• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
maja páni :grinning: a kde ty kila máš jako? taky bych neřekla podle fotek ... stále stejnëj zadek, stehna ... to už myslím ža mě na zadku jde vidět víc těch mých pár kilo než na tobě ten čtvrt metrák :grinning: znám holku která nabrala 30 kg do porodu, ale byla zavodněná a taky to měla asi za dva měsíce po porodu dole, takže asi taky tvůj případ
9. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holčinky, taky jsem po kontrole. Ještě ráno jsem 2 hodiny lítala se švagrovou po nákupech a hned na to na kontrolu. Při mé smůle jsem šla na řadu ne v 13 h. ale v 13,30 h. Natočily křivku a vše je v naprostém pořádku. Takže prý pokud je v pořádku křivka, tak se k doktorovi nemusí. Minule jsem tam taky nebyla, takže snad ví sestřička, co říká. Jsem ale vyfluslá.
EVENA - já mám taky semtam bolesti jako při MS, ale není to nic hrozného co by se nemohlo vydržet.Já mám 12 kg nahoře.
9. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Evena - já doufám, že vyvolání u mě bude stejné jako u kolegyně, ta dostala jen 1/2 tablety, za chvilku je doktor píchl vodu a od zavedení tablety porodila za necelé 2 hodinky :grinning: :grinning: Ale i já poslouchám příběhy o tom jak některé vyvolávají 2 dny a pak jdou stejně na císaře :frowning2:

Bolesti jako při menstruaci mám, ale málokdo. Přibrala jsem 3kg :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Holky, vy snad koukáte na fotbal? :grinning:
9. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
makka asi jo :grinning:
co děláš ty?
9. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
NE NE NE NE!!! Na fotbal nekoukám :grinning: :grinning: Nudím se doma a čekám na zítřejší KO :wink: Manžílek chystá večeřu, dnes dělá steaky a pečené brambory a k tomu salát, už mi škrundá v žaludku :grinning:
9. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
edit slintám :grinning: hned bych si dala taky
9. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
já měla asi před půl hodinou dva miniaturní listový "cosi" a jíst mám večeři až za dlouho, tak nevím jestli vydržím :unamused:
9. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Já doufám, že už mu to nebude moc dlouho trvat, hladem umírám :slight_smile: On je šikulka šikovná, jen by po něm nemuselo zůstat tolik nádobí :wink:
9. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Já pocitvě dodržuju časového harmonogramu diety, snažím se nedávat si nic ani dřív ani později takže většinou nehladuju. Ale už začínám mít strašné chutě na sladké :grinning:
9. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
taky sme byli v nemocnici v Prostějově za babičkou a vypadá už docela dobře ... akorát pořád pláče tak sem z té návštěvi jakási zdrblá, navíc sem v šoku že ví o problémech /asi jen okrajově/ které mám s tchýní, takže to jí taky nepřidává, kdyby si to aspoň ta slepice nechala pro sebe a nevykládala to, je to trapný, kor před babičkou která si všechno strašně bere
9. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
tak já dokonce už i hřeším, na slaké mě honí mlsná pořád, dnes sem si v porodnici dala z automatu tyčinku Flint :grinning: už ani nemám výčitky :grinning:
9. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
první měsíc držení diety byl nejlepší, to šlo si na to zvyknout a nic mi ani nechybělo kromě ovoce, ale s přibívajícím těhu prostě neodolávám
9. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
trpím už samomluvou tak du otravovat přítele, chudák zpravuje auto, nejezdí nám :frowning2: tak nám pudu udělat kafčo
9. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Tvoje tchýně je opravdu kráva, jsem ráda, že ta moje je pohodářka.
Chudák babička, nemoc a k tomu problémy v rodině to je dost blbá kombinace. Stařší lidé si to většinou dost berou :frowning2:

Já hřeším jen hořkou čokoládou a to jen tak, že mám 1 čokoládu na 3 týdny :grinning: Bojím se, že moje mimčo bude velké, jsem zvědavá co mi řeknou zítra.
9. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
EVENA - já jsem hrozná, já už se moc nehlídám. Jen to sladké pořád celkem omezuji. Ptala jsem se sestřičky jestli neumí odhadnout jaký budu mít porod. Říkala, že jsem dost vysoká a hlavně mám dobré míry pánve, takže prý v pohodě. Tak mě uklidnila.
9. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
tak to já se taky bojím že bude veliké, v PO du na biometrii a už mě cvaká prdelka, protože toho hřešení je u mě opravdu moc, dost sem polevila, jestli mi řeknou že mám 5ti kilový dítě tak pudu do mdlob :grinning:
no jo, tchýně kráva, ale oni se z babičkou nemají rádi a bábi mě dost brání, jen je blbý že to ví no :unamused:
9. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
tak to se musím taky zeptat jakou mám pánev :slight_smile:
mažu ven, přítel už má kafe slíbený a já pořád nikde :slight_smile:
pa pa zítra snad tu někdo budete, dnes je jaksi mrtvo
9. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Vysoká nejsem a jak mám velkou pánev nevím (teda zadek mám velkej, ale to je díky tuku :grinning: :grinning: ), PA říkala, že mala vypadá na cca 3,5kg což mi přijde dost, ale odhadovala to jen rukama. Uvidím jestli mi zítra konečně někdo udělá UTZ a budu moudřejší.
9. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Večeře je hotová, tak já si jdu pošmáknout. :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky! tak já měla včera taky kontrolu...doktorce se nelíbil monitor, takže nás poslala do porodky, kde řekli, že je vše oki, takže zase tvrzení proti tvrzení a nezbývá, než jim věřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...každopádně jsme tam strávili celý den, tolik těhulí jsem v životě neviděla:slight_smile:.....a jinak jsem CS5, ale na nějaký brzký porod to nevypadá, dokonce mi v porodce řekli, že podle velikosti jsme ještě o týden mladší, takže 37tt.....a to mi před měsícem na genetice zase řekli, že máme větší mimčo, že vypadá o týden starší......tak se v tom vyznejte:grinning:....no, prdís má údajně 3100g, takže já už bych klidně rodila, hlavně bych ho už chtěla mít u sebe a vědět, že je v pořádku
10. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
tegga tak to jsi jak já..taky se ze mě dělají srandu...já to už neřeším...ale je to divné když ti jeden řekne že je mimi velké at si dávám pozor abych ho porodila a druhý že je to drobek....

