• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
tegga, tak stejne plysaky nesmi cumlat kdyz jsou takovy ty chlupaty, pac by se mimi davilo. Ja jsme neprala ani mantinel, nebesa, volanek... prijde mi to zbytecne.
8. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
tegga já mám zatím jen samý chrastítka tak ty jen omeju teplou vodou, ale ty plyšáky bych určo vyprala :wink:
8. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
pipiii to neva, i když je nebude cucat, ale do ruk je brát bude:slight_smile:........vyperu je aspoň v ruce...jo vlastně,a le až nám poteče teplá:slight_smile:
8. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
jůů dneska konečně začínám poslední měsíc tak honem honem ať už to máme za sebou
8. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
mě už tam skočilo 39 tt :grinning: to se nezadržitelně blíží ...
já mám všechny ty plyšáky vystavený, tak se mi na ně pěkně zaprášilo, tak je chci jen trochu omýt vodou a pak to strčím vydesinfikovat do mražáku, prý tak zničíš bacily
8. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
even jé tak to už brzy budeš mít holčičku u sebe :dizzy_face:
do mrazáku jo tak to slyším prvně, ale určo si to budu pamatovat :wink:

holky jdu se na chvilku natáhnout, jak sedím díl u pc tak mě berou hrozný křeče do břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
holky, ja ji nechci vse dezinfikovat, jen at si zvyka:grinning: at neni haklivka:grinning: aby byla trosku odolna, vzdyt deti co ziji ve spine(myslim ve veliky spine) tak jsou nejzdravejsi:-O

jinak soused uz kope, vubec se nevi co to je, pry nam to tady vubec nezavidi a ptal se zda tu jeste budeme a ja rikam ze nevim(nechci mu rikat ze odchazime) ze se uvidi co bude atd.
8. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky,byla jsem se projít a nakoupit nějaký kuřecí do zásoby :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
tegga-koukala si na ten odkaz na to nosítko?
8. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
půjdu si udělat sváču,snídala jsem v 7:30,tak je na čase :slight_smile: K obědu budu mít zapečený filé s bramborem
renu-my měli na příchod nevěsty You are so beautiful od Joe Cocker a pro ženicha Bridge over troubled water od Simon and Garfunkel.....na obřad samotný skladbu Watermark od Enya
8. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
holky, az prijde manzel dneska z prace, tak mu reknu at mi sunda video z nasi svatby(je nekde zadelany v krabicich) musim se na to podivat. Nam hrali 8 skladeb na housle a na klavir..uzasny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bylo tam memory-cats, canon in d atd atd:grinning: mame video dost sestrihane, takze si pamatuju jen tyhle 2:grinning:
8. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Já jsem si si hudbou na obřad dělala velkou hlavu a poctivě jsem asi 14 dní vybírala, ale pan muzikant se namazal a zahrál něco úplně jiného :grinning: A světe div se, bylo mi to úplně šumák :wink: Jenom mě to hrozně rozesmálo a byl to pvní impuls k mému šílenému záchvatu smíchu, no prostě z vlastní svatby jsem udělal komedii :slight_smile:

Já jsem vypala a vyžehlila úplně všechno, včetně mantinelu a nebes, jistota je jistota. Obelečení zas moc nemám, tak nějak v normě. Nákupy jsem nepřeháněla, protože jsem si říkala, že pokud budu něco potřebovat tak stačí klidně i o půlnoci vyrazit do Tesco a dokoupit :grinning:

Podle PA není maliník na vyvolání porodu, ale na uvolnění porodních cest, s tím kdy se bude rodit to nemá nic společného :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Jj, taky jsem někde četla, že pokud se porod ještě nechystá, tak ho můžete vypít hektolitry a nebude se nic dít...jde jen o to, že až začneme rodit, tak by to mělo jít snadněji...i když ani to mu moc nevěřím, by ho jinak všechny těhule pili a hned by měly menší bolesti:slight_smile:....danu koukala jsem, je to dobrý, ale mě šátky nepřijdou tak masivní, proto ho brala........pipiii, co se vám doma stalo? nějak se nechytám
8. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
tegga, zacali jsme mit vhke fleky na zdi na chodbe a v kuchyni za sporakem u elektriky..

