• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Akorát jak jsem měla dřív strach z toho, že mimi bude moc malinký, aby vydrželo ještě pár týdnů, tak teď mám zase strach, aby nakonec nebyla obřík :confounded: člověku se prostě nikdo nezavděčí :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
ivi-my jsme taky 3 - sestry a jen u prostřední měla mamka posly......já sem byla první, šla jsem o 3 týdny dřív,2,5 kg a šlo to prý jako po másle :slight_smile: nejmladší ségra šla koncem pánevním kleštěma....
15. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
tak koukám, že ty posly už tu nemáme jen já a pipiii :grinning:

makka. to nejsou ty věci ani na poště?

pipiii: moje mamka taky přenášela.. a četla jsem, že to přenášení je dost často dědičné, dál taky u ženských, které se v těhu moc nehýbou, pak taky u starších ženských (nad 25 let), pak taky u prvorodiček.... Takže splňuju všechny podmínky, až na ty posly teda, ty už jsou děsný, zvlášť, když jsou každý den a jdou do zad! :angry:
15. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
teď sem pustím manžu zas :wink:
15. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
jo jo ,přesně,teď si taky říkám,aby nakonec nebyl hodně přes 3, ale to snad u mě nehrozí..... :confused:
15. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
danu taky se tím pořád uklidňuju, že to snad nehrozí, aby měla hodně přes 3 kila. U nás v rodině se rodily drobné děti, většinou do 3 kil, tak snad..............??? ale kdo ví, že jo?!?
15. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
ivi- já měla těch 2,5 a ségry byly lehce přes 3.....manža 3,8kg!!!!!Ale zase jeho mamka přibrala přes 20 kg a je proti mě robustní....já nabrala 9 kg doteď :slight_smile: prcka odhaduju od 2,8 do 3,2 kg :grinning: :grinning: :grinning: no kéž by
15. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
pabli-moje mamka mě měla o 3 týdny dřív, ségru v termínu a druhou ségru přenášela...takže od všeho trochu :grinning: Mě je nějak podezřele dobře,že by klid před bouří?? :sunglasses:
15. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Danu taky mi je teď nějak dobře, ani mě nebolí podbřišek, to už jsem dlouho nezažila :confused:

Holky mě přijde, že mi to břicho zatím neklesá... Vím, že nemusí klesnout vůbec, znám holky, který ho měly pořád nahoře a najednou prd ho a prcek se z ničeho nic narodil, ale pořád jsem si říkala, že třeba už začne klesat...
15. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
danuš: tak uvidíš, no... já si teď dala za úkol vydržet aspoň tak 2 dny ještě, aby se manža stihl vykurýrovat :wink: ale je fakt, že při těch poslíčkách si každý den myslím, že už to fakt ten den (nebo den následující) bude... No, ale tak si říkám, že když mám ty posly tak dlouho a tak silný, tak třeba ten porod tak děsný nebude (no, nebo bude nejhorší ze všech :grinning: ), docela by mě zajímalo, jestli třeba ty, co mají větší bolesti při MS, tak mají i větší bolesti při porodu... zatím to je u kamarádek tak, že ty, co bolesti při MS nikdy nepoznaly, tak ani v těhotenství je břicho vůbec nebolelo... Já měla vždycky brutál bolesti při MS a v těhu taky dost často

No a už sem fakt pustím manžu :grinning:
15. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Pabli kamarádka měla strašný bolesti s každou ms, kolikrát zůstala cellý týden doma, prostě nebyla schopná normálně fungovat a porod si prý neskutečně užila - jen a jen v dobrém. Bolesti měla, ale s klidem se daly vydržet a malý ač byl velký, tak to tak hrozný nebylo. Čili si myslím, že u každé je to fakt jiný
15. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
já ho mám údajně nízko,ale když se podívám třeba na pablinku,tak ho mám vysokáánsko :grinning: takhle ho totiž mám skoro celý těhu.....směrodatný je,že prcek je už 3 týdny hodně nízko v pánvi a hlavička dole nacpaná na čípek...jestli se to pak ve finále projeví poklesem břicha to netušim :confused:
15. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
holky posli jsou zase tady....:-/nechapu.... co si mam jako o tom uz myslet?!:grinning:
15. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
pipiii a po jakých intervalech je máš?
15. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
tohle mi ted napsala pani z toho inzeratu...je normalni?!?!:grinning::grinning::grinning:

Tak to jsem ráda. Myslím, že sleva u pampersek za 500 nebo u toho druhého kolem 300 i s novým krémem za 80 kč je pořád dobrá i za cenu s poštovným. Měj se prima.
15. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, od čtvrtka mě trápí bolest prstů na jedne noze,hlavne po ranu... Nemuzu na ni ani stoupnout, behem dne to jakztakz rozchodim.. Muze to mit souvislost s tehu? Mam hrozny strach aby to nebylo neco vaznyho... :frowning2:
autor
ivasa...nevim.... proste mi to prijde a potom to odezni.... bricho mi tvrdne tak 3 do hodky
15. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
jé, tak včera asi fakt byla nějaká erupce na slunci, já měla poslíčky celý odpo, každou hoďku chvilku a taky zatím nejsilnější........ale podle mě to takhle může být klidně ještě 14 dní, takže se nijak nevzrušuju:slight_smile:........hlavně mě se to blbě odhaduje, jak moc jsou silný, protože sjem taky měla hodně silný bolesti při menstruaci, takže se mi to pořád zdá jakože v pohodě:slight_smile:
15. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
jo a jinak danu, já se dneska právě, po té krásně prospané noci, probudila s totálně mrtvou levou rukou, už jsem myslela, že ji nerozhýbu, pořád mi padala:slight_smile:....ale nakonec dobrý
15. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
tegg já taky právě nevím, jak silný bych je pak měla mít. Taky jsem zvyklá na pořádnou bolest při ms... Ale teď z pátka na sobotu jsem nemohla ani dýchat, jak to bylo intenzivní a hrozný! Z postele jsem mohla vstát až po nějakých 3 hodinách, dřív jsem prostě fakt nebyla schopná... To byly zatím nejhorší :confounded:
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
joo ted mam holky pekny posli, uz s emi z toho zase mota hlava, jdu si zmerit tlak:-/ :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
aha, tak já nic tak hroznýho zatím neměla, takže já budu rodit tak za měsíc:grinning:.....a to už mě měsíc doktorka vykládá, jak je malej strašně nízko, jak mám krátkej a měkkej čípek a jak už se možná na příští kontrole neuvidíme:slight_smile:
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
jo a jinak tady nějak podezdřele dlouho nebyla maja, se mi zdá....ale asi by napsala, kdyby něco:slight_smile:
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
a ted mi ta zenska napsala, at tzy svoje kupony taky zacnu prodavat:grinning::grinning: ze ona ma uz dva kupce:grinning::grinning::grinning: boze:grinning:
15. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
pipiii to si děláš srandu, ne?!? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
ivasa..neee:grinning::grinning::grinning: tady na konikovi jsem nasla kolikrat ze DAruje nekdo ty slevy, ze mu uz jsou k nicemu, ale tohle vidim poprve, je to ubohy...
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojte holky
já se zbudila až teď a wc nebylo v noci ani jednou :confused:
co já bych dala za poslíčky jako vy ... mám jen to lehký bolení jako při ms, to sice říkal dr. že se to za poslíčky dá považovat taky, ale jinka mi nic není, prý do týdne neporodním a to mám za 5 dní TP :confounded:
přítel mi i tak předpověděl datum porodu na 20/9 /to mám oficiální TP/ v 20 h a 9 min. :grinning: tak sem zvědavá
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
bože, já některý lidi fakt nepochopím :unamused: :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
even, daruj mi jeden tt:grinning::grinning::grinning:
15. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.