• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky,hlásím pořád stav 2v1 :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
evena-mateřská mi přišla dneska-takže super rychlost :slight_smile: čekala jsem tak 15.9. nebo i dýl....
7. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj danu! jak je, co poslíci:slight_smile:?....já na mateřskou čekám, taky jsem zvědavá, kdy dorazí
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
mám doma dvd od nivey -je tam péče o mimi i s masážema....je to spíš reklamní,ale ty masáže jsou dobrý
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
tegga-poslíčci poprvé a naposled 21.8......teď se kromě brnění rukou cítím skvěle :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak to se máš:slight_smile:.....já se cítím, jako mrtvola:grinning:....skoro nemůžu chodit, jak mě bolí stehna a stydká kost.......a to jsem se včera celý den válela a lenošila a dnes jsem se probudila s tímhle......
7. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
já mám ještě ve středu kurz kojení, tak doufám, že ještě ten stihnu:slight_smile:....na ty masáže se taky těším, aspoň s prckem nebudeme sedět doma:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
jo a přemýšlela jsem, že si koupím ten šátek na nošení......jen tak, na doma, když se mi už nebude chtít pr´docha držet v rukách, tak ho šupnu do šátku:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
tegga-mě k večeru bolí třísla a celé břicho a brnění mě budí 4x za noc,........ale dneska mi je fajn,byla jsem ve městě,na kosmetice a pak se jen tak cournout a vyloženě mi to udělalo dobře...
7. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
jo jo,ten šátek je dobrej...kámoška mi doporučila,ať si koupim jen pořádně široký a dlouhý kus látky,že to splní účel na stejno
7. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
já jsem taky courala, ale po bankách a úřadech....doufám, že to bylo naposledy, do porodu už nic nebudu vyřizovat, protože jsem z toho fakt mrtvá
tak nevim....jinak mám i klokanku 0+ od babybjorn
no, ony nejsou zrovna nejlevnější, takže je to asi dobrý nápad....akorát nevím, jak ybch do toho prdíse omotala:grinning:
to se určitě někde najde.....ten návod
7. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
jdu si lehnout,Ondík žádá siestu,na tý kosmetice se pěkně předváděl,tím jak jsem pohodlně ležela na lehátku,tak mi dělal vlny a boule na břiše
7. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Já si nemůžu pomoct, ale jsem od včerejška šíleně unavená. Nejraději bych jen ležela.
7. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak hlásím, že mateřská mi přišla dneska :slight_smile:... ta první (za 3 dny, po neschopence, za červenec) mi přišla něco kolem 18. srpna, teď přišla už 8. 9. :slight_smile:... a částka je taky uspokojující :grinning:

Jdu se ještě natáhnout :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
tegga-našla jsem si alternativu šátku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18829329
8. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
brní mě packy,takže moc psát nemůžu... :frowning2:
8. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
DANUSCH - to brnění mám taky, ale už to mám dost dlouho, takže jsem si zvykla. Dnes jsem se krásně vyspala, ani jednou jsem nebyla čůrat. Ještě, že jsem v noci nešla, protože bych šlápla do 2 šavliček od našeho pejska. Takže to musel uklízet manžílek. Za chvilku jedu do města pokoupit dárky a už moc na větší nákupy chodit nebudu. Mám trošku strach. Po ránu mě bolí břicho a musím pořád prdět. Něco se mi tam honí :unamused: Dnes nám dovezou jídelní židličku, tak vám ji nafotím.
8. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojky holky..jak se mááte??
8. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Pořád stejně, teda aspoň u mě žádné velké změny nenastaly.
8. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
já začínám řešit svatbu...teda spíše fotografa a kameramana...
8. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
už mi s toho jde hlava kolem....
8. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak ještě žádné mimi na obzoru :confused: :grinning: , já teďka koukám na září jak tam rodí a miminka si tam dávají pěkně na čas teda, já věřím, že určo budu přenášet chjo :angry: už bych chtěla mít prdolku u sebe :dizzy_face: asi jako vy všichni tady co

včera jsem měla zase poslíčky tak jsem je zahnala ve vodě, to vždycky pomůže :wink:

a začala jsem pít maliník, je docela dobrej ten čaj tak jsem zvědavá na účinky :grinning:
8. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky winii
8. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj renu koukám, že se taky nezastavíš co pořád nějaký zařizovaní , přestavba teďka do toho svatbička, ale zase to uteklo co :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
winii jojo uteklo..jako voda....už mám vybranej svatební pochod... :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
ahojik holky

winii, psala jsem ti uz na unorovkach,jenom k tomu maliniku, vsechny ktere znama a pily ho tak prenasely:grinning::grinning::grinning: vlastne holciny ktere chtely uspisit porod uklidem, sexem, cervenym vinem, nevim cim vsim tak prenasely:grinning::grinning::grinning:

ke me za hodinu prijde soused(ale neni hezkej:grinning::-d:-d) bude nam bourat tu mokrou zed takze si dneska fakt uziju:frowning2:. Vecer jsem mela jit na luxusni raut na strechu hotelu Hiltonu, ale bohuzel nemam co na sebe, tak jsem manzilka nastvala, ze tam jde sam, ale ja si kvuli tomu nehodlam kupovat spolecenske obleceni vel XXXXXXL:grinning::grinning: a nic na sebe nenavleknu, mam 3 tricka a dziny a jsme spokojena:grinning:
8. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky pipiii...
8. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.