• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii to já taky, ale vem si, kdy tohle ještě zažiješ? S prckem asi už nikdy :grinning:

makka taky jsem se min. týden přistihla, že piju málo, večer jsem se to snažila dohnat, ale v noci jsem byla jak průtokáč :sweat_smile: Teď se snažím hlídat, abych něco vypila ráno a něco odpoledne, tak půl na půl a večer už se snažím moc nepít... Je fakt, že když piju dost, tak jsem taky jak rybička, jakmile to zanedbám, tak jsem jak jelito!
16. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
PIPII buď ráda, že jsi na tom jak jsi. Víš jak si se o malou bála. Pár kilo už tě nějak nerozhází, to vyběháš kolem malé.
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
IVASA - právě, taky se tak cítím. Celé těhu jsem nosila láhev s pitím u sebe, ale ke konci jsem byla dost lenivá. Spíš jsem na sobě začala sledovat, že během dne nechodim moc čurat a když tedy jo, tak ta moč je zbarvená. Což znamená, že málo piješ. A měla jsem i docela bolesti při močení. Všechno pití jsem doháněla až večer, když jsem si vzpomněla, že jsem během dne nic nevypila a v noci jsem prolítala na záchod. Teď se budu snažit pít pravidelněji a hlavně vodu. Mamka mi říkala, že měla ke konci těhu zánět ledvin, protože nepila.
16. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem zpět z monitoru a KO, zas mám přijít za týden, do zprávy mi napsala: normotonus, děloha ovoidní, F/X3, čípek na falangu pro prst, střední konsistence, mediosakrálně, hlavička naléhá... Umí to někdo přeložit? :grinning:

makka: já si hlídám, abych vypila minimálně 2,5 l za den. Dřív jsem pila ještě víc, ale teď to nějak nejde, stejně chodím na WC co čtvrt hoďky...
16. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
No jo, makka, není to sranda pak zánět ledvin, taky se teď hodně snažím to dodržovat a pít co to jen jde, ale ne se přemlouvat, to se taky nemá to do sebe jen tak lít, když prostě nemáš chuť.

