• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
teg já hřešit nemůžu :grinning: ale cukr je vážně i v běžných potravinách, to bysme nemohli jíst nic :slight_smile:
pipii tak na to asi nikdo nepřistoupí, porody se přece nevyvolávají na přání rodičky, ale jen při komlikacích nebo aby se komplikacím předešlo

nemáte někdo dobrý recept na kuře na paprice, našla sem jeden v kuchařce a nějak se mi to nepozdává, mám to dnes v plánu dělat poprvé a nevím jak na to
10. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tenhle recept mám od své mamky a zrovna na mě uvařená omáčka čeká od včerejška v ledničce. Snad ti bude chutnat. 1/2 kuřete, 1 cibule, 1 lžička mleté sladké papriky, trochu oleje, 250 ml. sladké smetany, 2 lžíce hl. mouky, sůl, ocet.
Kuře se uvaří v osolené vodě. Na oleji osmahni do zlatova cibulku, přidej papriku a ihned to zalij kuřecím vývarem. Nech to vařit. Pak až ti to začne vřít tak do toho vlij rozkvedlanou mouku ve smetaně, aby to dostalo barvu a hlavně aby se to zahustilo. Nakonec ober maso a hoď to do omáčky. Nakonec dochucení: sůl, přidávám tam ještě tu sladkou papriku navíc a na okyselení ocet. Všchno podle chuti.
10. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
V hodně receptech stojí, že by se tam měla dávat kořenová zelenina jako do svíčkové, ale tenhle recept je jednoduchý a super. Manžel se po ní může utllouct.
10. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
holky, jasne ale ja ty komplikace mam, myslim ze zitra po KO to bude jeste horsi..:frowning2: uvidime zitra po kontrole, co mi rekne doktorka:frowning2:
10. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
PIPII - a oni ti dávaly najevo, že by tě hospitalizovali? Do kdy by chtěli AMálku udržet?
10. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
evena myslela asi spíš komplikace tipu, že by malá nějak neprospívala, špatně ti třeba fungovala placenta nebo tak něco.......já si myslím, že vašemu prdískovi se daří dobře, monitory máš oki, váha taky krásná.....to že máš bolesti, je to nepohodlný s pupkem a další spoustu problémů...to k těhu prostě patří, aspoň já to tak beru
10. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
evena kuře na paprice dělám podobně jako makka......ono na tom ani není moc co dělat jinak:slight_smile: a je to výborný, já to mám taky mooooc ráda:slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
teg jj to já si nemůžu stěžovat na nic :slight_smile: a to že mě bolí břicho sem ráda, aspoň se to pohlo trochu dopředu, mám strach z toho vyvolávání, takže já bych dala všechno za ty poslíčky co máte vy :slight_smile: takto mám pocit že snad ani rodit nebudu :grinning:

makka díky, kuřátko už se mi vaří, část sem raději nechala a opeču ho v troubě kdyby se náhodou kuře na paprice nepovedlo :grinning:
našla sem ještě jeden recept kterej sem pochopila, ale s kořenovou zeleninou, takže dělám jednodušší od tebe
10. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
evena na tom fakt nic není, když to zvládám já:grinning: určitě se povede, bude to bašta:slight_smile:......ono to pak u tebe přijde naráz, se nebudeš stačit divit a porodíš nakonec jako první :wink:
10. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
teg tak to mi říkal včera i dr. že někdo to tak má že žádné tvrdnutí, otvírání atd a najednou se to rozjede a rodí, tak snad to bude i můj případ, ségra to tak taky měla, pořát nic, pak jí praskla voda a za 4 hoďky byl na světě
10. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
tak tohle je vtipne, jdu do schranky, ze se mi nezda ze mi neprisel balicek...a ejhle mam tam dve vyzvy na vyzvednuti 2 balicku, ze jsme pry nebyla zastizena:grinning: a dneska tu sedim a nikdo nezvonil:-/
10. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
pipiii to se mi taky stává s každým balíkem, už mě to vatáčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....manža je pak vždycky na poště proprcá a je to k ničemu :grinning:
10. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
evena no vidíš, zvlášť, když to tak měla i tvoje ségra, tak to tak asi geneticky, že rodíte z ničeho nic a rychle......to je náhodou fajn:slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
makka, jj rikali mi ze pri komplikacich si pujdu polezet, ze to minule uz nebylo ok...ale vse budu vedet az zitra.
10. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
to je jako kdyby někdo natáčel mě :grinning: a nechápu proč se nám chlapi smějou, vždyť nakonec skoro zaparkovala :grinning:
http://www.zvraceny.cz/video/14764-enska-parkuje-skoro-10-minut
10. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
10. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
10. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
even:grinning: ja se vzdycky leknu kam me to video presmeruje:grinning::grinning::grinning: kdyz tam na me vyjuknou nejaky roztazeny pipky:grinning::-d:grinning: ale video pekny:grinning: myslim ze i ja bych to zvladla lepe:grinning:
10. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
:grinning: no jo, já už si to ani neuvědomuju :grinning: jen se nesmíte koukta jinak než na "srandičky", stránky opravdu odpovídají svýmu názvu a sou zvrácené
10. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
EVEN - jak dopadla omáčka? Spokojenost?
10. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím že jsem ok,stále 2 v 1 :slight_smile: trápí mě jen zácpa a brnění,jinak vše v pohodě
10. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
makka přímo luxusní :slight_smile: :slight_smile: přítel chrochtal, u nás se omáčky moc nevaří tak možná proto :slight_smile:
a recept už mám založený na příště

danu nezávidím ... ještě že takové problémy nemám, já sem vlastně jako netěhotná :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
mám deset dní do TP :grinning: ... přítel už je náležitě poučen jak vám dát vědět sem do diskuse na koníka :slight_smile: ... nějak se mi stáhl žaludek hrůzou :grinning:
10. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
EVENA - tak jsem moc ráda, že chutnalo. TAky má u nás velký úspěch. Vidíš, taky musím poučit manžílka, jak sem nahlásit narození malého.
10. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
dobré ráno holky, jdu jen na skok, najedla jsem se a půjdu si zas lehnout :grinning: Ty noci jsou čím dál horší, to jsem odpočatější, když jdu spát, než když se ráno vzbudím :unamused:
11. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
ahoj holky! pabli mám úplně stejný pocit, dneska ráno jsem si zrovna říkala, že jsem víc uněvená, než když jsem šla chrnět:slight_smile:......já už se vždycky na to ráno tak strašně těším, až po celonočním převalování budu moct vylézt z postele:slight_smile:
11. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky, jsem taky jak praštěná pometlem, ale asi bych už neusnula. Včera jsem se přejedla nějakým jídlem a celou noc mě hrozně tlačilo břicho. Prostě jak silně zaražený prdy a nechtěly mršky ven.
11. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Zdravím, děvčata, sice na tuto diskusi nechodím, chodím na koníka, ale tam holky nejsou a já mám dotaz, dnes mi asi odešla hlenová zátka ráno a teď při utření mám narůžovělý výtok, asi ještě nemám plašit, že ne?
11. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Jinak sice jsem druhorodička, ale prvního syna jsem rodila před 12 lety a tenkrát to bylo hodně podobný, ale to jsem jela zbytečně brzo, i když si mě tam nechali, tak jsem šla rodit až za 12 hodin. Bolesti nemám, občas v bodbříšku, ale to bych řekla, že to jsou poslíčci, mám je tak týden
11. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
HELI - moc tě zdravím. Podle mě to opravdu je hlenová zátka, ale ta může odejít i týden dopředu, takže bych se nějak nevzrušovala. Miminko se pomalinku klube na svět, takže buď připravená na všechno. :slight_smile:
11. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.