• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
even, zni to krasne!!!!budes mit svoji berusku u sebe!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky, dnešní noc katastrofa. Po 2 hod. čurání a dnes jsem musela dřív vstávat, jdu se švagrovou nakupovat do TAKKA, máme tam 30% slevu. Ale zdály se mi krásné sny. Nejdříve o holčině, která jakoby chodí sem na diskuzi, že mi napsala,že se jí narodila holčička.A další sen byl o našem Adámkovi, měl úplně černé vlasy a načesaným kohoutem. Super sen.Jen jsem po ránu jak přejetá. Odpoledne jdu na kontrolu, tak snad bude nějaký posun, protože se malého nemůžu dočkat. I manžel, abych na něj nezapomněla. Ten se teď skoro každý den muchlá s bříškem a mluví na něj. Hlavně mu pouští písničky. JE to hrozně dojemné.
9. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
ahojte u mě taky noc děsná, záchod teda jen jednou, ale pořád sem se zbouzela kvůli bolavým žebrům, už sem nevěděla jak si lehnout
makka tak ať ti ko vyjde tak jak chceš :slight_smile:
snad už nějaké to CS budu mít, už se tu mezi váma cítím trapně :grinning: du se koupat a za chvíli vyrážím do porodky taky :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
My jsme byly na monitoru včera a opět byl krásnej! :slight_smile: Ale už mám za sebou taky první poslíčky a ty kopance co mi teď Barča dává fakt děs,už má ohromnou sílu a lepší už to nebude :grinning: :grinning: :grinning:
Sestřenka má dnes druhý termín a když ode dneška do šesti dnů nic,tak jí to vyvolají - prej čeká na mě! :grinning:
9. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

pipiii: blbej monitor vypadal tak, že ta křivka ozev nebyla vůbec křivá, ale skoro rovná, občas nějaký mini kopeček... dobrej monitor jsem měla už večer, pěkně špičky, kopečky, dneska taky dobrej :slight_smile:

Dnes jsem byla na KO zas v porodce, monitor OK, mám tam přijít za týden, už budu chodit tam, dali mi teda vybrat, jestli chci k doktorce nebo už chodit tam, tak už budu chodit tam :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
pabli, tak to je super:slight_smile: jsme zvedava na sebe v patek:grinning: to cekani na tuhle KO mi prijde nekonecne:slight_smile:
9. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky holky... :slight_smile: jak se máme??
9. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Divam se, že je tady čím dál tím větší mrtvo :grinning:

Já se těším na zítřejší kontrolu a doufám, že se začínám aspoň trochu otvírat. Bylo by super porodit prirozeně a nemuset jít na vyvolání.
9. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
edith, my s danus kecame na icq:grinning::grinning::grinning:

ja jenom sedim a zeru:grinning:
9. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
tak sem po ko ... stále se neotvírám, prostě nic :grinning: stěžovala sem si dr. že nemám žádné poslíčky a že snad ani neporodím, jen mě občas trochu bolí břicho jako při MS tak mě potěšil, prý to bolení se za poslíčky považovat dá a spousta ženských to má jak já a pak najednou otevřou a rodí ani neví jak :slight_smile:
další ko v porodce mám už v pondělí a s utz kvůli biometrii
a byla sem nadmíru nasr... v čekárně, kromě těhulí tam seděli cigánky který ani těhotný nebyly a nějaký rozmazlený děcko jedné těhule a nikdo vás nepustí sednout, tak sem tam asi půl hodiny stála jak blb a nohy mě bolely až u samý prdele :angry:
9. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
evena: jeee, to je blbý! s tou čekárnou... jinak gratuluju ke kontrole, no třeba budeš mít hladký porod, kdežto my, co trpíme už teď, to budeme mít horší :grinning: Taky mi dnes doktorka říkala, že bolest jako při MS jsou poslíčky... Jinak jsem se dnes vecpala vedle jednoho chlapečka, který evidentně v tomu buse někomu držel místo, jsem si prostě drze sedla, ale neřekl ani slovo :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
edit s tím vyvoláváním se ti nedivím, já taky doufám že porodím dřív, ptala sem se dr. co budou dělat když neporodím v termínu tak říkal že tak do 3 dní po TP u cukrovkářek vyvolávání, ale že to není jen tak že ti něco daj a ty rodíš, prý to vyvolávání taky pár dní může trvat :unamused: jedna kamarádka je toho ostatně příkladem taky no, prý je to naprd, bolesti máš třeba dva dny, nespíš a pak máš mít sílu ještě rodit
9. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
já moc náročná nejsem, klidně postojím, ale když seš přímo v porodnici kam chodí jen maminky a seděj tam ty špíny a nevychovaný haranti tak sem fakt měla co dělat ... mě by hanba fackovala být tam s děckem a neříct mu ať uvolní místo, ten můj taky uvolnil místo jedné mamince, holt někdo je nevychovaný no
9. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
evena: mně bylo dnes trochu líto, že jsem tam byla sama v té porodce, protože jinak tam byly skoro všechny těhule s manželem nebo někým blízkým (kamarádka, mamka...)
9. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
evena: jo, oni ti zavedou tabletu, prý po té jedné rodí hned jen pár ženských, čeká se den, dají další tabletu, zas se čeká, když máš kontrakce a neotvíráš se, tak jdeš nakonec na císaře
9. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak to mám taky pěkný vyhlídky teda, za 11 dní mám TP a někdy fakt nevěřím že se jí bude chtít někdy ven :slight_smile:
já sama naštěstí chodit nemusím, přítel má volno kdykoli chce, tak je to paráda
9. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
evena: to máš fajn, já všude teď jezdím sama a MHD... Dokonce hrozí, že kolem porodu bude manža pracovně v Pze, a pokud mu povolí, a nebude tam, tak pojede za 14 dnů po TP na výstavu do Itálie a pak ještě někam...
9. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak to máš teda blbý, nezávidím ...
du tomu našemu "dobytku" hodit něco na zub a pak uklízet, už teď se mi nechce, ale snad to rozhejbu, z toho města sem přijela jakási vyfluslá a rozlámaná
9. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
even, jezis, nestras me, ja ma to menstruacni boleni ted starsny:grinning::grinning::grinning:
9. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
pipiii: fakt to jsou poslíčci, doktorka mi to dnes taky řekla :wink:
9. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Naši mi dovezli kabelu jablek,který nevydrží,tak sem je musela zpracovat!Mám hotovou litou buchtu na plech a teď sem tam šoupla 3 velký nohavice štrůdlu.To zas půjdou kila nahoru :grinning: :grinning: :grinning: Už mám nahoře 25,5kg :grinning:
9. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
maja: ty bláho, co ti na ta kila říká doktor/ka? :grinning:
9. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
pipiii: doufám, že jsem se tě ve vedlejší diskuzi nějak nedotkla :slight_smile: každý hospodaříme s penězi jinak, jen jsem napsala svůj názor :wink:
9. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec to na mě není znát!!!Sem taky nateklá.A nemám se prej bát,jak rychle to šlo nahoru,tak to zas půjde dolů!Já sem fakt v poho,protože mi ty kila ani nikdo nevěří,asi je to ta voda.
9. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
maja: no právě, jestli nemáš nějak moc ty otoky...

tak mi teď volal manža, že bude v práci dlouho do noci :unamused:
9. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
mám nateklý jen nárty u nohou
9. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
maja: no však ani podle fotek na tolik kg nevypadáš :slight_smile: se vážíš s batohem plným cihel, co? :grinning:
9. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Hele jako komukoliv řeknu kolik sem nabrala,tak na mě všichni čumí jak na blázna!!!Já to taky nechápu,ale když je to prej normální,tak je to v poho :grinning:
9. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
maja: jsi "přírodní úkaz" :grinning: jdu koukat na telku, pa :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.