• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka tak ať na ně pořádně dupne manža, to by mě taky vytáčelo, ať je to tchán nebo není....bych si to raděj udělala sama, než takový dělňase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
MAKKA-tak to je děs...znám to,ta naše rekonstrukce mě stála hromadu nervů...Obvzlášt když mu platíte za hodku a ne za úkol... :angry:
5. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
renu-ahojky,držím palečky,aby už bylo všechno ok!!!!! Já měla 21.8. šílený poslíčky, kontrakce 6 x za sebou po 15 minutách,bolest jako čert,lezla jsem střídavě po 4,chodila po bytě,ležela na boku a proklínala manžu...pak to najednou ustalo....za 3 dny na gyndě jsem měla nález-otevřená na 1 prst,čípek 0,5 cm a děloha dráždivá, klidový režim a snažit se vydržet aspoň 10 dní....těch kritických 10 dní máme za sebou,zatim je mi dobře a na další kontrole byla děloha klidná.Ondrášek je nacpanej hlavou na čípku,ale už je zase hodnej... :slight_smile: Takže možná i vydržíme do termínu...sexu se radši vyhýbáme,jen tuli tuli
5. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
danuš: já měla mírný poslíčky včera a i dnes, obojí v 16:30 :grinning: ... hlavně to brzy přešlo, ale ta bolest teda nehorázná! Malému jsem vybrala data narození: 9., 19. nebo 29. :grinning:
5. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jinak jsem dnes zjistila, že podzimní kabátek zapnu jen na vrchní knoflík, tak holt budu mít takové hodně rozšířené "áčko" :slight_smile: A do podzimních bot se nedostanu ani omylem, takže jedině tenisky nebo balerínky... Jsem ráda, že jsem si před létem koupila těhu rifle o číslo větší, než mi tehdy byly, poněvadž i do těchto se teď vejdu jen tak tak :grinning:
5. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
pabli-taky máme tipy-9.9. se nám líbí datumově, 19.9. se narodil kolega z práce, 20.09. 2009 je taky moc hezký datum...ale nejpozději 27.9....pak vyvolání...25.9. by byl přesně o měsíc před mýma narozkama :slight_smile: no uvidíme.....já měla ty poslíčky naposledy toho 21.8.,ale zato vydatně,úplně mě to paralyzovalo....moje mamča je měla přesně takhle měsíc před porodem,takže 21.9. to jistí :grinning: (jinak teda ješt 13.9. má narozky tchýně :grinning:
5. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ty jo, fakt mi nervy lítají, až je mi špatně od žaludku. Nemám chuť ani jíst. Musím se sklidnit, abysme večer nejeli do porodky :wink: Za to mi nestojí. Už se oba s manžílkem těšíme, že dodělají práci a vypadnou. Vím, že se dá pracovat rychle. Měla jsem tu na jinou práci své bráchy a oni se snad jen ¨2x zastavili a jinak makali dál. Fakt jsou šikovní.
TEGGA - oni jsou pěkně vychcaný. Minule když s nima dělal manža, tak jim to šlo krásně od ruky, protože je hlídal. Dnes ho vyhnali, že by se prý jen díval a že ho k ničemu nepotřebují. A jak to dopadlo, víc koukali než pracovali. Zítra si je manžel pohlídá.
5. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
já mám dostatek těhu džín a kalhot,který mi jsou akorát, mikinu mám 1 pružnou na zip a 1 přes hlavu s takovýma těma stahovacíma šňůrkama na bocích..oblíknu i šusťákovku :wink: sáčka a džínovka jsou XS,takže nic :grinning:
5. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
makka-prď na ně,nestojí to za to....mě teda pokaždý tvrdne břicho,když mě něco vytočí,takže klídek!!!!!Ať si to vezme na starost manža a ty se pak přijdeš podívat na hotovou práci :wink:
5. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
DANUSCH - díky za radu, budu to muset opravdu takhle udělat. Hlavně musím zatáhnout žaluzky, abych na ně nemusela koukat. A co mě ještě vytočilo bylo, že jsem k obědu dělala smažák s hranolkama. Manžel je zavolal k obědu a oni přišli za 15 min. Najednou měi moc práce. Hlavně, že se zrovna tohle jídlo může ohřívat. Měli smůlu měli to studený,
5. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
jdu se tulit k manžovi....pak na něj budu mít málo času :wink: :confounded:
5. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
makka-já to tak dělám,zapřáhla jsem manžu i do věcí,které doma dřív nedělal a ono to jde :grinning: poslíčci ho vyděsily natolik,že je jak mílius, za odměnu jsem ho dneska ostříhala....
Tak dobrou všem a klidnou noc s minimem obtíží a čůrání :wink:
5. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak ja mela nechutny posli vcera. Sla jsem na malou a potom me to chytlo. Stala jsme oprena v koupelne o rucniky, funela jsem, cele celo se mi orosilo, zacala jsme se klepat, bolesti v podbrisku jak blazen, bricho jak kamen a byla jsme celkove nejak uplne nejaka rozhozena a zacala jsem funet a vrecet..(asi psychika, stres a hlavne ty hormony, nevim proc jsme bulela:-O)...Byla jsme u nasich, tak jsem houkla na jakuba, sla jsem si lehnout, pochvili me pustila ta spodni hnusna bolest a ja jsme asi na 2,5h osnula. Dneska jsme opet tvrdla, bolel me dost spodek, ale uz jsme v Praze, takze budu mit klid. Ale vcera dost husty teda...
6. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
joo a dneska mi cely den pada hlava a usinam i ve stoje, jsem zvedava co se z tohodle vyklube:-O
6. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
PIPII - taky jsem dnes celý den úplně hotová. Teda jak popisuješ ty bolesti, tak to musí být teda parád :frowning2: Začínám se trošku bát, byla to hodně velká bolest, nebo se to dalo vydržet? A to jsou jenom poslíčci?
6. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
makka, ja nevim co to bylo, byla jsem uplne mimo asi z hormonu, srasne unavena(neco jako pri poradny chripce) a ten spodek a podrisek... jak jsme usnula tak se to potom zlepsilo... ja uz jsme uplne vyrizena:frowning2:
6. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahojte
teda pipii ty si teda "užíváš", to ti nezávidím, hlavně že už je to ok
včerejšek mě nějak zmohl a sem děsně bolavá :frowning2:
vůbec nemůžu spát, bolí mě v leže neskutečně žebra tak spouzím na netu ... přítel ten už chrní jak miminko
našla sem dobrý odkaz na četnost jmen tak jestli to některou zajímá http://www.detijmena.info/rok1976/

má tchýně je fakt drsná, zážitky s ní opravdu neberou konce ... jak víte, nebavíme se, nezdravíme ... teda nezdravili :sweat_smile: ona mě ta pinda už druhý den zdraví větou "dobrý den" :sweat_smile: když sem to slyšela poprví tak sem se málem počůrala smíchy :grinning:
7. zář 2009 v 00:51  • Odpověz
jestli se někomu líbí upravené fotky, tak tady sou krásný šablony
http://imikimi.com/main/categories/120?kimi_bag_page=
7. zář 2009 v 00:59  • Odpověz
ahojík holky! mě teda podbřišek pobolívá taky čím dál častěji, ale nepřijde mi to ještě tak strašný.....byla jsem zvyklá na poměrně silnou menstruaci, tak se mi zdá, že tohle je zatím v pohodě...každopádně bude hůř:grinning:.....ale jinak už mám taky pocit, že už to dlouho nevydržím, že už by se mohlo začít něco dít:slight_smile:....ale nejdřív dneska odpo, musím si jít vyřídit nový rodný list :grinning: , u nás v porodce je opravdu potřeba
7. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ránko, dnes si vzal manžílek dovolenou, takže ho pěkně zaměstnám. Musí vařit a odpoledne půjde dělat na zahradu. Už teď je celkem nervní, vybral si náročný oběd. Lososa, ale celýho. Vůbec v těhu nemám chuť na ryby, takže doufám, že něco sním. Jinak se cítím celkem dobře, jsem jen neohrabaná, ale pohoda.
7. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak a opet dalsi tyden.... Ja jsme ted dala prat pradlo a vyklidila mycku, mam toho na prani starsne moc, je tu moooc velikej bordel:grinning: a ja musim jit po obede na socialku.Jsem fakt zvedava co mi bude receno v patek na KO. Doktorka mi rikala ze jestli s emi to zhorsi tak si pujdu polezet do nemocnice... a to se mi fakt nechce, byt 100km od manzela:frowning2:
7. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
pipiii tak se snaž spíš šetřit, ať se to nezhoršuje....taky by se mi nechtělo jen tak ležet v nemocnici....vykašli se na borčus a natáhni se k telce, uklidit může manža :wink:
7. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
tegga, on i strasne pomaha a nic po me nechce, ale dat prat pradlo je ok... dojeldu na soc. a budu to mit uz za sebou:slight_smile: :wink:
7. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
já jsem dneska nějaká otrávená....musím taky vyřizovat nějaký věci a nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......hlavně se mi nechce nikde pochodovat, bolí mě stehna, spodek.....je to na prd
7. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
ja mam ted pocit ze mam brisko porad ztvrdle a vzdy povoli na chvili a zase ztvrdne...

vcera jsme si dovezli zavinovacky ty klasicky i na ten polstar, takze mame doma uz snad opravdu vse.
7. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
tegga, jj presne, me boli silene streva a od toho ten spodek a pojedu na Vysocanskou, coz je temer pres celou prahu metrem:-/
7. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
a musim se pochlubit svym manzilkem:grinning: udelal tu zkousku z matiky:grinning: odevzdal to jako prvni, mel to tak na pul a rekl ze pospicha domu, ze muzu brzy rodit:grinning::grinning::grinning::grinning: a on mu to dal!!!:grinning::grinning::grinning: takze nemusi opakovat predmet:grinning:
7. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak je šikula. Já mám zase obíhání zítra, kupovat dárky k narozkám a taky jsem lenivá. Včera jsem měla takový den, že bych jen ležela přikrytá u televize. Nechce se mi ani umývat si hlavu. Na druhou stranu jsem hrozně ráda, že k nám někdo přijde na návštěvu a aspoň se odreaguji.
7. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
makka, darky k narozkam?:grinning: to bych objednala pres net:grinning:
7. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
pipiii vidíš, k čemu všemu je tvoje těhotenství dobrý:slight_smile:.......můj manža zase zítra jede na služebku, takže doufám, že se nebude nic dít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........a břicho mám taky pořád tvrdý, mám pocit, že už mě ani nepovoluje:slight_smile:
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.