• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jé holky, to je něco, nám už třetí den neteče teplá, pořád ohřívám vodu v hrncích i na koupání a tak...připadám si jak někde na táboře:grinning:
10. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
pipiii: včera jsem viděla asi tvoji mamku ve zprávách na Primě :slight_smile: Jana Šrámková... reportáž o liberecké ZOO :grinning:
10. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
tegga, budu tam sama na vesnici, kde neni ani obchod:grinning: ale je tam alespon net:grinning: mam tam kousek kamosky, tak bych je uhnala:grinning: ale spoje tam o vikendu zadny nejezdi ani do jablonce:grinning::grinning: uvidim jak dopadnu zitra... byla bych asi nejradsi kdybych si sla hajnout do porodky:grinning:
10. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
pabli, joooo tak tu vcera natacela:grinning: to je moje mamina:grinning: a co?:grinning:
10. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
mě by ani tak nešlo o obchod nebo kamošky.....spíš, když bys něco potřebovala, někam odvézt nebo tak.....nemůže si vzít manža nějaký den volna?
10. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
tegga: ty máš teda podmínky doma!

jo přesně, už aby miminka vylezla :slight_smile:

pipiii: tak uvidíš, co ti na KO řeknou...
10. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
pipiii: no nic, jen mi tě hrozně připomněla, tak jsem si říkala, že to bude ona :grinning: ... a když zůstaneš na té vesnici, bude tě mít kdyžtak kdo odvézt do porodky, kdyby něco?
10. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
pabli, mam cislo na sanitku:grinning::grinning::grinning: do porodnice:grinning:

tegga, manzel si bohuzel nemuze vzit volno, kolegyne ma zrovna od zitrka dovolenou:frowning2: takze bohuzel:frowning2:
10. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
to jo, zítra odpo ji mají pustit, tak se těším na pořádnou sprchu....nejhorší je, že celý 4 dny trnu, abych nezačala rodit, protože před odjezdem do porodky chci stihnout sprchu.....a nedovedu si představit, jak s kontrakcema nosím ohřátý hrnce s vodou do vany:grinning:
tak ale aspoň na víkend tam s tebou bude ne.....
autor
jdu si dat sprchu:grinning:
10. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
závidím:grinning:
10. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak sestřenka měla včera druhý termín a furt nic, takže jestli do šesti dnů neporodí,tak jí to vyvolají
10. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojte
šílená noc, zbudila sem se k ránu kvůli čurání a nemohla sem vstát z postele ... včera sem ještě někdy v 1 uklízela a taky sem podle toho vypadala, záda zablokovaný, žebra bolavý, nohy ty sem ani necítila, v pupínu mě píchalo i na místech na kterých snad nikdy, pořádně sem to rozchodila až teď :unamused:
chytá mě konečně to hnídění :grinning:
maja určo čeká na tebe :slight_smile:
evena - jo to ona mi říká furt,že na mě čeká :grinning:
mě zas včera pálila žáha a nemohla sem usnout,ani přítel, oba jsme se furt převalovali
10. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
tak mě žáha zlobí po každým jídle nebo když se třeba pro něco skloním hlavou dolů ... prostě pořád, ale super je že mi pomáhá renie a to okamžitě, takže moc netrpím :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
mě žáha trápila už snad někdy od 4. měsíce, doktorka se tomu strašně divila, jaktože tak brzy.......ale vždycky jsem to zatím vydržela bez tablet, pomáhá mi mlíko:slight_smile:.........a teď poslední dobrou bych řekla, že se to lepší, nesmím to teda říkat moc nahlas:grinning:, ale asi je to ím, jak mi klesá děloha, tak už to tam není všechno tak utlačovaný:slight_smile:
10. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Právě jsem došla z porodky a jsem docela potěšená, malá na obříka nevypadá, podle utz má 2900g. To je celkem OK i když vezmu v potaz to +,- 0,5kg, bála jsem se, že to bude horší.
Jinak je vše stejné jaké minulý týden a vyvolání nás asi nemine. Za týden se domluvíme na přesném termínu.

