• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga-jo,to jo,ale jestli ty bolesti budou jako poslové,tak si užiju pernou hodinku :unamused: o samotě...
11. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
danuš: to jo, hoďka je OK, ten můj bude zítřejší dopoledne na lovu kachen, tak snad bude moct mít aspoň vibračku na telefonu (jindy si tel. ani nebere) a nevyplaší kachny ani myslivce, kdyby se něco dělo :grinning:
11. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
heli-ty už aspoň víš,do čeho jdeš.....já měla vydatný poslíčky 21.8.,moje mamča je měla takhle přesně měsíc před porodem....takže si říkám,že 21.9.to máme jiistý :grinning:
Nám by se s manžílkem líbilo datum 20. 09. 2009.
Kočárek mám celou dobu doma, tak snad nám nic špatného nepřinese. Dneska se chystám na větší úklid, ale asi to zredukuji jen na vysávání a vaření oběda. Dnes se moc dobře necítím a bolí mě pěkně záda. Takže možná si dám vanu, ta pomáhá
makka-moc to nepřeháněj nebo porodíš dneska :grinning:
11. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
makka-zrovna to vysávání bych nechala manžovi!!!Z toho mě berou záda...
11. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
my máme kočár u tchána, ale u Péti jsem ho měla taky doma a bylo vše vpořádku. Já se chystala uklízet taky dneska, ale prdím na to, však oni si chlapci uklidí - no spíš neuklidí, jak je tak znám :grinning:
11. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
ahojky holky...tak nějaké novinky??koukám že tu máme další spřízněnou duši...
11. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré dopoledne, já jsem dnes spala docela dobře. Asi už jsem si zvykla na to, že kolem půlnoci WC, pak mezi 2 a 3 noční svačina, kolem 6 zase WC a v 7 snídaně. Pak si jdu zase lehnout a spím jak mrtvola až do 9 :grinning: :grinning: No jestli tohle není trénink na mimčo ja vyšitej :wink:

Heli - zdravím tě, radit ti nemůžu, protože jako prvorodička jsem ze všeho zmatená a u bych asi nerozeznala ani, že jsem se počůrala :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
edit-to je sranda, já teda noční svačiny nemám,za celé těhu mě vzbudila spíš žízeň,ale hlad ne :grinning: wc tak 3x za noc a zvedám se z postele s pěknou nechutí :grinning: Brnění mě vzbudí tak 2x až 4x za noc,takže taky trénink na mimčo=14 dní už takhle blbě spim...
11. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojte
zdravím heli :slight_smile:
noc opět katastrofa, jak kdyby mě někdo ve spánku zmlátil
já bych brala rodit dnes 11.9. narodil se můj táta, takže proto, pak 16. to má svátek oblíbená a jediná babička, tak by měla super dárek, 18. se narodil švagr, 19. malá cácorka od sestřenice a 20. mám PT ... takže je z čeho vybírat :grinning:
11. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
myslíte že pomáhá k urychlení porodu větší úklid nebo je to jen nějaká fáma?
dva dny se dost večer přepínám a nic ... akorát teda ty dva dny mívám večer bolení břicha, ale ne nijak drastické
11. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
evena ahojky...tobě se to už krátí... :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám po velkém úklidu. Jen mě zmohla únava a bříško je v pohodě. Teď jsem četla, že Aichmajerová porodila. A to o měsíc dřív.
EVEN - uklízím skoro každý den a žádné větší změny. Prostě až se bude chtít mimískovi, tak ti dá vědět.
11. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
HELICEK - tak co jak to postoupilo? Nějaké jiné změny?
11. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Evena - řekla bych, že na vyvolání porodu asi nestačí nic :slight_smile: Prostě až to příjde tak to bude a nepomůže ani sex 2 za den :wink:

Danuš - já se hladem nebudím, já jíst bohužel musím, protože když mám v noci pauzu mezi jídli delší než 5 hodin tak mám ráno aceton v moči a to je nebezpečné pro mimise. Ze začátku jsem si na noc natahovala budíka, ale teď se už budím automaticky. :slight_smile:

Můj manžel má narozeníny teď v neděli a tak jsem si taky plánovala jak by bylo hezké kdyby se malá narodila, ale zatím to teda nevypadá.
11. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
11. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Ono bohužel nic jiného než šetření asi nezbude :angry: Máme moc nezaměstnaných a státu se zvyšují výdaje a příjmy se radpidně snižují :confounded:
11. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
To je sice pravda, ale mohli by politici nejdřív začít šetřit taky na sobě.........holky to je úžasný, jak mi nosí manža ty obědy z jídelny, nechápu, proč to tak neděláme celý těhu, je to super :grinning:
11. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
ahojik, holky.... tak jsem zpet z kontroly a jsem v Praze:grinning::grinning::grinning:

manzilek me vezl do jablonce, ze tam mozna radsi zustanu. tak a ted ke kontrole, nataceli jsme monitor a Amálka nam chrapala:grinning: nakonec se probudila a deloha je hodne citliva s kontrakcema..no u me nic noveho, ze?:grinning: tak potom jsme sli k doktorce a rekla jsme ji ze se ted posledni 4 dny necitim vubec dobre, ze citim ze je mala nejak hodne dole, ze mam poslicky atd. Skocila jsem na kozu a vse se potvrdilo, malinka ma hlavicku v male panvi, cipek uz zandy nemam ale drzi u sebe:grinning: CS 7(nechala jsme si konecne rict moje skore,ona ho jinak nerika:grinning:) :grinning: amalka tlaci jak blazen dolu a chce ven, bylo mi receno: Miso, vydrz tyden a muzes rodit:grinning: na UTZ jsme krasne videla, jak je hlavicka hodne dole, nechala jsme si ji konecne zvazit a ted vazime kolem 2500-2600g, takze uz je to krasny:slight_smile: no poslala me domu, mam hodne odpocivat a setrit se a KO za tyden, snad na ni jeste dorazim:slight_smile:
11. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
takze hooolky, ja jsme pripravena na porod:grinning::grinning::grinning: nee, ze budu prvni:grinning:
11. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
tegga, ma manzilek donese neco pristi tyden z jidelny:slight_smile: ted jsme tady mela pomerne dost jidla:grinning:
11. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
pipiii no vidíš, takže je to vlastně fajn, rodit už chceš, tak to ještě chvilku vydrž v klidu a budeš mít prcka u sebe :wink:
11. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Tegga - tak v tom s tebou 100% souhlasím. Ale taky musím upřímně říct, že kdybych byla u toho výnosného "korýtka" já, tak taky budu raději šetřit na ostatních :grinning: :grinning:
Když čtu kolik berou politici tak se mi obrací panenky, hlavně když se občas mrknu na ty jejich "jednání".

Pipiii - tak vidíš, furt jsi se bála, že budeš rodit poslední a nakonec možná budeš mei prvníma. Já svoje CS taky nezmám, ale hádám, že to bude spíš číslo blížící se 2 :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Já jdu dnes vařit žampionovou polévku s parmazánem. Furt se bojím, že mám málo vápníku a tak cpu sýr úplně do všeho. Navíc k tomu udělám zase salát caprese - takže mozarella :grinning:
Bojím se, aby mi po porodu nepadaly vlasy nebo tak něco.
11. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
holky, ja mam z toho prdel:grinning::grinning: jestli zacnu rodit v Praze a nestihneme dojet do jablonce:grinning: a porodim nekde na dalnici:grinning::grinning: tak budu alespon v hlavnich zpravach:grinning:
11. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
edit já na něho právě koukám, vždycky mě dostává, jak jim celý dopoledne trvá, než se vůbec o něčem začnou bavit a jak se vždycky musí uklidňovat, bay nerušili a byli zticha, přijde mi to fakt, jako malý dětičky ve školce..........kdyby každý měl takový přístup v práci, tak nevím, prostě hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
edit padat vlasy asi stejně budou....já s tím raději počítám:grinning:......pipiii tak když to bude moc rycvhlý, tak pojedete do porodky v praze ne
11. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Pipiii - kvůli tomu jsem se rozhodla pro naši Prostějovskou nemocnici, taky jsem si představila jak rodím někde na dalnici. I když ta pravděpodobnost je dost malá :grinning:

Terčo - já už si říkala, že za pár let budu taky kandidovat. Flákat se za ty prachy by se mi docela líbilo :grinning:
11. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
NE NE NE - mamce ani ségře nevypadl ani vlásek a já doufám, že to budu mít stejný. No a když ne tak se nechám ostříhat, ale moc mi to nesluší, tak nevm.
11. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.