• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
PIPII - prcík je překrásný a je vidět, že mu nic neschází a spokojeně spinká. Takže bych se nebála porodit i dříve. Myslím, že i tebe to víc po této fotce povzbudilo, co? A já se na malého taky moc těším a už ho miluji teď.
13. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
makka, joo to teda:slight_smile: porad amalce doumlouvam at par dni jeste pocka...zalezi jen na ni..uprimne, nedivim se ji ze uz chce jit ven, koho by bavilo byt 3 od 28tt hlavou dolu:grinning::grinning::grinning:
13. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
PIPIII - to je fakt :slight_smile: Pokud to prostě nepůjde a Amálka bude chtít jít dřív ven, tak s tím bohužel nic nenaděláš. Ale vidíš, že i v 36tt dokáže být miminko takové krásné a nic mu nechybí, takže bych to brala s klidem. Určitě malé neuškodí, když si tam nějaký pátek ještě pobyde :wink:
13. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
makka, ve stredu zacinam 37tt podle MS... na KO jdu v patek, uvidim co mi rekne doktorka, dyztak uz zustanu v jablonci.
13. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky, jdu jen nahlásit, že jsem furt 2v1 :grinning: Včera večer teda poslíčci děsní, dneska přes den bolesti břicha jako při MS, ale teď mě to přešlo, poněvadž mám v péči manžu, který má rýmu a špatně se mu dýchá :frowning2: tak mám zas chvilku jiné starosti... :slight_smile:
13. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Já se také hlásím 2v1. Jen u nás nastaly rodinné problémy. Prostě jsme se ozvaly, že se nám nelíbí práce zedníků a hned bylo zle. Takže si budeme muset plot asi postavit sami.Fakt mi to moc nedodá, ale manžílek mě uklidňuje, že to všechno zvládneme i bez nich.
PABLI - chlap s rýmičkou je hodně vážná věc :wink: Vidím to u svého manžílka. Můžu ale zaťukat, že během těhu jsme ani jeden neonemocněli.
13. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
pabli-drž se, ty časté poslíčky tobě ani pipi nezávidím!!!! Já dneska v pohodě přežila nákup v makru a ještě jsem vybrala manžovi pěknou mikču v NewYorkeru :slight_smile: k pozdnímu obídku jsme dělali špenátové lasagně...fajn den....brnění mě chytlo trochu i při vaření,tak zaskočil manža...
13. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
makka-to je to poslední,čím by ses teď měla nervovat....teď to je na manžovi a ten si poradí :wink: šetři se a mysli na prcka
13. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahojte, taky sem stále 2 v 1
dnes sem měla uplně zabitej den, celej den unavená a tak sem ho prospala, ještě k tomu mám nějakou depku, porod se blíží, dnes sem začala 40 tt takže asi proto, ikdyž se na malou hrozně moc těším tak ten strach je nějakej větší, navíc mě často bolí břicho tak sem nervní jestli je vše ok, včera mě malá tak strašně a dlouho večer kopala že sem brečela bolestí, sem teď nějaká citlivka nebo co, dnes sem fakt k ničemu ...
13. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojík holky! tak my jsme taky zatím celý a břicho mě pobolívá čím dál míň, takže asi ještě dlouho budeme:grinning:....jediná změna je, že porodila kamarádka, která měla termín až tři týdny po mě, chodila i sem občas, lucajdak, jestli si někdo pamatujete:slight_smile:....jinak se mi zdá, že mám pořád nějak vysoko břicho, takže ani rodit nemůžu:slight_smile:....pabli mám pocit, že ty budeš jako první, ještě ti dávám tak dva dny:slight_smile:....makka dobře, že jste se ozvali, taky by se mi nelíbil styl jejich práce, jaký popisuješ, ale ty už na to te´d nemysli, manža to zařídí a ty se těš na prcka.......a evena, nic si z toho nedělej, není den, abych neuronila aspoň slzu :wink:
14. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
ahojky, dneska jedu na monitor :slight_smile: ta 15 minut jdu na bus....je mi dobře,zatim,jen občas to píchání v třísle mi až skoro podlomí nohy a hlavička na čípku bez komentáře :astonished: .....,no prcek bude asi pěkněj grázlík :grinning: Brnění malinko ustupuje,takže líp spím.Včera jsme dolepili konečně listelku nad postýlku,zbývá mi dožehlit jen 10 nových plenek a máme hotovo.Jak mi nic skoro není,tak jsem v klídku a manža naopak každý den čeká v práci telefonát :grinning: Naknec snad donosím do termínu a půjdu na to vyvolání :sweat_smile: Zatim pa pa
14. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky, já se také hlásím 2v1. Celkem se cítím fajn, jen ten nedostatek spánku. Lítám v noci čurat hrozně často a spaní mám tedy docela divoké. Myslím, že nejsem sama, co holky?
14. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Makka - bohužel nejsi sama. I já mám posledních pár nocí dost krušných :unamused: Navíc když si přestavím, že se teď pár let v noci nevyspím tak mi z toho není zrovna nejlíp :slight_smile:

Trápí mě i noční můry z vyvolávaného porodu. Zatím to vypadá na tento pátek nebo pondělí, já bych raději už pátek,protože další víkend bez spánku bych asi nerozchodila :frowning2:
14. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
ahojik holky

tegga, jee lucajdak znam.... tak to je super, to mela TP asi jako ja, ne? ja jsme stale ok:slight_smile: amalka se drzi zuby nehty:grinning:
14. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky,

tak mám manžela nemocného, teď se vrací od doktora, tak jsem zvědavá s čím přijde... Má hodně potíže s dýcháním :unamused: achjoooo :frowning2: Tak vzhledem k tomu si říkám, že by mohl prcek ještě ve mně chvilku zůstat, než se mu taťka vymarodí :slight_smile:.

tegga: lucajdak už porodila, joooooooo? Tak by se sem mohla taky zastavit :wink: Co se jí vlastně narodilo, nechtěli znát pohlaví... jsem si říkala, že tu dlouuuuho nebyla... No ale obrovskou gratulaci jí vyřiď!!!!!!!
14. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
pabli, tak to je mi lito s tvym manzelem, ten muj ma zase neco s nohou:frowning2: pred rokem v cervneci pred svatbou si udelal uraz se slachama v kotniku a kvuli svatbe si na reverz nechal sundat sadru mnohem driv a ted s tim hral fotbal a nekdo mu ho nakopnul a pekne ho to boli:frowning2: takze se bojim aby nedostal sadru, nebo tak neco, kvuli tomu ted nechce jit ani na RTG aby mohl ridit v aute:frowning2:
14. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojte, dnešek není zatím o moc lepší, probudila sem se s totálně staženým žaludkem, jak jinak než hrůzou, chce se mi furt brečet, fakt si připadám nanic ... za dvě hodiny mám ko v porodce a už přemýšlím že si mě tam třeba nechají, za hoďku příjde přítel z práce a pojede se mnou, tak snad se mi ta nálada zpraví
fakt neuvěřitelný, máme pondělí a já mám v neděli termín, tak jak sem si předtím říkala že se to vleče tak to najednou strašně uteklo
14. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vy jdete pomalu do finiše. Tak vám moooc držím pěstičky ať máte pohodové porody a uzlíčky brzyčko u sebe.
Já dnes byla v poradně a vše je OK. Mimi je hlavou dolů, čípek mírně zkrácený, ale neotevírám se takže já si asi ještě chvíli počkám.
14. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pamatujete si ještě na mě? Přišla jsem se na vás podívat, jestli už jste rozjely porody, ale koukám, že jste zatím taky pořád 2v1 :slight_smile:

Já ač jsem od začátku těhu byla na PN a teď na MD, tak nějak PC nestíhám, ráno vždycky nakouknu, ale jen tak na 10 minutek a pak jsem celý den vyvalená venku nebo u našich, protože tam nejsem aspoň sama, když je teď mamka doma. Tak jsem ani nepřispívala, protože bych pozdravila a hned se zase loučila :grinning:

Tak jak se máte?
14. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Ivi jak se máš Ty? Teda pamatuju si jak si bojovala s tím aby to mimišek zvládl a za pár dnů už máš termín. :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj adel :slight_smile: No já se mám celkem fajn. Sice mi malá drtí čípek co to jen jde, ale jinak fajn. Taky mi bere hodně vápníku, čili teď sotva chodím, musím to říct zítra mudře... Jinak jsem ráda, že to vydržela takhle dlouho v bříšku. Už od 31tt se jí chtělo moc, moc ven, ve 30tt jsem měla CS 5 :confused: Jsem myslela, že mě vomejou! Ale zvládly jsme to a jsem pořád 2v1 :wink: Druhý termín mám až 5.10., tak jsem zvědavá, do kdy to prcek nakonec teda vydrží.