Žáha mě naštěstí moc nepálí, protože mi pomáhá jen Rennie a to obsahuje cukr a já ho nemůžu. Mléko mi ještě nikdy nezabralo. S postupujicím těhu je to lepší, dokonce už mě moc neblí ani záda.

Chci se zeptat, jak dlouho jste na monitoru? kamarádka tam vždycky trčí asi hodinu, protože se ji mimčo nehýbe nebo co. Já mám hotovo za 10-15 minut (třikrát klepu na dřevo :slight_smile: )
10. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
edita: u své doktorky tak těch 10-15 min (i při špatným monitoru), v porodnici tak 25 min...
10. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
U nás to je tak v porodce, že když je monitor špatnej, tak pošlou těhuli se 2 h někde procházet a za 2 h jí ho udělají znovu
10. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
edith, ja mela monitor 20min, minule jen 9min:grinning: protoze jsme pospichala na bus:grinning:
10. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
já jsem tam vždycky tak dvacet minut......jednou se prcek celou dobu skoro nepohl, tak doktorka chtěla, abych došla odpo znovu, nakonec udělal dva pohyby a to jí stačilo, řekla, že je vše oki.......se mi to sice nějak nezdálo, ale nezbývá, než jí věřit :sweat_smile: .....edit budu držet pěsti, aby se malá rozmyslela a drala se na svět sama :wink:
10. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Já jsem na monitoru vždy 15-20 minut :wink:
10. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Musím se kámošky zeptat co tam tak dlouho dělá :grinning:
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
já sem na monitoru tak 15 min.
edit to je rozumná váha, úplně tě chápu že ses bála aby to nebyl obřík, taky to řeším :slight_smile:
v jedné tbl je jen 0,5 g S, takže naprosto zanedbatelné, nesmíš to tak řešit, to bys nesměla ani chleba, cukr je ve všem :slight_smile: já totiž renie zobu, nic jiného mě nezbývá když je to jediný co mě zabírá :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
no jo, jenže edit to asi řešit musí, jinak by jí asi hodnoty hodně skákaly....ty máš evena štěstí, že můžeš hřešit :wink:.....mě se dneska zase strašně nic nechce, vždycky mám den, kdy celý prolítám a jsem v poho a pak druhý úplný útlum, kdy jsem ráda, že se donutím vyčistit si zuby:grinning:
10. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
holky, ja take beru rennie, ty ovocny:slight_smile: mnam:slight_smile::grinning: ted mi jedna holcina poradila, ze se muzu domluvit zitra s doktorkou, zda mi nevyvolaji porod ve 38tt, ja to uz fakt nezvladam, nemuzu pomalu chodit, ty bolesti jsou na nic:frowning2: tak se ji na to zeptam... teda jestli neporodim driv :grinning: ale pri pomysleni ze mam TP za mesic..:frowning2: neumim si to predstavit, ja jsme starsne nepouzitelna:frowning2:
10. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
pipiii oni všude doporučují, že pokud to jen jde, tak se má rodit přirozeně, to znamená, bez vyvolání......pokud by nebyl problém s mimískem, tak bych do toho nešla....je jasný, že jsme těhule, tak nám není moc dobře nikomu, já už mám ty bolesti spodku taky hodně dlouho a vůbec, všechno stojí za prd........ale pokud je miminku v bříšku dobře, tak bych ho ven určitě nenutila....pokud by byl nějaký problém, tak to je jasný, to je úplně něco jinýho......ale neboj, ona si amálka sama řekne a třeba to nakonec bude opravdu v 38tt :wink:
10. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
tegga - přesně můj názor!!! dokud se má u mě dobře,tak ať tam je,radši budu kvůli ní trpět!!!
10. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.