• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak ten můj je taky nervní, ale až teď za posledních asi 14 dní, vždycky měl času dost a nějaké ty práce co potřebovali doma kvůli miču dodělat tak odkládat a teď lítá jak urvanej se řetězu a neví kam dřív skočit
asi před měsícem sem ho prosila jestli by vytepoval koberec v obýváků, měl hubu plnou keců, pak se na to nějak zamomnělo a před pár dny mi vyrazil dech ... zajel koupit tepovač a pustil se do toho aniž by něco řekl ... takto je to ze vším teď, kmitá jak blázen :grinning: to je tak když si někdo pět minut po dvanácté uvědomí že bude otec :grinning:
16. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
evena: tak si toho považuj, než ho ten elán zas opustí :grinning:
16. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Přítel včera na chvilku zapomněl že budu rodit :grinning: :grinning: :grinning: Majitel ho chtěl poslat na celý příští týden na montáž a on souhlasil,až jeho kolega mu říká - A co když bude Maruška rodit?AHA!!!Takže nejede nikam :grinning: :grinning: :grinning:
A majitel se mu prej chechtal,že na to zapomněl!Přitom mě tady furt nutí abych už rodila! :grinning:
16. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
maja: taky dobrý :grinning:
16. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Maja to je pěkný:slight_smile:.......tak to manža, pokaždé, když mi zvedne telefon, tak první věta je " co je, rodíš?":grinning:...už mu raděj ani nevolám......ale na služebky jezdí taky dost často, tak jsem vždycky nervní, aby se stihl vrátit, ale on jezdí jen na jeden den, tak je to dobrý....pabli to určitě stihnete, musíš to prckovi hodně často opakovat :wink:
16. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak jsem zpět z KO, otevřená na 2 prsty,vyšetření mě bolelo jako čert,trochu po něm špiním-na to mě dr. upozornila,že budu.Ozvy ok. U CS mám P+1 ?? Děloha dráždivá, jestli prý mám chuť,tak už máme s manželem začít vyvolávat sexíkem :grinning: Na brnění mám zkusit B-komplex,ale zřejmě nezabere,je to píš od páteře.... :unamused:
16. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
no danu, tak ty aspoň něco víš:slight_smile:....dneska poprvý mi to taky bylo docela nepříjemný, nebolelo mě teda přímo vyšetření, ale až po něm, břicho.....a taky ze mě pořád něco teče, ale nevím, co to je:slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
já bych taky klidně vyvolávala, ale můj manža se bojí, takže u nás z toho nic nebude:grinning:
16. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahojky holky...u mě taky žádná změna...
16. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jé, ahoj renu.....já jsem myslela, že už to máš za sebou a dojdeš až s prckem:slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
terčo bohužel nemáám...
16. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
jenom nejni čas sem ani zajít za váma...
16. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
už máš zbaleno???
16. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
tegga-mě právě bolelo,jak do mě soukala prsty,málem jsem seskočila z tý kozy!!!Teď furt špiním...kdo ví,třeba mi to tím uspíšila............
16. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
dančo ahojky...já byla včera na KO a teda taky mě to děsně bolelo...
16. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
já dneska ani nemusela lízt na kozu, jen na lehátko, za to jsem byla vděčná, ta koza už mě fakt vytáčela:slight_smile:...jinak on byl ten doktor moc jemnej, ale to břícho mě fakt bolelo...taky jsem si říkala, že mi mi mohl prasknout aspoň zátku nebo tak něco:slight_smile:......renu tašku mám od té doby, co mi doktorka vykládala, že už to bude, takže asi měsíc:grinning:
16. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
terčo máš plíny pro prcka jedničky nebo dvojky???
16. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
renu-ahoj,co ty vaše úpravy bytu,už je hotovo??? Já mám sbaleno od 21.8.,kdy byly první a zatim poslední poslové......teď jak špiním po tom vyšetření,tak z toho nemám moc dobrý pocit...bolí mě i kříž a kyčle...břicho ani ne
16. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
danu jj už tak nějak máme šlus...v pátek nám dovezou skřín takže už bude vše nachystané...Danu mě to bolelo při tom vyšetření...vevnitř ty stěny...
16. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
plíny mám newborn......akorát máme pořád jen jeden balík, musím manžu zaúkolovat, ať aspoň ještě jeden do zásoby dokoupí:slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
renu-to mě taky,fakt hodně,ty stěny a pak jak šáhla k čípku a řekla,že to je na 2 prsty,tak sem to musela prodýchávat!!!
to je fajn,že už máte hotovo,my jen ještě poklidíme sušárnu, soused si dá kolo do sklepa a ještě tam maj nějakej pytel s věcma...my už naše krámy uklidili...u nás jsou sušárny na každém patře..s balkonem...super věc....
16. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
terčo já mám od Pampers 2 to je od 3 do 6 kg a oni jsou i 1 od 2,5 do 5 kg ...ty máš jakou značku??já jsem byla přesvědčená že ty 2 stačí a dneska mi kamoška řekla že určo 1...tak tedka nevím jestli je mám koupit...
16. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
renu-fakt úplně nejmenší jsou Pampers Newborn 2-5 kg......nejmenší ze všech značek...(mám doma Happy,Huggies, Dm Newborn...)
16. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
dančo tak asi koupit ty 1 že??
16. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
dneska mi sestřička na gyn.vyprávěla zážitky maminek,co měly otce u porodu.....že je tam ten chlap akorát štval,že v určitých chvílích byl spíš na obtíž a ta ženská by byla radši sama....hlavně v první době porodní (hlášky typu-já tě sice miluju,ale už drž hubu :grinning: :grinning: :grinning: ...jedný zase manžel pak řekl,že nečekal,že bude tolik vyvádět-to je na pěst!!!!
16. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
renu-určitě aspoň 1 balení těch 2-5 kg
16. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
danu tak to máš recht to je tak na dělo... :frowning2:
16. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
já myslím,že manža bude ve správný chvíli ticho a bude platnej jako opora a podpora......poslat pryč ho můžu vždycky....ví do čeho jde, při poslech jsem byla dost nepříčetná
16. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
fakt???a jak se zachoval???co dělal??byl v klidu???
16. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
renu-bych chtěla vidět jeho...když některý chlapi hysterčí i z obyčejný chřipky.....to se projevilo,jakej je to partner....
16. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.