• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky holky,jaká??Já vám musím popovídat co se nám stalo...Ve středu večer byla chut na sex a po styku jsem začala děsně krvácet..nikomu nepřeju zažít takovej strach..Juli jsme do porodky tam mi natočili ozvy a prohlídl mě dr.Byla jsem tam 2 noci naštěstí je už vše ok...ale bylo to hrozné...Holky tak všem hlavně OPATRNĚ...
4. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
renu: teda chudáčku! tak hlavně, že je vše OK!
4. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
renu :confused: tak hlavně že je všechno ok
tak myslím že u nás už se sexem raději seknem, jistota je jistota ...

já se bavím přesazováním a sprchováním kvítek, mám jich pár desítek, takže o zábavu mám na dýl postaráno, ale ten čurbes co u toho nadělám :grinning: pak se mi to určitě nebude chtít uklízet :slight_smile:
4. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
holky já vás nechtěla vystrašit jen fakt na sebe dávejte pozor...
4. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
RENU - tak to musel být šok. My jsme snad s manžílkem spali pořádně naposledy snad když jsme splodili malého. Jinak se manžel hrozně bál, že malému něco udělá a už nám to přijde normální, že nesexujem. Ale už se těším, až se malej narodí a budeme po nějaké době moct řádit :wink: Dávej na sebe pozor!!!
4. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
RENU - co vlastně znamená, když začneš krvácet?
4. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
makka já přesně ani nevím..prostě jak jsem vstala s postele tak jsem si dala ruku mezi nohy a za chvilku jsem ji měla plnou krve...
4. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
jen říkal že jak je ten čípek nasáklej krví tak do něj asi můj nějak štouchl a bylo to...
4. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
RENU - měla jsi nějaké bolesti? Čípek je hodně prokrvený tak i proto, ale nečekala bych, že budeš tolik krvácet.
4. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
já jsem si myslela jak je dobré spolu spát před porodem ale po téhle skušenosti už nikdy...Nestálo to za to brečela jsem jak želva a ten stres byl hroznej...V nosi jsem nespala pořád mi natáčely ozvy...no hrůza..fakt holky když do toho půjdete tak fakt opatrně...
4. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
jj bolel mě podbříšek strašně mooc...a když mi malej zatlačil dolů tak jsem v tom autě myslela že se zblázním...taky bych nečekala tolik krve měla jsem pokapanou postel zem..plnou ruku..než jsem to utřela tak jsem minula asi tak 20 kapesníků...prostě staršně mooc...
4. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
a když mě prohlížel dr tak mi říkal že tam jezdí hodně takovejch ženských že krvácí po styku prej nejsem první ani poslední tak teda nechápu proč tě třeba dr nevaruje že se prostě něco může stát...jen jsem všude četla že je to OK sex v těhu ale nikde nepíšou že se může stát že s toho skončím ve špitále...
4. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
jeeee, renu, to je síla! Taky jsem myslela, že se na to s manžou před porodem vrheme, ale po tomhle asi teda ne... zvlášť, když jsme spolu nespali od Silvestra, takže si to asi necháme až po šestinedělí...
4. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
o a byla jsem otevřená na 1,5 cm..prej je to s toho styku...
4. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
pabli my jsme spolu taky dlouho tedka nespali...jsem si myslela že to bude krásný a pak tohle...prostě to nestálo za to...mám strach cokoliv dělat...budu jen ležet snad se to nevrátí...
4. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
a sex teda v žádném případě už neee....radši at mám ty cesty stuhlejší než krvácet a jet do nemocnice...
4. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
renu: jojo, nic nedělej, taky ses teď dost namáhala, starání o mamku, pak rekonstrukce... máš nárok na odpočinek :wink:

já jdu taky odpočívat :slight_smile:
4. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
jj pabli to máš recht...je toho na mě mooc...jj odpočívej jdu taky...
4. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj renu :slight_smile: je mi líto co se Ti přihodilo,ale hlavně že to dobře dopadlo!
My sexujeme celé těhotenství, teď 1-2 týdně a vše je pořád v poho, naopak mi to dělá dobře a cítím se pak uvolněně,sice se přítel hodně nadře,protože já už aktivní nejsem,ale je to fajn!Tak asi to má taky každej jinak.
4. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

co máte dnes v plánu?
5. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak vidim ze se renu stalo to co nam:-/ me se to stalo a byla sjme z toho uplne v haji, jenomze v Praze si me nenechali v nemocnici, Stejne jak to ona pise(stalo se mi to asi kolem18.7.) sex krasnej, uzili jsme si ho a kdyz vse skoncilo, dala jsme si mezi nozky kapesnik a zvedla jsem se, sla jsem rozvitit a kapesnik plenj krve:-/ je to nechutnej pocit, nevite co se deje atd...:frowning2: ted uz spolu nespime vubec, mame to zakazany po tom otvirani.
5. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj, já se dnes dám asi do většího vaření. Dala bych si pečené kuřátko s kaší a k tomu nejspíš ten dietní štrůdl, udělám 2 a jeden zanesu tchýni :slight_smile:

Renu - věřím, že to jest děsný pocit.
My se milujeme normálně a problémy žádné nejsou, naštěstí.

