• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já už mám doma šampon Revalid a ještě pošlu manžzu pro sérum....po tom šamponu mám hezký vlásky :slight_smile: a padání ze začátku těhu je dávno pryč...
11. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
taky mám jednu známou cikánku-slušnou,ze základky....znám i slušnou rodinu,co má rodinný domek ve slušné čtrvti...jenže jsou v poměru 1:100 spíš i 1:500
11. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
taky mi teď nepadají vlasy, to padaly na začátku těhu... ale očekávám, že tenhle problém zas po porodu nastane...

mi přijde jako dost výhoda, když nebudu na nadstandardu, že si budu mít s kým promluvit třeba o péči o mimi... Pokoje jsou u nás po třech, tak myslím, že šance, že obě maminky budou nějak děsné, není snad tak velká :slight_smile:

Jak je to na porodních sálech, nevím, marně se tam pokouším zajít na prohlídku, mají vždycky plno :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
stejně tak je výhoda, pokud mi maminka z pokoje dítko pohlídá, když půjdu třeba do sprchy apod., nebudu ho muset vozit pořád k sestřičkám... no a další výhoda - instrukce od sester o péči o dítě uslyším a uvidím víckrát, když něco zapomenu, budu se mít koho zeptat
11. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
pabli-já mám teď od druhé půlky těhu pěkný vlasy, už mám radši do zásoby ten šampon proti padání a k němu koupím to sérum....
11. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
joo, to je přesně ten šampon, co mám taky doma........protože mi ho vlastně danuschka poradila:slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
jj, přesně proto si říkám, že na nadstandart peču, budeme stejně jen dvě na pokoji a aspoň tam nebudu sama depkařit:grinning:.........vadilo by mi, kdyby jsme tam byli třeba čtyři a každý mimčo v jinou dobu brečelo, to pak musí být celkem náročný.....ale vydržet se dá všechno:slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
já na něj nepeču,už máme připravenou v obálce tu zálohu,co za něj chtějí...ale když nebude volný ani 1,tak se taky nezbláznim....
11. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky, já chodím pořád čůrat, co 5 min :frowning2:... a to jsem zatím vypila jen 1,5 l vody :unamused:
11. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
pabli mě se to taky stává, když jí vypiju moc naráz, tak pak chodím cvrkat po pěti minutách......te´d posledně, jak jsem byla na monitoru, tak tam byla holčina, co se pro změnu nemohla vyčurat vůbec, nevím, jak dlouho, ale to musí být taky docela síla......
11. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
já před spaním než se uhnízdim,tak jdu tak 4x...během dne asi tak 2x za hodinu
11. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
no ona mi říkala i doktorka, že jak je malej dole hlavičkou, tak ty tlaky jsou velký, tak že se nediví, že jsem furt na WC :grinning:
11. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky

hlásím se po delší odmlce, pač když se to sere tak se to sere, v úterý odpoledne nám nečekaně odešl noťas(obrazovka) oprava cca 9000,- :astonished: :angry: :angry: , jelikož, ale pc potřebujem a hlavně internet, takže jsem museli koupit nový tj.20 000,- no a člověk může šetřit znova, podotýkám že byl starý jen 3 roky, hrůza dneska nic nevydrží :angry:

už jsem normálně měla absťák bez vás a bez netu celkově hrůza, člověk si pak připadá jak odříznutý od světa :grinning:

dneska jsme byli na KO, všechno v pořádku a stěr na streptokoka negativní tak aspoň něco, přibrali jsme půl kila za týden :sweat_smile: , na porod to pořád není :confounded: :grinning: a taky jsme dneska byli na monitoru a to bylo krásný poslouchat to srdíčko hotovej koncert, vedle mě tak ležela tak stejně stará holka a tak už tam měla kontrakce fakt hustý už měla po termínu takže si jí tam rovnou nechali, já tak záviděla :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Holky, jste pořád 2v1
11. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
makka: asi jooo, ty ne? :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
dneska mám ale blbej den, ráno ok, ale jinak ty tlaky na spodek na močák, to je děs, fakt každou čtvrthodinu na WC, dokonce jsem byla i 3x na velké! Malej se tam mele, už jsem unavená, půjdu spát :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Já jsem pořád 2v1. Mě zas dost trápí špatné dýchání, takže nevím jak si mám lehnout. Na velkou chodím taky docela často a spíš mě trápí větry. Holka, už to lepší asi nebude a už se těším až bude malej venku. Ještě si to nemůžu dovolit, protože nemáme dodělaný plot a já musím lítat kolem makačů. Takže je budu muset popohnat, protože je tu po porodu opravdu nechci. to budu mít úplně jiné myšlenky a problémy.
11. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
holky sup, rodte:grinning::grinning::grinning: ja nechci byt prvni:grinning::grinning::grinning:
11. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
winii no ahoj ... vím jak ti bylo, nám nešel net asi měsíc a půl a ten absťák ... :grinning:
pipii máš strach že budeš první? :grinning: už se nemůžu dočkat prvního mimča :wink: :wink:

konečně je pokojík tak nějak v rozumným stavu, chybí jen postel /pro mě/ a takový prkotinky jako obrázky na zeď, takže už sem relativně v klidu, ještě dnes chci stihnout dopřesazování kvítek protože to nebere konce, mám jich fakt požehnaně, už to není ani kam dávat :grinning: a nějakej menší úklid zařídí přítel až budu v porodnici ... takže můžu rodit :grinning: :grinning:
přidala sem do alba dost fotek, pokojík, nějaký fotky s břichem ještě z 30 tt, naše stoletý postýlky a kočík :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=335351&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
11. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
even... jeee krasny kocarek:slight_smile: a pokojicek take moc pekny, ta skrin je super! :dizzy_face:

no ja bych se rada podivala jak nekdo odrodil:grinning: ze je vse ok a ze je tu uz nejake krasne mimi a potom bych se do toho vrhla:grinning: prece jenom jsme zatim 36tt a i kdyz ma mimi pres 2500g tak porad je to jeste nedonosenatko
12. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky přeju krásný a pohodový víkned :dizzy_face:

even koukla jsem na fotečky a pokojíček je super, až budou ještě nějaký obrázky tak to bude dokonalý a Mája se tam bude mít nádherně :dizzy_face: , kočík je super hlavně ta barvička je krásná a ta autosedačka s těma kytičkama se mi moc líbí :wink:

já dneska tak nějak poklízím je na to ideální počásko jsem se na tohle tešila a vařím obídek knedlo, vepřo a zelo už to bude za chvilku tak to se zase nadlábnem, ale pak půjdem do města je tak dneska nějaká akce tak to aspoň vychodíme
12. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
holky, teď tu o víkendu moc nebudu :slight_smile:
evena: super pokojíček, faaaaaaakt závidím :slight_smile: v dobrém :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojte, pěknou sobotu :slight_smile:
holky dík :slight_smile: přítel je nadšený že se jeho dílo líbí /chodí tu teď s nosánkem navrch/ :grinning:
mám celej den jakejsi hlad, ikdyž sem třeba to jídle, je to děs, to je na té zpropadené cukrovce to nejhorší :angry: oběd mám mít až ve 3 to asi padnu hlady :frowning2: budu dělat špenát a už se mi sbíhají sliny ... já vám někdy tak závidím že se můžete přežrat k prasknutí kdykoli chcete :grinning:
12. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
evena-přidávám se, krásný pokojík,my máme jen koutek...Kočárek super!!!Pěkný barvičky :slight_smile:
12. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
makka-mě je celkem dobře,dneska jsem téměř bez potíží,brnění už ani nepočítám..jen v noci,když chodim na wc,tak mi to břicho přijde mega těžký a sotva se plazim :unamused:
12. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
EVEN - pokojíček se vám moc povedl,tam si bude prcek hovět :slight_smile:
Právě jsme se vrátili z oslavy narozeniny švagra a synovce. Všechno by bylo moc fajn, jen kdyby tam měli aspoň trošku uklizeno. Švagrová prostě všechno schovává a tím to taky vypadá. Všude krabice, papíry atd. Jen tak ze zvědavosti jsem nakoukla do jedné z krabic od bot, byly tam normálně vybitý baterky. :astonished: Do dalších stejně velkých krabic jsem se raději nedívala, byly tam další 4., kdo ví, co bych tam našla. Bydlí v paneláku v 3+1 a mají 2 děti (13,9 let). Nenajdete v jejich bytě volné místečko, protože je všechno zarovnané skříněma a skříňkama. Což jim vůbec nestačí, protože mají další věci v krabicích. Fakt jsem tam začala mít klaustrofobii. Děs. Manžel mi poděkoval, že nejsem taková bordelářka jako jeho ségra a já děkovala bohu, že to nepodědil :wink:
12. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky díky :slight_smile:
dostala sem super nápad zajet do Globusu na obří nákup aby pak přítel nemusel sám až budeme mít malou, sem naprosto hotová, bolí mě nohy a pupek úplně nehorázně :confounded:
makka nebylas náhodou na návštěvě u mojí tchýně :grinning: u nich je taky všechno v krabicích protože do skříní už se to nevleze :grinning:
12. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
a konečně sem si koupila poslední věc která mě scházela ... dudlík :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
EVEN - tak u nás se sešlo už 5 dudlíků. Nemohla jsem odolat, takže si malej bude moct vybrat. Víš co, švagrová to bordelaření má po své mámě, ale i tchýně koukala. Jen jsem nevěřila, že se dá takhle nastřádat tolik věcí.
12. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3137097&vReferer=

holky tohle je ted ve me!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je chlapecek narozeny ve 36tt:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: jezis, to je tak krasne!!!!!
13. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.