• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
dočetla jsem se taky, že u nás v porodce pustí domů, až když si dojdeme na velkou, no a jelikož i teď s tím mám občas problém, natož po porodu, tak doufaaaaaam, že to nějak do těch 3 dnů vůbec stihnu :grinning:
16. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Holky masírujete hráz? My jo a už teď je to velký pokrok. Manžílek říkal, že ji mám už krásně povolenou, takže mě to ani nebolí a doktor si tam může strkat co chce.
16. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
PABLI - tak to já si na velkou dojdu i 3x denně
16. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
já zas ty vlhčený ubrousky na sebe moc používat po šití nebudu, PA nás varovala, že si nemáme na to dávat ani žádná intim. mýdla, že jen čistou vodou oplachovat a otírat ručníkem, a celkově se často sprchovat (po každém kojení, stolici...), ze začátku i třeba čůrat ve sprše
16. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
makka: nemasíruju, kvůli tomu, že dost trpím na kvasinky... no ale to mi připomíná, že jsem dnes ještě neměla maliník... kolik toho pijete? Já zatím 1 šálek denně...
16. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
makka. já jak kdy... někdy jdu teď ale taky třeba 2x denně na velkou, ale to je v případě, kdy mám víc bolesti břicha, ty poslíčky, tak mě to pak nutí na velkou
16. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
evena- já využiju pro nás oba ty Nivea PURE pro mimi... :wink: Jo u mě je to taky první špinění za 9 měsíců....trošku šok
16. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
danuš: jo, taky jsem nikdy nešpinila (kromě těch problémů v počátku těhu), teď ovšem to špinění bylo skoro jak MS, akorát hnědý, na 2 vložky! :angry:
16. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Pabli - já piju asi 3-4 hrnky za den.
Masáž hráze děláme, ale kámošky co teď porodily taky masírovaly a stejně jsou nastřižené až buh ví kam :frowning2: Uvidím jestli to k něčemu bude, prý fakt záleží jen na elasticitě.

Jo a je pravda, že nás nepustí domů dokud si nedojdeme na velkou. Kámoška to stihla tak, tak -až ten poslední den :wink:

Vyšetření mě nebolí a ani jsem po něm nikdy nekrvácela. Naštěstí
16. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
makka-mě ale nebolela hráz,ale až uvnitř ty stěny kolem čípku a čípek,jak do mě šáhla hluboko...a prej mi tam šly dát už 2 prsty....tak to bolelo...na kraji vůbec....

pabli-jo jo,to mi radila kámoška to čůrání ve sprše.....ale ty vlhký ubr.myslím právě na to,když jdeš na velkou....pak teprv sprcha že jo :wink: a když to nejde,tak dají čípek...
16. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
danuš: když mi napsala "čípek na falangu pro prst", tak jsem asi na prst otevřená, ne? Ten "falang" je článek prstu, jsem si našla :grinning:

edita: asi taky zvýším dávku :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
s maliníkem sem začla dneska, večer si dám druhý šálek
16. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
pabli-jo to bude ono :grinning: já na 2....
16. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
danuš: taky mě to bolelo až hluboko uvnitř... jo na tu velkou ty ubrousky, to jo :wink:
16. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
danuš: tak už budete "vyvolávat"? :grinning: Se mě zrovna manža ptal, jestli už nechci rodit, že bychom pro to něco podnikli, že už se cítí zdravý :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
danuš: ale po tom dnešním vyšetření dnes ani náhodou :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
manža luxuje-zlato moje a pak i vytře :dizzy_face: já utřela prach
16. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
danuš: já se chystám, že o víkendu vyluxuju, vytřu i utřu prach, abych to trochu popohnala třeba :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
pabli-dneska sex fakt nebude...zítra podle nálady
16. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
danuš: když já se bojím, abych pak neskončila jako renu s krvácením v nemocnici... :unamused: zas se mi tam nechce pobývat dýl, než je doba nezbytně nutná k porodu a k "aklimatizaci s mimi" :grinning:
16. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
danuš: juuu, a máš pěknou tu poslední fotku 38+1 :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
jé pabli zkus to, ale já jsem gruntovala včera a nic:grinning:a to jsem se fakt snažila....a na kontrole akortá, jste pěkně nachystaní:grinning:....jsem doufala, že řekne, jé my už si vás tady necháme, vy už budete každou chvíli rodit:grinning:
16. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
ono to stejně asi nemá cenu, ani s tím sexem, když se prckovi nebude chtít, tak stejně nevyleze....a já se toho taky trošku boojím, o manžovi nemluvě, takže u nás nic nebude:grinning:.....jo a ještě k tomu špinění, já jsem naopak byla překvapená, že mě nenutí ani na tu kozu a jak je ten doktor šetrnej, dal si na prsty i nějakej gel, takže fakt pohoda....s mojí doktorkou se to nedá srovnat.....asi je to tím, že je to chlap a ví, jak tam ty prsty strčit:grinning:
16. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
tegga: no já si taky myslela, že řekne něco jako "teda, vy už jste se hodně otevřela" nebo něco podobnýho... vzhledem k těm drsným poslům, co mám poslední dobou... a ono NIC! "přijďte za týden" :grinning:
16. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
no, na mě taky, že přijdte 23....a já na něho hleděla, že mám 22.termín a že ho to vůbec netankuje:grinning:.....my to asi moc řešíme a oni zase vůbec, frčí to tam, jak na jezdícím pásu, nad ničím se moc nepozastavují:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
tegga: přesně, já mám přijít 23., to mám zrovna termín :grinning:
16. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
pabli v kolik jdeš, že bysme to měli stejně:grinning:
16. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
jen jedné těhuli přede mnou řekla, ať přijde za týden i s taškou, byla teď 39+3 a že pak ji už přijmou, když má těhu cukrovku
tegga: v 8 h
no u těch diabetiček to berou jinak, nás nechají chodit bez tašky ještě tak 14 dní:grinning:....jé, já až v devět:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.