• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ivasa abys nebyla ráda, když bude chvilku klidně ležet v postýlce a na chvíli se jí zbavíš:grinning:.....ale taky už se moc těším, ale nesmím nad tím moc přemýšlet, pak by mi to přišlo nekonečný:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky jsem úplně v pr...li :frowning2:

ségra dneska byla na mamografu poslala jí tam gyndařka protožejí už asi půl roku polí prso, tak jí našli nález 1cm velikej nejdřív si tam ta doktorka myslela, že je to nějaká cysta tak to zkoušela napíchnout, ale nic z toho nešlo takže přístí týden musí na biopsii( tzn. že jí budou z toho prsa odebírat tkáň a posílat na rozbor jestli je to nádor zhoubný nebo ne, chůdák je z toho úplně hotová :pensive:

no a další rána, dneska mamina měla v práci těžkej úraz mašina jí tam přimáčkla hlavu, holky když jsem jí viděla v nemocnici myslela jsem že omdlím, má pohmožděný oko, stačilo kousek a přišla o něj a ze zadu hlavy má ránu na deset stehů a hlubokou na kost, když jí doktoři vyděli mysleli, že to bude mít horší následky naštěstí je to relativně v klidu, ještě teď když to píšu tak brečím :pensive:

omlouvám se, že vám to píšu, ale potřebovala jsem se vykecat, dneska je fakt nějakej divnej den :frowning2:
15. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
winii, jezis to je strasny....:frowning2::(:(.... hlavne se hod trosku do klidu, miminko te mooc potrebuje, abys byla plna zivota... a drzim palecky at to s rodinou dobre dopadne :pensive:
15. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
winii to mě mrzí, snad se z toho obě brzo vylížou, šetři se a nestresuj, uvidíš že všechno bude brzo ok :dizzy_face:
15. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
winiii: to je hrůza, snaž se být co nejvíc v klidu, držím palce, ať vše dobře dopadne...
15. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
WINII - hodně sil a pevné nervy. Musíš věřit tomu, že vše bude v pořádku. Lehko se to říká, asi bych byla na tom psychicky stejně jako ty. Držíme s Adámkem palce.
15. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
winii to je fakt síla, myslím na tebe a prďolku, ať jste pokud možno, co nejvíc v klidu a mamka a švica, ať se z toho brzy dostanou a je všechno oki
15. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky, jak to máte s pitným režimem? Pijete hodně? Já blbec jsem zjistila, že pití dost poslední dobou zanedbávám, takže se cítím dost vyčerpaná a bolí mě celé tělo.
15. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jo a ještě, jaké pití si berete k porodu? Mám v seznamu z porodky např. colu, asi kvůli velkému množství cukru.
15. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Winii - to je mi líto. Držím palce, aby vše bylo OK.

Makka - já piju furt hodně, asi 4l vody za den. K porodu si máme vzít vodu bez bublinek nebo namíxovanou s juicem. Já budu mít i dvě 2dcl lahvičky na homeopatika :slight_smile: Už to mám vše zabaleno v tašce do porodnice :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
tak to koukám, já myslela že je to jedno co si vezmu
už nevím co bych uklízela abych ten porod nějak popohnala, výsledek je stejně zatím jen bolavá záda a namožený pupín
makka kuře na paprice sklidilo takovej úspěch že sem ho dnes dělala znovu, trošku větší dávku, bylo na oběd, večeři, ještě si dám zítra na oběd a zbytek zamrazím na dobu po porodu ať neumřeme hlady :grinning:
15. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
edit páni 4 l vody to by mě asi vyplavilo vnitřnosti, dávám sotva 2 litry
15. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
edit napiš víc něco o těch homeopatikách, jaký to má účinek? tlumí bolest, urychluje porod ...?
že bych něco takovýho pořídila taky na tu čtyřkilovou slonici :grinning:
15. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

winii - je mi líto co Tě potkalo,ale snaž se na to nemyslet,určo bude vše o.k. :wink:

tegga - kdybych rodila, tak to budeš vědět mezi prvníma,mám přece na Tebe telefon :grinning:

Jinak dnes sem byla na monitoru - opět krásnej :slight_smile: ,akorát malá dnes stávkovala,protože sme strávili v čekárně hodinu a půl, byla tam jiná sestra a ta to nějak nezvládala :unamused:
Příští úterý jdu naposledy na monitor a k doktorovi,pak už do porodky!
No a taky včera porodila ta sestřenka od přítele Anetku 3,25kg 47cm - byla v nemocnici od neděle od večera,dostala prášek na vyvolání,bolesti jí začli ve tři ráno a málá se narodila ve 12.02,vše by bylo fajn,akorát prej špatně tlačila a tak byla moc potrhaná a skoro hodinu jí šili! :frowning2:
Dnes sem se na ně byla podívat a nějak se mi udělalo úzko,když jsem do těch prostor vlezla :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
EVENA - tak to mě moc těší, že můj recept zachutnal.
MAJA - to si mě moc nepotěšila, já jdu na kontrolu zítra, takže doufám, že tam bude ta stálá sestra.
15. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojík holky! To koukáte, jak jsem tady brzy co:slight_smile:. Jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli jsme se někam pohli, dneska v noci mě budily bolesti břicha, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Maja no já jsem si říkala, že bys asi napsala, ale pak sem si zase říkala, že třeba zrovna tlačíš, tak nemáš čas:grinning:...pěkný den holky
16. zář 2009 v 06:00  • Odpověz
ahojte
večer a teď brzo ráno mě třikrát zbudila bolest břicha jak nějaká křeč nebo co :confused: nemohla sem ani vstát z postele, ale hned jak sem se postavila tak to přestalo, snad to něco znamená :slight_smile:
tak sem se rovnou nasnídala, na mě dost nezvyklá doba když vstávám běžně nejdřív v 10 :grinning: a pudu koukta na telku než znovu usnu
16. zář 2009 v 07:06  • Odpověz
dobré ránko,mě v noci trápilo nějak víc brnění v rukou...příznak porodu to nebude :grinning: bohužel,ale už jsem z toho na prášky,dneska jdu na KO....
16. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
winii-držim place,ať u vás vše dobře dopadne
16. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj, já jsem teď 2 noci po sobě spala tak tvrdě, že jsem se neprobudila ani jednou na záchod, je to super pocit, ráno se budím jak znovu zrozená :slight_smile:

Evena - co se týče těch homeopatik tak mají zmírňovat porodní bolesti a hlavně potom urychlovat hojení. Ale nemá smysl, abych se tu teď o tom rozepisovala, protože se to musí začít brát už měsíc před porodem.

Danuš - ty bereš homeopatika? Nebo jsi se na to vykašlala? :wink:
16. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
dobré ranko :dizzy_face: Tak koukám, že jsme dneska všechny nějak brzo vzhůru, co?!? Já už od 5, tak jsem čučela na telku a teď jsem chvilku vlezla na PC, za hodinku jedeme na KO a monitor, tak jsem zvědavá, co mi mudra řekne...

winii je mi líto, co se kolem tebe děje, hlavně ať se to všechno brzo srovná :wink:

jéééééééžiši, teď čtu, že edi vypije 4l za den? Holky to by mě asi zničilo. Já jsem ráda tak za 2 jako even :sweat_smile:
16. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
edit-po těch poslech před měsíce jsem zavrhla i maliník :grinning: a ani na homeopatika nedošlo...mám jen zásobu na nachlazení a alergie,abych při kojení nebrala dryáky :wink:
16. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
ale vzhledem k tomu,že jsme překlenuli krizi a do termínu máme 10 ní,tak možná maliník nasadím i sex a delší prochajdy :grinning:
16. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Maliník piju už dýl jak měsíc a nic, navíc to prý stejně není na vyvolání porodu :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
jo jo,je na přípravu dělohy,ale ne jako spouštěč...
16. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
ahooj:slight_smile: tak ja jsme ve 37tt:slight_smile: a stale 2v1:slight_smile: chvalim meho prcka:grinning:
16. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
pipiii Amálka je holka šikovná, podle mě to taky nějak doklepete jako my s Elinkou :wink:
16. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, já vstávala v 9 hod. Jen v 5,30 h. jsem se vzbudila na čurání a pak zalehla zase. V posteli semnou ležel i náš labrador, takže mě pěkně zahříval a já se vzbudila propocená jak myš. Dnes jdu na 13 h. na kontrolu, takže uvidíme. Jinak jsem si také koupila maliník, ale podle doktora je to na nic, prý to spíš slouží jen jako placebo efekt. Takže to nechám na prckovi. Pokud bych přenášela, tak spíš nasadíme sexík :slight_smile:
IVASA - ptala jsem se právě, kolik jako v těhu vypijete. Protože jsem poslední týden byla pěkně vyfluslá a nebylo mi moc dobře. Pak jsme se víc zamyslela a zjistila jsem, že pěkně odflakuji pití. Sotva vypiju litr a do toho si dám ještě kafčo. Takže se můžu divit, že mi nebylo moc dobře. Včera jsem si pěkně vzala 1/2 l flašku s pitím a pila a pila. Dnes se cítím jak rybička. TAkže to můžu přisuzovat opravdu k pitnýmu režimu
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
PIPII - já si taky myslím, že to zvládnete až do konce. Nejsi určitě jediná, která měla tyto problémy.
16. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
makka, nestras!!:grinning::grinning::grinning: me by stacilo jeste tyden..pac jsme dost nepouzitelna s timhle nalezem:grinning: jen lezim a zeru:grinning:
16. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.