ted ten pan odesel a mame rozkopanou kuchyn(tam kde byl ten flek) potom pod umyvadlem v koupelne dlazdice az na trubky a v predsini sloupek, je to starsne vhlky a nemuze se najit to misto odkud to tece:-O. takze se ceka a mame na to mrknout az se pujdeme sprchovat atd. a pak se rozhodne zda budou bourat nahoru nebo dolu:-X
8. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
pipii tak to teda nezávidím ...
já se dnes nudím, do ničeho se mi nechce a v telce jako obvykle nic není
ale mám vytažený maso tak du vařit, třeba se nějak rozhýbu a konečně dopřesazuju ty kvítka, mám to nějaký nekonečný :unamused: :unamused: pak mám sekání na zahradě, včera sem začala a udělala půlku a na pokračování není nálada ...
8. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
pipiii: no tak snad brzy něco najdou, tohle je děs!
8. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
pipiii tak to je taky radost......a nemůže to téct někomu nad váma a k vám to jenom nějak prosakovat.......že se takový věci dějí vždycky, když to člověk nejmíň potřebuje
8. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky holky...tak jsem volala skrz fotografa na naši svatbu a je to v piči když musím byt tak sprostá...on už má obsazeno... :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem neštastná...
8. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
renu určitě najdete jinýho stejně dobrýho :slight_smile:
a kdy máme datum?
8. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
PIPII - nemáte náhodou v baráku stoupačky? Můžou být prasklé?
ReNU - nesmutni, přece je dost fotografů a najdeš jiného
8. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
tegga, nejde to dolu ani u sousedu nahore,.... mame to nekde v kamenne zdi mezi koupelnou a kuchyni, mozna v podlaze kde vedou trubky od odpadu, ale nic se nevi
8. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, jak je? Nerodíte některá, že tu už dlouho nikdo nebyl? Zítra mám kontrolu, tak snad budou nějaké změny. Dělají vám ještě ultrazvuk? Mě ho dělaly naposledy v 30tt.
8. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
ahoj holky, tak mě dnes po kontrole zase hnala doktorka do porodnice, zase blbej monitor, skoro rovný, žádná křivka, žádný šipečky a tak... no a v porodnici zase monitor normální, pěkná křivka, dokonce i nějaké kontrakce, pohyby taky OK, UTZ taky, tak mě zas pustili domů a zítra mám přijít na další monitor... jinak CS 7 :wink:
8. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
evena 12:6:2010....

jsem s toho na mrtvici...
8. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
makka taky mám zítra ko a taky čekám na změny :slight_smile: třeba jako u pablinky, to by bylo super :slight_smile:
utz mi dělali někdy v 35 tt, teď už ne, prý není potřeba, tak nezbývá než jim věřit :unamused:

renu to máš času dost, já myslela že někdy na podzim nebo v zimě :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
evena: opravdu teď utz už moc nedělají, mi ho dělali kvůli tomu blbýmu monitoru :wink:
8. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
pabli a jak vypadal blby monitor?
8. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Pabli - ty jsi CS 7??? Jak já ti závidím. To já snad půjdu na to vyvolání a i tak budu furt CS 1 :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
edit tak to si na tom líp jak já :grinning: mě CS ani do papírů nepíšou, protože se prostě nic neděje, naše malá je potvůrka ... typycká ženská, té to bude trvat naž se nachystá :slight_smile: a to mám za 12 dní termín :slight_smile:

do pokojíku se skládá poslední skříň, jupííí :slight_smile: tak zítra vložím fotečku
8. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
sakra těch 12 dní zní docela hrozivě :sweat_smile: radost a strach dohromady ... brrr
8. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.