• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
tegga, joo pojedeme v praze, ale asi nas odpalkujou:grinning::grinning::grinning:
11. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Pipiii - neboj, na parkovišti tě snad rodit nenechaj :grinning:
11. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
jé edit, tak to máš stejný plány, jako manža:grinning:....to ti budu teda tiše závidět, mě už padají vlasy docela teď, ale není to jen těhotenstvím, padaly mi hodně i před ním.....pipiii proč by tě odpálkovali, když budeš rodit, tak tě musí vzít
11. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
edih, hodne stesti s tema vlasama:grinning: me strasne padaly pred tehu, v tehu drzi jak blazen ale v sestinedeli a hlavne tak 3 mesice po porodu to zacne:grinning: jsme na tebe zvedava:grinning:
11. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
já mám jakýsi šampon z lékarny, nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje......nevím, jestli je to psychologie, ale mám pocit, že pomáhá:slight_smile:
11. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
PIPIi - proč chceš rodit jinde než v Praze?
Jinak jsem teď v těhu nejvíc spokojená s vlasama a celkově se mi i zlepšila pleť. Manžílek říkal, že mi těhu svědčí a moc mi to sluší. TAk jsem ráda :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
tegga, sampon nikdy nepomuze na padani vlasu :sweat_smile: musis si koupi sampon+serum, nebo tonikum. Samotny sampon pouze vycisti pokozku vlasu a pripravi ji na serum, nebo tonikum, ktere vstupuje hloubs do vlas. pokozky k vlas. cibulce vlasu, odkud vlas vyrusta a je ziven, coz je cca 3mm pod pokozkou, sampon je pouze ,,psychicky,, pomocnik. Rika se ze lidi si mysli ze sampon samotny pomuze a kdyz tomu veri tak se to mirne zlepsi, ale jinak vyhozeny penize za nej samotny :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
makka, ted bych uz klidne rodila v Praze:grinning: ale jde o to ze tady jsou porodnice narvany, zadna pece o rodicky, pokoje po 4 a soc. na chodbe a nebo nadstandart kolem 2tis. na den..:frowning2: a na to nemam a a i ty jsou po 2 na pokoji nekdy po 3:frowning2: v jablonci je nova moderni porodnice, ma jedno z nej hodnoceni v CR, super vybaveni, uzasna pece o novorozence, je tam par rodicek, takze i to se projevi na kojeni atd..
11. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
makka a pokoje po 2, vlastni socialky, room-in na pokojich, tv na pokoji, vaha na pokoji i mimi se myje na pokoji, lednicka, no krasa proste..
11. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
PIPII - vidíš a já čekala, že v Praze budou super nemocnice a ono je to takhle. U nás v Jihlavě také vybavení nic moc, ale péče super. Porodnice by se u nás měla rekonstruovat, takže novou zažiju až u druhého prcka. Takže tě chápu.
11. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
PIPII - koukla jsem na porodnici v Jablonci a moc krásná. Hlavně se mi tam líbí to prostředí a barvičky. Prostě jak doma.
11. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
makka, v Praze jsou vestinou krasny novy porodni saly, to jo... ale potom hnus velebnosti"!!!videla jsme fotky a od te doby jsme tam nechtela:frowning2: nebo treba v Motole nejsou porodni saly ale porodni boxy:-O takze je to oddelene pouze plachtama:grinning: takze slysis rvat rodicky za vedlejsi plachtou atd:-/ ale porodni saly jinak pekny. No a co jsme videla fotky tak to byli, spolecne sprchy, kde nebyly ani ty zavesy, na zemi pouzite krvave vlozky :rolling_eyes: :rolling_eyes:, oplzly stary nabytek:frowning2: miminka flekaty zavinovacky atd:frowning2: a to bylo na podoli!!!! kde jsou krasne saly a potom hnus..take vsichni chteji na nadstandart ale pokoje od 1000-2600/den a ktery se zrovna uvolni tak ten se bere a jak rikam nekdy ses i tam ve 3 na pokoji:-/
11. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
pipiii já myslím, že mě pomohl:grinning:, těžko to můžeš takhle škatulkovat, každý jsme jiný a co na jednoho nezabere, může mít u druhýho blahodárný účinky:slight_smile:....a mám k tomu i tonikum, ale to nepoužívám pokaždý........a hlavně, věřím tomu asi proto, že je to z lékárny:slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
PIPII - tak to je docela hustý. Ale v Jihlavě mezi porodními boxy jsou taky jen zatahovací dveře. Ale nikdo si z mého okolí na to nestěžoval. Tak uvidíme.
11. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
u nás se za nadstsndart paltí taky litr, to se mi zdá taky hodně, ale asi kdyby byl volný, tak do toho jdu.....jinak porodní sály jsou tady starší, ale v pohodě a šestinedělí nově zrekonstruovaný a pokoje po dvou, takže i když nadst. nebude, tak se to dá......
11. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
aaa tegga tomu veri,zlepsi se psychika a je to lepsi:grinning: ale ver mi ze to nepomuze samotny:grinning: nic neskatulkuju, ale byla jsme na plno skolenich a odbornych vyzkujmech:grinning: kde nam to rikali ti co to vymysleji atd:grinning:
11. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
tegga, tak to mas ok:slight_smile: ja pujdu mozna na jednoluzak asi za 700/den, protoze se bojim ze v jablonci schytam cikanku:grinning::grinning::grinning: coz je velika pravdepodobnost.-D ale jsou jen 2 nadstandartni, ale myslim ze bych byla max.spokojena i s kllasickym pokojem:slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
nno to je možný, že je to psychikou:grinning: každopádně mi padají míň:slight_smile:...........mě nevadí ani cikánka, když bude slušná, ale to nevím jaká je pravděpodobnost:slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak to je pro mě teda překvapením že mezi boxy sou jen nějaké plenty :astonished: v Olmiku je sou totiž taky boxy a myslela sem že sou tam stěny :grinning: takže asi ne no ... ale pořát je to lepší takto než jak rodila moje mamina, na por. sále jich bylo několik a viděli na sebe, to musí být hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v Olmiku je nadstandart 500 kč/den ale je tam jen jeden, kdo dřív příde první mele, takže asi nemám šanci se tam dostat, chtěla bych ko protože normální pokoje sou po dvou a místnosti sou tak poloviční než máme doma koupelnu, prostě děs, a maminky musejí mít děti u nohou, protože meri postelema je sotva na projití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
jako to, že by to nebyly samostatný místnosti, ale jen nějaký plenty, to by mi vadilo strašně.......nás v práci pořád buzerovali za to, že musíme u pacientů udržovat soukromí a byla to jedna z mála věcí, se kterou jsem souhlasila.......nedovedu si představit, že tam poslouchám další skučící maminu, to je fakt síla........i když u nás v jedný porodce jsou stěny z umakartu a taky je tam všechno slyšet:grinning:
11. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
tegga, jablonci je moooc tech spinavych, neslusnych, kdyz jsme byla mala tak u nas na sidlak vzdy byly najezdy do popelnic a vse rozhazeli atd:-X brrrrr
11. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
tegga-u nás je porodní sál rozdělen na 2 boxy, sice zdí,ale jen do 2/3,takže když se zadaří a rodí 2 maminy najednou,tak musí tatínkové stát u hlavy,aby nezírali mezi nohy tý cizí ženský :grinning: a o zvucích ani nemluvím... :sweat_smile: :confused:
11. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
ale už sem si řekla,když bude vše ok,porod hladký,malej v pořádku,tak porodim klidně na chodbě a vydržím i 3 dny s cikánkou na pokoji :grinning:
11. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
tegga, tak umakart:grinning::grinning::grinning: jestli budes mit blizko nejakou hysterku, tak si uzijes:grinning:
no jo pipiii, to máš všude, ale i mezi bílýma....fakt je, že u romů se s tím potkáš častěji a za to, jak je lidi škatulkují si můžou většinou sami......ale taky znám i slušný romy, kteří jsou chudáci, protože makají, jsou čistotní, ale nikdy se jim nepodaří distancovat od těch ostatních....
ale já v té porodce nebudu rodit, to je v jiné......a napsala sem to blbě, myslela jsem sádrokarton:grinning::grinning::grinning:
11. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
do 16.9. se budu držet v klidu,pak nasadíme maliník a sex :grinning:
11. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
danu to je taky pěkný....ale máš pravdu, hlavně když budou prďoši zdraví, ty 4 dny to tam nějak přežijem :wink:
11. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
jo danu, tak to už se na to připravuj, prý byste to museli dělat tak pětkrát denně, aby to k něčemu bylo a ještě stejně musí být už porodní cesty nachystaný:slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
tegga, proti cikanum, co pracuji a jsou slusny nic nemam! a taky takovy znam... ale bohuzel jablonec je zaplavenej tema sprostyma, spinavyma:frowning2: ktery na sebe pres cely namesti vecer sproste rvou atd:frowning2:
11. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.