• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
IVASA - tak ještě, že to takhle dopadlo. Neřekli ti z čeho si začala krvácet, měla si ještě někdy jindy problémy? Právě těhle věcí se bojím, když mě začne bolet břicho.
22. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
musela jsem odběhnout, po těch práškám mám nějaký střevní potíže :sweat_smile:

makka já jsem měla krvácení a špinění v I.trimestru, pak nic a teď krvácení, ale teda čistě krvácení, hrozně jsem se lekla... Ale prý to nejspíš způsobila neklidná děloha, mohla být nějak podrážděná nebo tak, na nic mi nepřišli, čili se musím šetřit, nesmím už ani uklízet, max. tak utírat prach, ale skoro všechno mám zakázané :confounded: Ale jinak bolesti mám vesměs celé těhu, ale vůbec už je nevnímám, tohle byly jiné bolesti, to poznáš, když se něco děje...
22. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Hlavně makka já mám celé těhu rizikové, hned na začátku mi bylo sděleno, že budu po celou dobu ohrožená potratem, čili se musím víc hlídat...
22. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak to sem netušila žes měla potíže i předtím
snad už to bude ok
22. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
No jo, já jsem před tímhle těhu 2 těhu neudržela, tak jsem teď hned od začátku na PN a stejně jsem měla potíže, ale máme bojovné miminko, všechno to ustálo - ťuk, ťuk, ťuk :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
maju strašili dr že bude mít postižené mimčo, ale naštěstí se to po odběru plod. vody nepotvrdilo a má zdravou holčičku :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
no teda, to sem netušila, tak to byses měla teda sakra šetřit
máš asi jen ležet že ?
22. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
a jakého je bojovné miminko pohlaví ??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
IVASA - taky jsem nevěděla, že jsi měla takové problémy. Holt se musíš více šetřit. Uvidíš, všechno dopadne dobře.
22. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
ivasa ty seš taková potvora ty mi to děláš schválně, sem zvědavá jak opice :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
no, převážně ležet, ale už nemusím celý den, můžu lehké procházky, ale žádný maraton... A prý se mám jen nechávat obskakovat :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
evena a teď si vem, že mě tohle dělal včera doktor 35 minut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já už pak myslela, že ho zabiju :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
jak můžeš i lehké procházky tak to by nemělo být tak moc zlé už
22. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
já myslím zabiju tebe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
ivasa :angry: :angry:
22. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
ne, prý už by to snad mělo být dobré, jen se prostě mám šetřit a dávat si pozor na tvrdnutí nebo jiné než obvyklé bolesti břicha, to bych měla hned jet do nemocnice i kdybych nekrvácela... Ale já doufám, že tam pojedu až ve 30tt na další velký utz a pak až k porodu :grinning:
kolik stránek tě ještě budu přemlouvat :sweat_smile:
No, prý to pytel nemá, za to výstavní pipču :grinning: :grinning: :grinning: ten doktor měl včera dobrou náladu a fakt celý utz perlil :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
jůůůů no hurá další holka :slight_smile: :slight_smile: už nás bude asi s holkama převaha :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
jméno zatím ještě nevíte ?
22. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
95% lidí tipovalo kluka, včetně mě a manžela, akorát jsem vždycky říkala, že by to mohla být holka, protože je to velký bojovník. No a ona to ta bojovnice nakonec opravdu byla. Já jak jsem čekala, že mi řekne, že to je kluk, tak mě to tak hrozně dojalo, že jsem celou cestu na pokoj měla nasazený dojatý úsměv a když se mě holky na pokoji zetptaly na to, jak to dopadlo, tak jsem se normálně rozbrečela, fakt jsem byla hrozně taková dojatá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jo a ještě mi ten doktor řekl, že až půjdeme na ten komerční utz kvůli fotkám, tak si mám od někoho půjčit jiné miminko, protože takovou dračici že prý ani nevyblejskne :grinning: Je to hrozná rebelka, pořád s sebou šila, ale nejen tam, ona snad celý den a noc nespí, protože se tam vrtí teď už fakt pořád :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
no jo, holky sou bojovnice :grinning: něco na tom bude
taky čekám holčičku co si vybojovala, maja taky :slight_smile: a ty taky :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
jak píšeš, něco na těch bojovnicích bude :slight_smile:

No jinak to vypadá, že vyhrálo jméno Ela. Nejdřív vyhrávala Anežka, ale viděla jsem na manželovi, že zrovna jeho favoritka to není, ale na Ele jsme se shodli oba dva :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky asi budou aktivnější, aspoň ty naše, ta má se vrtí tak že i dr. se nad tím pozastavovala a pomalu mi nevěřila :grinning:
dnes sem viděla pár takových drsných kopanců na vlastní oči, málem mi prokopla břicho potvůrka :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Anežka se teď dost hodně dává
elu má kamarádka a není v českým kalendáři tak slaví podle slovenskýho
22. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
No to mi povídej, já jak jsem teď v té nemocnici jen ležela, tak se jí to věčně nelíbilo, včera ráno mě tak kopla, až jsem normálně myslela, se prodrala z břicha ven a ještě se tam prdelila tak, že jsem na pravém boku měla zase vylezlou bouly, něco mi tam tím zadkem mačkala a byla to teda bolest hrozná, ale nakonec jsem jí vypudila do lepší pozice, ale dalo mi to zabrat, pěkně se u toho asi ročilovala, protože jsem od ní měla pokoj až někdy po 2 hodinách, vytrvalkyně jedna :angry: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
já sem hlavně na ty dlouhý jména, sama sem jen Eva a připadá mě to dost krátký, ale vzhledem k mýmo dlouhatánskýmu příjmení možná tak akorát :slight_smile:
ale přítel se jmenuje Čepl tak k tomu dlouhý jak máme nevadí :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak boule nemám, ale možná protože nejsem žádná hubeňoura tak je nevidím :slight_smile:
myslím že pabli tu kdysi psala že se mimčům nelíbí v poloze na zádech že je to nějak mačká nebo co, tak se hodně vrtí
22. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
No mě se líbí taky delší jména, ale když mi máme tak blbý příjmení, že se k němu hodí nějaký jednoduchý jméno :slight_smile: Oboum se nám právě vždycky líbila Eliška, ale tu má hrozně lidí a v našem okolí snad každý druhý, tak jsme ho zkrátili na tu Elu a bude taky slavit podle sl. kalendáře :wink:
22. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.