No a jak ty? Jak si těhu užíváš? Jak ti je?
14. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
ahojik ivasa:slight_smile: koukam k tobe do albicka a vidim ze jsi mela hrozicic predcasny porod a jeste tu strasis:grinning::grinning: me tim ted take strasi a zatim se drzime:slight_smile: Mam CS 7, hlavicku v male panvi a cipek zadny, pouze drzi u sebe:grinning: v patek mi bylo receno, at vydrzim tyden:grinning:
14. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
ivasa, takze lezim, sedim..ale nic nedelam:grinning:
14. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
tak to už dělám pipiii od toho 31tt :grinning: jen ležet, sedět, nic nedělat. Ale procházky jsem nevynechala, chodíme jen malé trasy, v klídku, pomalu, pohoda :wink: No a vydržela jsem. Akorát teda fakt neuklízím ani se nijak nenamáhám :wink: Já ani teď nevím, kolik CS mám, mě to mudra řekla v tom 30tt, to mi řekla, že nevydržím ani 14dní, no a vidíš, pořád jsem 2v1 :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Ivi já jsem si 10.8. zlomila nohu takže to zvládám tak všelijak, ale naštěstí nemám sádru jen ortézu takže to je dobré a není to zlomená přímo kost jen nějaká vlásešnice či co takže doufám, že 17.9. (kdy jdu na kontrolu) už mi doktor řekne že na nohu můžu začít došlapovat a rehabilitovat ať jsem na porod fit. Taky mě doktor strašil v nemocnici kde jsem byla na vyšetření v 31 týdnu, že mám zkrácený čípek a podobně a nakonec mi moje doktorka před 14 dny řekla, že mě teda jen pěkně vystrašili, že vůbec zkrácený není. Začal se trochu zkracovat a ž teď, ale to mi už nevadí.
14. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Teda a cos adel vyváděla?!? :fearful:

No já měla strašně častý tvrdnutí břicha, bolesti a tak... Čípek skoro žádný, chtěla mě poslat do nemocnice, ale nakonec řekla, že bude lepší, když mě nechá doma, aby mě nemocnice tak nestresovala a to si myslím, že taky pomohlo :wink:
14. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
ivasa, no vidis, ale ja bych tu s timhle nalezem nechtela strasit do 41tt:grinning::grinning::grinning: nemuzu pomalu ani chodit, ja bych ani prochazku uz nedala:grinning:
14. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
pipiii taky nemůžu skoro ani chodit. Nejenom že mě bolí ty kyčle strašným způsobem, jak mi malá bere vápník, ale ještě mi drtí pořád ten čípek, který už tam skoro nemám a to je taky děs! Někdy jsem úplně v pohodě, až mě to vyděsí, jestli je vše OK,ale někdy fakt třebe ani nejsem schopná vstát z postele :unamused:
14. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
ivasa, nejsi moje dvojce?!:grinning::grinning::grinning::grinning: to je husty, ja mam to same:grinning: citim jak mam tu hlavicku starsne nizko, trisla boly jak svina, spodek, zada a tvrdnu imrvere:grinning:
14. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Ivi mě doktor chtěl taky nechat v nemocnici, ale já řekla, že nechci, že stejně doma nic nedělám, že s tou nohou nemůžu a že jak bych s tou nohou asi tak byla v nemocnici. Tady mi přece jen pomůže přítel nebo mamka, ale tam, známe ty sestry. Budeš se divit, ale byla jsem na vyšetření s očima ve Zlíně kde jsme ještě chtěli nakupovat nějaké věci pro mijminko a šli jsme na parkoviště idnést do auta nějaké věci, zkrátili jsme si to přes né moc pěkný terén, já nějak divně šlápla, spadla a bylo to.
14. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.