• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já si taky myslím, že mě bude manža vytáčet....vytáčel mě už na předporodním kurzu:grinning:.......bude se mi pořád snažit říkat, co mám dělat.....už jsem mu říkala, že někdy je lepší, když jen tak mlčí, tak snad to pochopil:slight_smile:i když on to stejně nedokáže:grinning:
16. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
renu-já měla mega bolesti do ledvin a kříže, skoro sem nemohla dýchat....6 x za sebou po 15 min...a manžu jsem od sebe spíš odháněla,ale mezi bolestma mě masíroval levandulovým olejem a pak jsem ho zas odehnala...snášel to s klidem
16. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
terčo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to já ještě nevím co mám doma...zatím jsme žádnej poplach neměli...
16. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
tegga-tak to budeš ta varianta-"miláčku drž už konečně hubu :grinning: "
16. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
holky tak já zase mizím...jdu ostříhat skoro manžu... :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
já myslím, že nakonec to bude i bez toho miláčku:grinning:...to byste museli vidět na tom kurzu, strašně to prožíval, i po něm do mě ještě doma hustil, to budeš muset dělat takhle, udělej tohle......jsem se mu snažila vysvětlit, že budu hlavně dělat to, co mi bude nejpříjemnější a ne, co mám naučený od porodní asistentky z kurzu....no uvidíme:slight_smile:, ale jsem ráda, že tam jde se mnou, aby to zase nevypadalo, nechtěla bych tam být sama ani za nic:slight_smile:
16. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
ahoj renu ty se tu taky neukážeš ... :slight_smile:
tak sem taky zvědavá na toho mýho, ale podle mě spíš bude takovej ten ňouma co bude držet hubu a krok, on se moc do ničeho neplete aby nic nepokazil, tak si myslím že to bude v pohodě
a plíny taky nemám jedničky, zato mám 5 velikých balíků dvojek, to snad ani neupotřebíme když je to myslím jen do 6 ti kilo nebo co
16. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
evena-no neboj,cca 7 plínek denně, je to sdělané dřív než se naděješ :grinning:
16. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
no já se taky ještě nejvíc bojím toho, že se do toho bude pléct manža i doktorům, bude to něco:slight_smile:....evena taky si myslím, že nebude problém to spotřebovat:slight_smile:
16. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
tegga-takže zalepit papulu před vstupem na sál :grinning: můj manža je naštěstí v klidu,nemá potřeby poučovat a komentovat...na můj pokyn se pročetl knížku-teda jen kapitolu porod a 6nedělí, vyslechl PA na kurzu....troufnu si říct,že by mě ani nemusel štvát... :wink:
16. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
já se loučím,manža je vyjímečně brzo doma,tak si ho jdu užít :slight_smile: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
máte pravdu, letěla sem ty plíny spočítat a vystačí mi ty dvojky asi na 2 a kousek měsíce :grinning: teda to dítě fakt vyprodukuje spoustu odpadu, měli bysme pořídit domů asi 2. popelnici, pochybuju že nám ta jedna bude stačit když nám vyvážení 1x ze 14 dní :grinning:
16. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
ahoj danu ten můj je tu za půl hoďky, dnes dělá přesčas, běžně chodí ve 3
16. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
hlky máte nějaký seznam co si vzít do porodnice, nerada bych na něco zapomněla
když chodím na ko tak tak vidím ty tatínky co se vláčí třeba se dvouma velikýma kabelama, tak sem si připravila taky větší kabelu ale mám ji naplněnou jen tam z 1/3, tak se mi to moc nezdá
16. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
holky kdo tady má ten proutěný koš?
16. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po kontrole. Sestra mi dělala jen křivku a prý se opravdu malý nechystá. Ani k doktorovi jsem nešla, až prý příště. Běžně se to prý dělá. Musím jim věřit
16. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
EVEN - poslala jsem ti ten seznam do pošty
16. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
danuš, tegga: mě dnes to vyšetření teda taky šíleně bolelo... probíhalo úplně jinak, než u mé doktorky, nejdřív mě něčím ošplíchla se slovy "teď to zastudí"... pak mě nutila jít pánví co nejvíc dolů, že když "spolu budeme bojovat, bude to horší"... a rvala do mě několik prstů, taky doteď špiním, dala mi i vložku s tím, že zašpiním... no, to teď asi budou teda vyšetření, když jsem byla 2x na porodnici, tak jsem si právě říkala, že to vyšetření je asi divný, když jsem viděla ty rodičky v andělech a mezi nohama zkrvavenou gázu... :unamused:

renu: my budeme mít proutěný košík na kolečkách, ještě po mně a ségře... plínky mám newborn z DM 2,5-5 kg a stejné z Rossmanna, ale obojí jen po malém balíčku po 28 kusech, pak už mám ty "dvojky" Pampers a tesco 3-6 kg
16. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
makka, danu díky za seznamy, samo že nemám všechno, nevěděla sem že se mají brát i plínky, vlhč. ubrousky atd. pro mimčo, myslela sem že to dostanu :sweat_smile: ale jinak mám tak nějak všechno, nechápu teda co ty ženský tahají v těch dvou velikých kabelách, já v té svojí jedné budu mít ještě místo :slight_smile:
makka to slyším teda poprví že sou kontroly bez vyšetření dr., mě je teda dělají vždycky :fearful:
16. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
renu - já ho mám
16. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
evena: je to jak v které porodnici, to si ještě zjisti, u nás třeba dávají vložky, plínky i vlhč. ubrousky

makka: někde ke konci moc vyšetření nedělají, někde zase jo...
16. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
tal to sem ráda že nejsem sama kdo u vyšetřní dr. prstama vyvádí, myslela sem že sem exot, mě to bolí jak sviňa taky, vždycky mě vytáčí ty řeči doktorů pořádně ty nohy roztáhněte, takto vás nevyšetřím když nespolupracujete ...
16. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
evena: u mě to bylo doteď ok, ale dneska prostě byl ten způsob vyšetření absolutně jiný, jak jsem byla u jiný doktorky... tak nevím, jestli je to tou doktorkou a nebo jestli je to tím, že jsem na konci těhu nebo tím, že to vyšetření už muselo být jiný než obvykle, aby toho víc zjistila, těžko říct...
16. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
evena-je to jak ve které porodnici....vlhčené ubrousky využiješ i pro sebe, jsou jemnější než toaletní papír...pampersky dávaj třeba u nás jen 4 na den....v naší porodce máme k dispozici dost vložek,jinde si je máš donést....
16. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
jj zítra se na to zeptám na ko v porodnici
navíc já mám čípek strašně vzadu a špatně se tam těm dr. dostává, takže musí dost tlačit, a to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
pabli-já měla taky dojem,že mi tam nacpala snad celou ruku.....špiním taky doteď....
16. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
danuš: třeba tomu tak teď "pomáhají" a roztahují nám to tam :grinning:
16. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
pabli četr ví čím to je, mě dřív ty vyš. taky neboleli, až teď někdy za poslední dva měsíce je to hrůza
danu já už mám sbalený ty vlhčení intim ubrousky pro ženský
16. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
tak to mě se nikdy nestalo že bych špinila
je tu přítel tak pádím :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
evena: v ambulanci dávala dneska doktorka všem těhulím po vyšetření vložku s tím, že budou trochu špinit
16. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.