla sem dvě povlečení vyloženě holčičí růžové, jednu zelenou a jednu žlutou - ta ve žluté se mi líbí tato
http://babymarket.cz/?p=productsMore&iProduct=148&sName=2-d%EDln%E1-sada-do-post%FDlky-vzor-%E8.-26
ale ještě nejsem rozhodnutá
a jen dvě budu kupovat pětidílné sady
zbylé dvě jen klasické povlečení
myslím že ten mantinel stačí na každou postálku jeden

makka u toho povlečení je myslím napsáno 50 kč ale nevím jestli je to u všeho nebo ne, pořádně sem to nepročítala
22. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky. Nějakou dobu jsem tu nebyla. Byla jsem v nemocnici... V úterý odpoledne mě začlo bolet a trochu tvrdnout břicho a večer jsem začla krvácet, tak jsme jeli do nemocnice a rovnou si mě tam nechali. Ale zlepšilo se to, tak mě dneska pustili domů - ale teda dalo to pěkný přemlouvání :slight_smile: Miminko i já už jsme v pořádku, včera mi rovnou dělali velký utz - screening a i ohledně srdíčka, no a pan doktor mě pořád zlobil a nechtěl mi říct, jestli je tam holčička nebo chlapeček, nechal mě pěkně vycukat, zmeťour, skončil s utz a prý že se mám utřít, tak mu říkám co teda čekáme a on mi to pořád nechtěl říct a provokoval mě, ale nakonec mi schválně ještě utz udělal ještě jednou, ale jen se zaměřením na pohlaví :grinning:

Teda ale řeknu vám, že to v té nemocnici byla hrozná pruda, musela jsem jen ležet, nemohla jsem si jít přes den ani sednout do parku, prostě nic :frowning2: Ale hlavně že už jsme s prckem doma :slight_smile:

Jinak pabli nevím, jestli jsem to sem psala, ale utz příští týden padá, přesunuli mi ho až za měsíc, bude to tak lepší... Jinak 2.6. cukr a 9.6. poradna...
22. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jinak nic nového? Nebo jsou tu nějaké novinky :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
hlavně že už jse v pořádku :slight_smile:
a co to teda bude ?
typuju kluka :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
ivasa novinky nevím :slight_smile: taky už sem chodím míň a nedočítám
ale řekla bych že všechny chytá čím dál tím víc nakupovací mánie :slight_smile:
a maja je v pořádku :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
ivasa tak mi to napiš :angry:
22. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
že ty to děláš schválně :frowning2:
22. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.