No nic, já se loučím, jdu se obléknout a vyrážíme k té mudře a pak se juknout na naušničky, manželův táta nechce vybrat nějaký co by se nám nelíbili, tak si je máme vybrat sami... Tak zatím pa
16. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
jinak k porodu máme mít vodu s vyváženým obsahem minerálních látek bez bublinek nebo obyč. vodu, tak mám 750ml flašku s obyč. neperlivou vodou. Můžeme pít max. 2 dcl za hodinu. Spíš tady moc pít nedoporučují, lepší je mít pomádu na rty + si rty jen vodou ovlažovat
16. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
tak jasne, ze jsme rada ze malinka je porad ve me:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ja snad uz mam i prolezeniny:grinning: boli me krcni pater atd... dneska jedu na Chodov, takze 3 stanice metrem....uz jsem doma chytla proste nerva:grinning:
16. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
tak já jsem taky zpět z kontoroly a vím toho pabli ještě míň, než ty:slight_smile:......že prý je všechno oki a jsme pěkně připravení na porod.....to je všechno, co mi řekli:grinning:........tak doufám, že takhle připravení nebudeme ještě měsíc:slight_smile:
16. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
pabli překládám to tak, že je u tebe taky všechno oki a pomalu se chystáte:slight_smile:
16. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
tegga: jojo, připravená už jsem asi 3 týdny :grinning:
16. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
no právě, mě už to doktorka říká měsíc:grinning:
16. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
asi ty dokttory nesmíme brát tak doslova a vážně:grinning:
16. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
pipiii: jen pěkně drž 2v1 :grinning:
tegga: asi ne :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
já mám KO dnes ve 12:50 :grinning: tak jsem zvědavá,jak jsme připravený...při záplavě lékařských výarzů řeknu doktorce o překlad :grinning:
16. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
danu to bude to stejný...jste pěkně nachystaní na porod:grinning:
16. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
jasně,už 3 týdny :slight_smile: :wink: :grinning:
16. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
neprovokujte :grinning: já připravená nejsem, zítra du na KO a obávám se že bude všechno při starým, zítra mě bude zrovna vyšetřovat dr. z rizikové poradny kam sem chodila takže snad bude svolný k tomu vyvolání, mám v plánu ho donutit :grinning: ale ještě nevím jak :grinning:
16. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
evena no právě, my sice jsme nachystaný jak dlouho, ale nic z toho.....u tebe to pak bude šup, šup i bez příprav :wink:
16. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
spíš to bude tím že čekám holčičku :grinning: prostě než se ty ženský nachystají tak to trvá ... už fakt nevěřím že porodím normálně
16. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Zrovna sem si psala s bráchou,že bych klidně dneska rodila,tak mi napsal,že si musím počkat až se princezna nastrojí :grinning:
16. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
evena-no měla bys to uhrát na tu cukrovku,že při ní by se nemělo přenášet.....
16. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
No jo a co tam teda potom dělá ten náš prcek, když se nemusí strojit a česat, tak proč nepohne:slight_smile:?.....teď mě napadlo, že se mi zdá, že už tady nebyla dlouho renu, pro změnu:slight_smile:....má na někoho telefon?
16. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
no renu už tu nebyla několik dní, snad by dala vědět kdyby rodila
danu mě říkali už před týdnem že pokud neporodím do TP tak vyvolání asi za tři dny na to právě kvůli té cukrovce, ale já už chci radši teď, tak se pokusím to uspíšit a dr. přemluvit
a tobě řekli co? kdy by vyvolávali tobě kdybys neporodila do TP?
16. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
holky, já potřebuju porodit do 14 dnů, poněvadž pak bude manža pryč, nakonec si to zařídil tak, že tu kolem termínu porodu bude, ale 14 dní nato jede do ciziny
16. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
pabli to ti nezávidím, idkyž tu na porod bude tak budeš s prckem pak sama, na jak dlouho jede?
ten můj měl jet ted od pátku do neděle do večera na montáž, ale naštěstí to jeho šéf pochopil že prostě nemůže
16. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
evena: mělo by to být asi jen na 3-4 dny, neví přesně... pak za dalších 14 dní zas na pár dní pryč, ale mamka si prý vezme dovču, kdyby tu nemohl manža být, tak přijede ona :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
ale jinak si říkám, že to prostě stejnak musím zvládnout hlavně já... manža sice pomůže, ale budeme v tom oba dva neznalí věci :grinning:
16. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
do 14ti dní určitě porodíš :dizzy_face: a ty 3 dny se dají vydržet, horší by bylo třeba na týden, dva
když si vzpomenu jaký byl blbec švagr /bratr toho mýho/ tak sem ráda že mám fakt normálního chlapa, že to nemají v rodině :grinning: normálně jeho žena rodila před 8-mi rokama jejich první dítě a on doma koukal na televizi a jen čekal na telefon, on jí tam prostě zavezl a jel domů ... po porodu s ní taky nebyl, nechtěl si vzít dovolenou /on je hroznej hodinář/ a tak jezdil od PO do PÁ na montáže a byl doma jen o víkendech ... druhý dítě rodila před 5ti rokama a to vím že chtěla aby byl u porodu, on nechtěl, to je smutný
16. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
pabli já to beru tak že jak příjdu s porodky tak zase já budu učit toho mýho jak s mimčem zacházet, to co oni mě naučí tam, já ho naučím doma :slight_smile: a taky se bez něj bohužel neobejdu, tchýně je pizda a práh mi nepřekročí, moje máma je nemocná takže ta pomoct nemůže
16. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
evena: tak to je blbý teda... ten můj dřív prohlašoval, že u porodu rozhodně nikdy nebude, pak jsem otěhotněla a hned že u porodu bude... a ještě si myslí, že si snad vymýšlím, když se někdy zmíním, že se mu dřív k tomu porodu moc nechtělo :grinning: Ale je sranda, jak je nervózní, někdy víc než já... Poslední dobou mu spadlo už tolik věcí (některé i víckrát za sebou - spadlo - sebral - spadlo - sebral :sweat_smile: )
16. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.