• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
renco, ty uz vybiras veci na svatbu???:grinning: nejak starsne brzo, ne?:grinning: my meli svatebni pochod tenhle

http://www.youtube.com/watch?v=DZHw9uyj81g

ta krasna cast je az po chvili, nam to hral pan na housle:slight_smile: a na klavir:slight_smile:
8. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
pipii no tak to mám super vyhlídky :grinning: , ale je dobrej tak ho budu pít, holt si nevyberem miminka si dávají na čas
no tak to si teda fakt užiješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: , snad ti ten bordel taky uklidí co :grinning: , jéé tak to mohl bejt pěknej večer, ale fakt si nemá cenu kupovat kvůli jednomu večeru nějak společenskej obleček

já jsem jenom zvědavá do čeho se vejdu po porodu, jestli nebudu muset jet nakoupit nějaké oblečení na sebe
8. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
já jsem teda na svatbě vůbec tu hudbu ani nevnímala, sice jsme si vybrali, ty které sme chtěli, ale pak jsem to ani nepostřehla co zrovna hrajou
8. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
winii, ja jsme uplne v haji s oblecnim, to co jsem oblekla pred thu tak po porodu urco neoblecu, pac to je vse 34, XS a me se starsne zvetsil zadek a stehna a vse mi skonci v puli stehen. :-/ takze pujdu behat s kocarem hned po obchodech abych si vzala koupila neco na sebe:grinning: hele ted mi amalka dava takovy dela do cipku a vystreluje me to do trisel...fuj!!:-X
8. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
winii my budeme mět taky pachelbela...
8. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
renco, to byl prispevek pro me?:grinning:
8. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojík holky! tak já měla super ráno, manža jel na služebku a naše auto nechal u práce, kde je dneska blokový čištění, tak jsem tam musela letět, aby nám ho neodtáhli, takže super :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....já ten čaj taky piju, taky mi chutná:slight_smile:
8. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
no ja se jdu upravit:grinning: aby se me soused nelekl:grinning: papa
pipii no já sice velikost xs neměla, ale i tak to nezapnu přes břicho a boky určo, taky budu muset někam pak vyrazit jak mi to prcek dovolí, zatím to budou jistit těhu gatě, ale už se fakt těším na normální oblečení, jo budete si někdo kupovat ty stahovací kalhotky já mám docela na ně zálusk, aby se to břicho co nejlíp zatáhlo

pipii mě zase včera prcek strašně tlačil na žaludek jsem myslela, že budu blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
holky, ja jsme si vzpomnela na nasi svatbu a jsem dojata:grinning:
8. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
stahivací kalhotky asi zatím kupovat nebudu....uvidím, jak ty kilča a špeky půjdou dolů a pak se podle toho zařídím....ale taky se moooooooc těším na normální oblečení, těhu kalhoty už mi fakt lezou krkem
8. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj tegga tak to si měla teda akční ráno :grinning: , jj čajík je dobrej tak aspoň něco

co máte dneska v plánu u nás je hezky svítí sluníčko, ale žádnej hican, ideální kombinace :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojte
maliníkový čaj piju doslova po litrech a nemám ani poslíčky, tak třeba na tom přenášení fakt něco bude ...
dnes musím rozhodně zůstat ještě celá nebo budeme měnit křestní
já teda přes stehna rifle před těhu obleču, horší to bude jestli je nacpu přes zadek :grinning: budu chodit po pororu v těhotenských než to shodím /snad shodím/
8. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
renu a kdy bude svatba?
8. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
pipii jojo to bylo pro tebe...
8. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
no, naštěstí jsem byla vzhůru a už i vyspršená, když mi to volal, tak jsem hned vyrazila.......dneska nám totiž vypli teplou vodu, na čtyři dny, taky pěkně na prd, vždycky když mě chytnou křeče do břicha, tak si dávám teplou spršku, te´d budu asi ohřívat vodu v hrncích nebo nevím:slight_smile:
pipii to já v sobotu kámoška měla svatbu a mě z toho úplně běhal mráz po zádech, mě stačí když jen někde vydím svatbu nebo ty auta a jsem z toho vždycky naměkko

taky jsem prozkoumala všechno oblečení co máme na prcka a myslím, že to snad ani neunosíme, těch bodýček a dupaček no jsem na to zvědavá hodně jsem toho dostala, ani se mi to už nechce prát a taky hlavně podle toho jak budem velký, třeba ani něco neoblíknem
s oblečením pro prcka to mám stejně....hlavně mě štvou všechny trika a bodyčka s krátkým, to neunosíme stopro, mám chuť to někomu prodat už teď:grinning:
8. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj even snad malá vydrží a všehno nej k svátku malinkej do bříška :dizzy_face:

tegg tak to je taky pěkně naprd s tou vodou, mě vždycky zachrání když je mi ouvej,
8. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
ja jsem ted jednu mikinku ani neprala, pujde v tom z porodnice, nebude to mit na tele, ale nemam to uz s cim vyprat, tak to proste prat nebudu:grinning: a basta:grinning:
8. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
tegg jj přesně tak co nám bude malý tak hned prodávám, pač další plánujem tak nejdřív za pět let a to to oblečení schovávat nebudu jen to nejhezčí

even koukala jsem do albíčka moc krásně jste vymalovali, úplně úžasný barvičky :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
my to neunosime ani omylem:grinning: hned vse budu prodavat na MMB a alespon nejaky penizky z toho kapnou:slight_smile:
8. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
jo, pěkně mě to vytáčí, byla jsem překvapená, že si vůbec můžou dovolit na 4 dny tu vodu vypnout....no ale co už....já jsem teď jedny hadříky prala taky v ruce, nebylo to s čím vyprat
8. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
jj, taky plánujeme další až tak za 4 roky....
8. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
přitom mě přijde, že jsem toho ani tak moc nenakupovala :sweat_smile: , ale pak se to nahromadí a člověk fakt zírá co všechno má, něco ještě dostanete atak, doufám, že nám už nikdo hadry kupovat nebude a když tak hlavně né ty malinkatý :sweat_smile:
8. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
tak přesně tak je to u nás, spousta těch krátkých bodyček co neunosíme, taky hned budu prodávat, bůhví jestli /nebo kdy/ budeme mít druhý tak to taky nechci skladovat
winii dík :slight_smile: teď už se skládají i skříně a pomalu finišujeme :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
jo musím zavolat do toho obchodu co máme kočárek, pač nám ještě nepřišla tak vložná taška slíbíli do týdne když jsem si tam byli na konci července pro kočárek a už je září a nic takže jdu na ně jak je to možný :angry:
8. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
holky tak jako nasrat oni to ještě nemaj prej ve středu jim má přijít zboží, tak si mám ve čt zavolat a prej snad přijde no jestli jako ne tak tam asi na ně vlítnu pač s ní jako počítám a nekupovala jsem kvůli tomu fusak :angry:
8. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
já jsem přemýšlela, jestli nemám vyprat i plyšáky :slight_smile: kdoví kolik lidí to v obchodech ochmatalo :sweat_smile:
8. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
even tak to se pak těším na finální fotečku a závidím ten krásnej prostor já to mám nacpaný všechno v ložničce, potřebovala bych přifouknout
8. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.