• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
To já ať jsem v jakékoliv poloze, tak se vrtí jak blázen - kromě teda stání nebo chůze, cítím jí jen když sedím nebo ležím...
22. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
jasně jak je dlouhý příjmení tak ještě dlouhý jméno, to by byla chuděra
kamarádka je Zabloudilová a k tomu dali ještě Barborku, teď toho lituje no ... a druhé holčičce dali raději krátké Emmu :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
já ji cítím hlavně na zádech a taky v sedě, i za chůze - ale to spíš jen lehtání a malé vrtění
a taky kdykoliv jím :slight_smile: :slight_smile: asi se jí to líbí
22. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
No ono je možná lepší, že máme takové aktivky, mě stačilo, když jsem ji asi 2x nějaké 3 dny necítila a už se mi po těch kopancích stýskalo, aspoň pak vím, že je vše ok... Jako nestalo se mi, že bych ji během dne vůbec mecítila, ale třeba jen 1-2 kopanečky a to si pak ani člověk není jistý, jestli to fakt kopanec byl nebo nebyl. Od toho úterka je teda zatím nejaktivnější za celou dobu co ji cítím, to pořád jen řádí a skoro nespí, mrška jedna :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
ivasa ahooojjjjjjjjj:slight_smile: noo tak ti mooc gratuluji take k holcicce:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moje mala me ted porad okopava:grinning: je to tak karsny!! a hlavne ze je vsechno v poradku..muzu se te zeptat jak poznam to tvrdnuti bricha?
22. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
No nic, jsem utahaná jako pes, skoro jsem v nemocnici nespala, bylo tam hrozný vedro a dusno, prostě nedýchatelno, tak se půjdu natáhnout a taky se trochu pomuchlovat s pesánkem, chudák se mohl zbláznit, když mě dneska uviděl, manžel říkal, že celou dobu skoro nežral a pořád ležel u vrat... Tak se mějte pěkně, já se asi zase přes víkend nepřipojím, to si užívám manžílka - kor teď budu, tak asi až v pondělí. Tak krásný víkend, ať se vydaří a prckové nezlobí :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
jeeee, tak zase papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pozdravuj El :slight_smile: je to Elle, nebo Ella, nebo jak???:grinning:
22. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
pipiii když to přijde, tak tě ujišťuju, že to bezpečně poznáš. Prostě máš břicho jak balon, hrozně tvrdý, jako kámen, vůbec ho ani trošku nepromáčkneš...
22. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
je to Ela, dokonce má teď - myslím - v neděli svátek, je ve slovenském kalendáři. Prostě Elinka, Elis, jakkoli, je to vlastně skoro stejný jako Eliška :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
ivas, ja mam ale prave tak tvrde bricho uplne porad...uplne mega tvrde?!:-O ale je to tim, ze jsem nemela zadny tuky nebo tak:/ ale ted se mi tak mimi strasne mele:grinning: to je huusty:grinning: a tady v jablonci se udelalo uplne cerno!!!!tyyy blaho! jeeeee Ela, takovy kratoucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Já ho mám taky tvrdý, protože jsem neměla skoro žádný podkožní tuk a měla jsem dost vypracované břicho z gymnastiky a tak, ale prostě jak říkám, to tvrdnutí bys prostě subjektivně poznala. Mě teda netvrdne nějak extra (to by hlavně znamenalo předčasný porod), ale náznaky tam jsou, tak mi pořád hlídají čípek, aby se nezkracoval a neotvíral, ale je to OK - ťuk, ťuk, ťuk...
22. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ivasa - gratuluju k holčice a hlavně k tomu, že tak krásně bojuje.

Moje holčička je pěkný lenoch, moc se nehýbe. Jen sem tam cítím jak se mi něco děje v břiše. Ségra právě konstatovala, že její dítko se v bříšku pohlo asi 1x za den a teď si to vynahrazuje (je to fakt živé stříbro). No a já jsem se u maminky v bříšku prý pohnula jen jednou a to už jela do porodnice :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
ivas, no prave ze me ani jednou cipek jeste nevysetrovali, asi se na to zeptam... ja mam nekdy totalne tvrde, a na dotek uz uplne, ale ja mam to temer porad a jeste kdyz jsme nafoukla, tak je jak kamen.
22. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
edith, ahooj, ta moje ve me ted uplne radi:grinning::grinning::grinning: a venku je bourka:grinning:
22. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
jeee Amálie ma svatek 10.cervence:slight_smile: tak to je super kdyz se narodi nekdy kolem 10.10.:slight_smile: jsme se bala aby nemela svatek nekdy taky v rijnu nebo na vanoce:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
ivasa: gratuluju k holčičce :slight_smile: zapsala jsem ti vše do tabulky :slight_smile:... je dobře, že jsi teď jakž takž OK :slight_smile:

ten můj je dneska pěkný spáč, ale všimla jsem si, že je takhle každý pátek méně aktivní, má asi pátek jako dovolenkový den :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
pipiii: náš Vítek bude mít svátek 21. července :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
pipiii: my podle toho i ta jména vybírali... aby prostě to dítě nemělo svátek kolem narozenin a ani na Vánoce a kolem Silvestra...
22. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
jinak já mám bříško taky pořád tvrdé, ale myslím, že netvrdne, to bych fakt asi poznala :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Holky dík :slight_smile:

pipiii já mám taky občas hodně tvrdé břicho, buď celou část, kde je děloha, nebo jen třeba jednu stranu, je jako kámen, ale to je taky tehdy, když spí malá vystrčená, prostě se tak uvelebí a pak to břicho vyleze a ztvrdne, protože vlastně narážíš do miminka :slight_smile: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ale to tvrdnutí bys prostě poznala, fakt jo, je to něco jiného...
22. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
No ale teď už fakt jdu, než zase začne pršet, ať se chvilku vykulím na zahradě a užiju si konečně čerství vzduch :slight_smile: tak ještě jednou papa
22. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak to teda já mám břicho skoro pořád v pohodě, jestli to ono nebude tou pneumatikou z tuku :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
pabli, ja jsem vubec jmena nehledala podle toho kdy maji svatek:grinning: ale yvslo to pekne..nahoda:grinning:
22. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
hm, tak mě to pěkně nevyšlo, nechtěla sem aby měla blízko sebe svátek i narozeniny, ale bohužel, jenže jméno se nám hrozně líbí a jiné si nedokážu představit že bych dala :unamused: bude mít tedy sv. dva týdny před plánovaným porodem :sweat_smile: a vzhledem k tomu že můžeš porodit + - 14 dní okolo termínu tak to je zajímavý, třeba se narodí na svůj svátek :grinning:
22. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj holky! ivasa gratulace k prďolíně:slight_smile: a dávejte na sebe pozor......jinak k těm pohybům, o klucích se obecně říká, že jsou to větší lenory, ale o tom našem to asi platit nebude, mě se mele břicho skoro celý den:grinning:...jo a tvrdnutí břicha byste stopro poznali :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Přeji vám všem krásný víkend, zatím vypadá, že počasí bude krásné tak užívejte!!
22. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
tegga: máš krásný bříško :slight_smile: a super věcičky, zvlášť ty riflíky s velkými kapsami na nohavicích, ty se mi fakt líbí :grinning:
22. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
mně dneska taaak bolí bříško, až musím ležet, ani na ten nákup jsem nešla... chjoooo, vždycky mezi 20. a 30. dnem v měsíci to je horší...
22. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
pabli tak odpočívej...je to fajn, že můžeš....nákup, ať obstará manžel.....mě se taky líbí....celý ten balík mě stál 150?-...no nekup to:grinning:
22. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.