jinak jsem změnila datum svatby na 3.7. a mám Bigoša tak jsem děěsně štastnáá...
10. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Tak já na porod taky nevypadám. Jen ráno jsem měla pěkné bolení, ale vyvinul se z toho pěkný prdík. Nějak na ně poslední dobou trpím, hlavně po ránu :pensive: :astonished:
10. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
já tu váhu a stáří nějak neřeším, stejně to všechno jen odhadují, takže tomu nepřikládám nějakou důležitost.......ale mě spíš štve, že jeden doktor mi řekne, že na monitoru má mimčo tachykardie, vyděsí mě a druhý řekne, že ty hodnoty jsou normlání....tak to mě vytáčí, protože nevím komu věřit, ale snad, kdyby to opravdu nebylo oki, tak by to netvrdili
10. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: koukám, že podobné zážitky... Ty monitory fakt akorát deptají budoucí rodičky :confounded: UTZ mi teda dělali taky v porodnici a do zprávy napsali, že UTZ nález odpovídá termínu podle PN, tak uvidíme... Sestřička na gynekologii mi k těm odlišným monitorům řekla, že holt za půl hodiny může být ten monitor naprosto jiný, a proto se tahle vyšetření dělají (nějak jsem z toho teda nepochopila, PROČ že se ta vyšetření dělají...)
10. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
pabli jenže já ho měla stejný, ty hodnoty jako u doktorky...ale v porodce řekli, že jsou oki......kvůli čemu tam posílala tebe, co se jí na něm nezdálo?
10. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
tegga: já měla zase ty ozvy slabý, pořád skoro stejnou čárku, žádné špičky a kopečky, skoro v rovině... V porodce monitor absolutně jiný a v normě... Doktorka se pak za týden rozčilovala, že v porodce asi neumí číst monitory, ale tam byly opravdu ty monitory jiné, jiná křivka... Ale v porodce se určitě na ten CTG záznam dívalo víc doktorů, ne? Teda u nás to zkonzultují vždycky dva... Myslím, že ta doktorka si to prostě jen nechtěla vzít na triko a poslala tě pro jistotu do porodky, ne?
10. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
ahojik holky..:slight_smile: tak koukam a stale vsichni 2v1:slight_smile:

tegga, ja take skacu tyden sem tyden tam. nejdrive ze jsme nejaky veliky kolem 12tt, potom jsme se starsne zmensili a ted jsme to zase dohnali a ted vlastne nevim:grinning: ale u me to lita nemer +- 14dni:grinning:

no a ja.... me neni vubec dobre, vcera jsem mela silny poslicky, deloha jak kamen, tlaky na konecnik, na spodek, na kostrc. Docela hnus. Zitra me rano jakub veze autem na KO do Jablonce:-/ ale bohuzel uz jsme si to takhle debilne vymysella a nempocitala jsme ze budou tyhle blby komplikace:frowning2: beru si s sebou veci do porodky, veci na obleceni, je mozne ze me posle na lezeni do nemocnice nebo pujdu hned v po na dalsi na monitor, tak bych zustala v Jablonci (sama, nasi jedou na dovolenou) abych nejezdila sem a tam...no docela se zitrejsi KO bojim, pac citim ze za posledni 3 dny se mi to dost zhorsilo:frowning2:
10. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
pabli, ja mela monitor v Praze i v Jablonci odpovidaji asi 37tt a byla jsem 33tt. takze u me zatim oba byly nic moc... ale to jsme se porad citila dost fit.
10. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
pabli tak já měla zase samou špičku:grinning:.....ale já si zase myslím, že když se mimčo pohne, tak je normální, že se mu ten tep zvýší, zvlášť, když sebou škube, jako ten náš prdík:slight_smile:.......jj, taky na to koukali dva....ať už jsou z těch bříšek venku že :wink: ....jé pipiii to je blbý, určitě bych tam být tebou zůstala, ale že tam budeš sama, to je pěkně na pytel
10. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.