• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegg tak snad mi taky něco takového přijde měli by to dělat jednotně ne nebo to bude zase jak všude jinde každýmu něco jinýho co no uvidíme jak se podívám po netu jestli něco nenajdu

už vám přišla nemocenská a mateřská? já jsem to měla v jednom měsíci takže čekám jestli to přijde stejně nebo každý jinak
15. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
mě to přišlo každý jinak, mateřská asi o týden později...myslím, že ti něco pošlou a jinak zkus mrknout na stránky ministerstva práce a soc. věcí, myslím, že tam někde jsem to hledala
15. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
ja mam materskou az od 1.9. takze mi prijde nekdy buhvi kdy, pani mi rovnou do oci rekla at s ni pociatm az nekdy na Vanoce:frowning2: ze v Praze jsou s tim ted problemy:frowning2:
15. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
tegga a vychází ti ta metřská víc než ta nemocenská?
15. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
winii, ja si myslim ze nemocenska by mela byt stejna jak nemocenka..je to myslim % stejne.
15. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
nemocenská byla myslím 72%, mateřská je 70%....ale je to minimální rozdíl, zatím přesně nevím, protože do 13. jsme měla Pn, od té doby mateřskou, takže maž mi to dojde naráz za ccelý měsíc, tak vám řeknu:slight_smile:........ale o ty dvě procenta to asi míň bude...ale zeptejte se edit:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
tegga, jestli min..tak to je husty teda:grinning::grinning: takze budu mit neee, 4800 ale jeste min..no super...:grinning:kokoti:grinning:
15. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

já měla včera odpol zas brutál posly, ale sprcha pak pomohla :slight_smile: Hrozně mě vytáčí lidi kolem, pořád někdo píše, volá, zvoní, jestli už něco... :unamused:

tegga: mateřská je určo víc než nemocenská... mně to dělá asi o 1000,- víc na MD
15. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=376908

tak tohle je nejhustci inzerat na MMB:grinning::grinning::grinning: fakt me to pobavilo, tak jsme ji i napsala do IP...neee, ze to chci, ale ze si dela asi srandu:grinning:
15. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
pabli, ja mela posli v noci..:grinning: ale po sprse odesly... hele me pisou od zac. srpna!!!!! a to jsme rikala ze rodim v rijnu....uz jsme i dost neprijemna, at neotravuji :confounded:
15. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
jinak mi mateřská za část července přišla asi 18. 8. a mateřská za srpen 8.9. už :wink:
autor
pabli, si jako mysli ze jim nedam vedet..:-/
Dobré ránko :slight_smile:
tegga-dobrý spánek ti závidím,mě prostě budí to brnění rukou,i když jinak bych spala dobře,nic jinýho mě netrápí a na wc chodim jen 1x v noci a 1x brzo ráno..... :unamused:
winii-mateřská by měla být 28 týdnů a mezi ní a rodičákem si vybereš dovču,která ti zbyla=necháš i jí proplatit...napiš kdyžtak edit do IP.
pabli-tak to vypadá,že budeš první viď :wink:
winii: pokud vím, tak mateřská je 28 týdnů, mně to vychází do zač. února, už jsem na mateřské nějakou tu dobu :wink:

danuš: první byla lucitta, pak lucajdak :slight_smile:... je tu ještě někdo od "l"? :grinning:
15. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
tegga: jak dopadla ta lucajdak??? Je všechno OK...?? :confused:
15. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:

Tak koukám, že včera byl den plný poslů... Já je měla taky festový. Mám je teda strašně často, ale občas si nejsem jistá, jestli to jsou pořád ještě poslíčci :unamused:

Pipiii ten inzerát je trapnej! :angry: Pani se asi evidentně zbláznila bo co!?! :confused: :rolling_eyes:

Nevadí, když jsem se sem zase přifařila? :confused:
15. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
ivasa...inzerat je nejhustci:grinning::grinning::grinning:
15. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
pipiii když si vezmu, že mě asi tak dvojnásobek těhlech kupónů poslala pani k balíčku, co jsem si u ní objednávala a ještě mi k tomu přidala plíny Sleep and Play, který nestihly sdělat, tak je to fakt mazec :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
ivasa-teď už ty poslíči budou častější.....Elinka už je dopečená,takže můžeš být v klidu......mě chytli poslové 21.8. poprvé a zatim naposled,ale fakt takokovej mazec,že už jsem se chystala do porodky :grinning:
15. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
hlavně psychicky jsem z toho byla špatná,protože to bylo měsíc před termínem... :frowning2:
15. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
pipi-ten inzerát je neskutečnej...takový věci se dávaj třeba jako dárek k objednavce přeci.... :angry: magorka
15. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
danus...kuk:slight_smile: ja mam posli kazdy den:grinning: vzdy se najde alespon chvile kdy me chytnou:grinning:
15. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Danu mě chytli poprvé právě v tom 30tt, kdy jsem to jeden den vydržela, ale druhý den ráno jsme z chaty jeli k doktorce, ta mi řekla, že zatím nerodím, ale že to vypadá na hodně brzký porod... Nakonec to ale prcek vydržel a došly jsme až do takhle suprovýho stádia :wink: Nedokázala jsem si představit, že bych malou neměla hned u sebe, ale pár týdnů v inkubátoru :frowning2:
15. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dnes spala do 9 hod., ale vzbudila jsem se s manžílkem v 5:30 h. Bylo mi blbě od žaludku, tak jsem si šla pro rohlík. Celkem to pomohlo. Jen se z toho velkého spaní nemůžu vzpamatovat. Žaludek pořád není OK.Dnes slavíme s manžílkem 2leté výročí od svatby, takže udělám dobrý obídek a hlavně si umyju hlavu a dám se trošku do kupy. Jinak jsem byla na poště. Jelikož stavíme ten plot a nemáme schránku, tak jsem se byla zajímat, kam nám tedy chodí pošta. Paní se na mě tak podivně podívala a řekla, že co bysme chtěli, když nemáme schránku. A kam bysme jí podle ní měli dát? Že by jen tak položit na sloupek a klidně si tu poštu někdo vemte i se schránkou? Takže naše výpisy, dopisy atd. někde jsou a mi nevíme kde :unamused: Jedno plus ta pošta měla, vyhráli jsme v SAZCE 76 Kč, paráda ne:
15. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
makka, no nasi kdz ted nemeli plot tak si pichli do zeme jednu drevenou spryncli a na ni dali schranku...
15. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
ivi-no přesně to se mi honilo hlavou,že je ještě moc malinkej a že ho nebudu mít u sebe....3 dny po těch poslech jsem měla nález čípek jen 0,5 cm a otevřená na prst,úkol vydržet aspoň 10 dní.....prcek si to strašení vzal k srdci a teď máme taky super skóre-11 dní do termínu a nic se neděje.....když to vezmu podle mojí mamky,ta měla taky posly jen 1x měsíc před porodem...takže možná kolem 20.9. :grinning:
15. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
danus, moje mamina me i brachu prenasela...to snad ne s mym nalezem:grinning::grinning: by me trefilo:grinning:
15. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
no já to podle mojí maminy brát nemůžu. Ta neměla posly vůbec, u všech třech dětí jí prostě praskla voda a bylo to. Akorát první dítě šlo ven o něco dřív a ještě zadkem napřed, jinak to měla OK :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
pipi-já vím,ale ty už si na ně zvyklá+ta zátka,tvrdnutí atd....ale já byla přece bez problémů,kde nic tu nic a přišlo to jako blesk z čistého nebe a v pěkný síle.....
15. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky ale hlavně že to ti naši pidižvíci vydrželi takhle dlouho :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.