Navíc jsem si od mudr. Kouckého přečetla, že k tomu, aby sex vyvolal porod, by bylo potřeba se milovat asi 5x a muž by předtím minimálně půl roku nesměl ejakuovat. :slight_smile: Jenom pak by se dostalo do těla potřebné množstí prostaglandynu na vyvolání stahů :grinning: :grinning: Tak jsem v klidu :wink:
5. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
edita: no tak to je zajímavé zjištění :grinning: Takže lepší bude nějaká delší procházka a nápoj s kořením na svařák (víno bych asi před porodem nepila, jednak se mi teď absolutně hnusí, navíc nevím, co potom, kdyby najednou nešel normální porod, ale museli jsme na císaře, i když do té doby by to víno asi vyprchalo, ale kdo ví...). Na druhou stranu se mi taky nechce dělat velký úklid a mýt kvůli porodu okna, poněvadž lepší asi bude být před porodem pěkně odpočatá a ne vyřízená z generálního úklidu :grinning:

My jsme byli včera v Makru a koupili si Marlenku... ale to zas není nic pro místní dietářky :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
ahojte pěknou sobotu :slight_smile:
u nás taky sex probíhá v pohodě, ale po tom co čtu tak prostě už riskovat nebudeme, je to jistější
momentálně mám v plánu jít si vypít kafe s přítelem, odpoledne jedeme k rodičům na barák a k večeru opíkat špekáčky ke kamarádům na zahradu tak snad tam nezmrznu
vařit sem chtěla špagety a zjistila sem že nemáme kečup, takže bude asi namazanej chleba, protože máme vykradenou lednici i mražák a nevím co jinýho uklohnit

vložila sem pár fotek pokojíku, akorát ty barvy ve skutečnosti nejsou až tak příšerně zářivý :slight_smile:
teď se sestavuje nábytek a pak už jen vyrobit ty obrázky na stěny
5. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
evena: to jsou super barvičky :grinning:
5. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky! evena barvičky jsou super:slight_smile:....a hlavně je krásnej ten prostor, co já bych dala za domeček:slight_smile:. renu to je teda síla, ale hlavně, že jste s prdískem v pohodě, už to do konce nějak vdržte :wink: ...u nás se zase bojí manžel něco dělat, kdyby se mě stalo to, co tobě, tak by asi zvencnul :slight_smile: ....jinak dneska se rozhodl uvařit oběd, poprvé v životě, tak čekám, co z toho bude, ale asi mu budu muset jít pomoct:slight_smile:
5. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem od rána na mašli. Jsou u nás zedníci na plot a fakt za celé dopoledne neudělali vůbec nic. Horší je, že jsou to naši známí, takže je seřvat nemůžeme. Teď obědvají a říkali mi, že mají dnes špatný den. Co máme říkat s manžílkem, když máme před sebou porod. Ne, nemůžu to brát, že to bude špatný den, ale už přece jenom jsme víc nervní, jak to všechno dopadne a tak. A já bych spíš potřebovala klid.
5. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Holky díík za podporu..bylo to fakt hrozný..ale už je to snad OK..miminko cítím a už žádná krev..tedka jen polehávám a budu to dělat až do porodu..kašlu na všechno..už nechci do nemocnice..Doma je prostě doma...
5. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
RENU - to je samozřejmé, od toho tady jsme.
Já snad dneska fakt porodím z těch našich zedníků. Jeden už od rána vychlastal litr rumu a načal si další (je to můj tchán). Hrozně mě mrzí a trápí, že si takhle huntuje zdraví a zbytečně. To ještě nepočítám ty cigarety. Volala mi tchýně a ptala se mě, jak jim to jde. Neudržela jsem se a řekla jsem jí, že za celé dopoledne navrtali 8 děr do betonu. TAk ona mi odpověděla, že to asi není sranda to vyvrtat. Čekám že bude zle, že jsem si stěžovala. Jenže mi toho jednoho zedníka platíme, 150 Kč/hod. a fakt nestojíme o to, aby jen čuměl. Nemáme zbytečné peníze.
5. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.