• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
No vidíš, even, třeba se přítel trefí :wink: Já mám termín 28.9, podle utz až 5.10., poslíčky mám od začátku srpna a pořád nic, čili na poslíčky kašli, stejně ti nic neřeknou :wink:
15. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
TAk u mě taky nic neobvyklého, jen ten žaludek a také motání hlavy. Spíš bych řekla, že je to počasím.
15. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
přesně tak. někdo poslíčky má měsíc a nic jinýho se neděje, někdo je bez nich a rovnou vyprdne prcka:grinning:...evena vůbec to neřeš......
15. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
pipii kdyby to šlo tak klidně :grinning:
ivasa jenže já se ani neotvírám a čípak mám pořát tuhý, prostě se nic neděje a už bych rodit chtěla, mám strach kvůli tomu velkýmu mimču kvůli cukrovce, nějak moc roste, podle biometrie máme 3,5 kg tak je i strach kam až to dojde daleko :grinning: ve čtvrtek mám další KO a zeptám se na to vyvolávání, uvidíme co řekne
15. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
jj, to se určitě zeptej, i vzhledem k tomu, že máš tu cukrovku bych to řešila.....ale hlavně, zkrátit čípek a otevřít se můžeš taky třeba během dvou dní...užívej si ještě, že máš klid :wink:
15. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
a to ještě uklízím jak blbec, doslova se dřu ... včera sem třeba házela rozhazovala zelený po poli a večer mě boleli z námahy jen záda :grinning: kdybych nefuněla do schodů tak si ani nepřipadám snad jako těhotná
15. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
even před 14ti dny rodila známá, ráno byla na gyndě, tam jí řekli, že min. 14dní bude ještě malej v bříšku, čípek beze změn, CS 0, v noci ji ale praskla voda a ve 4.33 ráno byl malej na světě. Hele oni to fakt nemůžou pořádně odhadnout, to miminko si stejně udělá co chce. Já měla v 30tt CS 5, porod dle mudry na krku a podívej, pořád jsem tady jako 2v1 a bůh ví, třeba ještě nakonec budu přenášet
15. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
tak snad to bude i můj případ, ale už tomu někdy ani moc neměřím, podle dr. by mi porod vyvolávali až někdy 3 dny po TP takže někdy zač. příštího týdne, ale o kolik může ještě za ten týden vyrůst ... edit mi včera psala že jí dr. řekl že mimčo může vyrůst až o půl kila za týden, což je v mým případě fakt hrůza
teg fakt je toho půl kila možný?
15. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
even mě mudra řekla, že ta váha mimča před porodem nemá vůbec smysl. Já na tom nebyla zatím ani jednou, ani mi to nějak nevadí, kdyby mi řekli, že má hodně kg, tak bych akorát byla nervózní... Prý je to dost zavádějící a kolikrát se to sekne až skoro o 1kg, což je teda dost. A je to pravda, kolegyně porodila loni, pořád že malej bude mít kolem 3,30 a nakonec se nemohl protlačit, protože měl přes 4kg a dělali jí císaře. Ale spíš vím o holkách, co to měli opačně, mudrové jim řekli o obříkovi a pak se narodili pindíčkové malý...
15. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
taky dobrej příklad ... v 15.00 jí stvrdlo břicho, v 16.30 praskla plodovka, v 18.45 teprve začali bolesti a v 20.00 porodila
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=456618&vReferer= a je to pěkná cvalice a porod docela hladký :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
ivasa to já vím, četla sem hoděn že se seknou fakt o dost, hlavně že tvdrdí jak to bude obr a pak je to normální mimčo, lepší je v tomto případě to nevědět a u toho porodu už na to nemyslíš, ale když to něco takovýho řeknou tak furt řešíš jestli to zvládneš a navíc ti i vrtá hlavou to rozmezí +- půl kila, pak si ještě říkáš jestli náhodou nemá už 4 kila že ...
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
mě se zdá kilo za týden taky hodně, řekla bych, že tak půl kilča, ale to si jen myslím, nevím to a hlavně, zase to beztak má každý mimčo jinak:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
no a právě pro jsem even ráda, že nevím odhad váhy :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
teg tak je to možný ... to se mám na co těšit teda :grinning:
včera mě jen sestřička říkala že mimina rostou hlavně hodně před termínem, nějakých těch 14 dní
15. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
za chvíli je tu přítel tak letím udělat kávičku
15. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
jj, já tu za chvilku mám manžílka taky a maminu na okna.... Tak se loučím :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
ivasa: no, tak doufám, že budeme mít dobrý rychlý porod :grinning: Je fakt, že ty bolesti při MS, když jsem nebyla pod brufenama, byly fakt hrozné, na ZŠ a SŠ, než jsem začala brát HA, jsem i musela zůstat třeba 2 dny doma a svíjela se v bolestech, při HA se to trochu zlepšilo - např. že jsem přešla ze 4 brufenů za den na 2 :grinning:

pipiii: s těmi kupony, to je fakt sranda :grinning:

evena: 20.9. bych chtěla taky :grinning:

jo a taky jsem někde četla, že se často rodí děti podle toho, kdy se narodily jejich matky (tj. když třeba já se narodila večer, tak i malej by se měl večer narodit) :grinning:

tegga: taky jsem četla, že i to hodnocení čípku je dost individuální, že když ti jeden doktor napíše nějaké CS, tak druhej ti může napsat podle vlastních pocitů jiné CS a celkově, když vidí jiný doktor CS v průkajdě, tak to pro něj není směrodatné, že s tou hodnotou dneska doktoři nepracují a ani to neumí (psala to nějaká porodní bába)
15. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
evena: třeba malá naopak čeká, až se uklidníš, sedneš si a nebudeš se dřít, se asi bojí, že jí hned dáš po narození hadr do ruky, ať jde gruntovat :grinning:
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
no jsem na nás holky zvědavá,kdo jak porodí :grinning:
15. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
pabli to jo, tomu taky věřím, že každý doktor to vidí jinak, takže to může i úplně jinak zhodnotit....je to fajn no, nic se nedá říct stopro:grinning:....jinak pabli Lucka má chlapečka, je to zatím malý prcek, nějaký den byl v inkubátoru, teď už ho má u sebe a musejí počkat, až trošku vyroste........ale jsou oba v pořádku a to je nejdůležitější:slight_smile:....jinak ona sem potom taky určitě napíše:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
a jedna holka tady z koníka má toho malého v albu, jdu to zkusit najít
15. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
15. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
tegga: tak ji od nás pozdravuj! :slight_smile: Další klučík, super :slight_smile: Ve kterém týdnu rodila?

manžel dělá oběd - gulášovou polévku s párkem, tak už se těším :slight_smile:
zatím pa
15. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
tegga: no ten je krááááásnýýýý :slight_smile: a vůbec nevypadá nějak moc maličkatý :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
myslím, že byla 36tt.....a je nádhernej, taky se mi mooooc líbí:grinning:
15. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
mě se taky až zas tak malý nezdá, mají 2400g.....ale musí tam prostě do nějaké váhy počkat....určitě vyřídím :wink:
15. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
krásný mimi :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
jůůů krásnej prďolka :wink: já se tak těším na tu svojí :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
jeee krasne miminko!!!! ja uz chci taky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
tak jsem se na něj taky jukla a je slaďoučkej. Už se té naší cácorky nemůžu dočkat :dizzy_face: Já ji budu pořád muchlovat :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.