• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ale kdybych už tu kontrolu nestihla a musela tam dřív, to bych byla mooooc ráda, takhle to bude strašnej obřík:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
maliník piju už od ukončeného 34. tt, začala sem na 2 šálkách denně, pak sem pila až litr denně a teď když vím že čekám obřici sem dávky ještě zvýšila ať se mi ty cesty pěkně vyhladí :slight_smile: snad to pomůže ...
holky nehuntujte se uklízením, já to dělám už pár dní, uklízím doma, sem venku na poli - naposledy sem přehazovaůa vidlema zelený :grinning: nepomáhá to, už nevím co udělat abych ten porod nějak vyvolala, jediný co tak mě z toho bolí záda a hůř se hýbu, protože se fakt už asi přepínám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
tegga: nojo, přijde mi i, že mi pořád dost roste břicho, že se Vítkovi nějak dobře daří :grinning:
16. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
mě už teda břicho asi neroste, ale mám ho zase třeba oproti tobě nějak vysoko nebo aspoń mě to tak připadne.....jj evena, taky jsem zjistila, že to nemá žádný smysl, akorát jsem z toho byla unavená:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
evena: já právě nedělám už pár dnů nic, jen sedím nebo ležím... jediný výkon byl dnes, kdy jsem se vypravila MHD k doktorce :grinning: tak třeba mi to ten vysavač uspíší, když to bude pro tělo takový šok :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
ale jinak se taky už pořád jenom válím, takže jsem si taky dneska řekla, že takhle už to nejde, že to bych nerodila niikdy....tak jsem si naplánopvala aspoň kávičky s kamoškama....akorát se bojím, aby mi někde ve městě nepraskla voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
tegga: mi přijde, že mám to břicho pořád stejně... já ho nikdy neměla nijak vysoko... ani mě třeba malej nekope moc do žeber, to bylo jen asi 2 týdny, že jsem ho ráno cítila u žeber, jinak je spíš dole
16. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
tegga: jo tak toho se bojím taky... sice nosím v kabelce pořád tu tlustou porodnickou vložku, pro jistotu, ale stejně nevím, co pak s promáčenýma kalhotama, že jo :grinning:
16. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
já teda rany do žeber cítím pořád, i proto si právě říkám, že to asi ještě hned tak nebude, že je prostě pořád vysoko a nevím, jak ho šoupnout dolů:grinning:.....ale trošku víc nahoře jsi ho měla pabli, aspoň podle fotek se mi tak zdá
16. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
no právě, já ji tam mám taky....ale jak jsem tady psala o Lucce, že už to má za sebou, tak říkala, že to byl potok, že to z ní chrčelo po nohách, do bot, všude, tak nevím, co s vložkou:grinning:.....jo a jinak, když už jsem u ní, dneska je pustili s porodky domů:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
pabli taky sem nedělala nic a pak se na to uklízení vrhla s vervou a ono nic :grinning: akorát se budeš cítit jak spráskaná a výsledek žádný, já už na to uklízení nevěřím, a to sem sekala ještě před týdnem zahradu, takovou "menší" cca 3 tis. m2 :grinning: a teta na mě volala jestli prý si chci uspíšit porod ... prostě to na mě nefunguje :angry:
a břicho mě vyrostlo za posl. 14 dní až abnormálně, už sem si myslela že horší to být nemůže, tak teď se děsím kdy budu rodit a jak ještě naroste
16. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
já jsem spíš překvapená, že ho nemám až tak obr, jak jsem čekala....a že hlavně nemám jedinou strii, za to jsem happy:grinning:
16. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
tegga: jeeee, tak to je super, že už jsou doma :slight_smile:... no, nám říkali, když odteče voda, tak nabrat trochu na vložku a s ní do porodky...
16. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
jéé luci se má :slight_smile:
taky mě pořát kope do žeber, večer někdy nemůžu bolestí ani spát, ale dr. říkal že pěkně hlavičkou naléhá takže nízko asi bude
no, ono ti to teče dýl, tak něco vyteče, pak tam šupneš vložku a zbytek nateče do ní...a.spoň takovou mám představu...jaká bude realita se uvidí:slight_smile:
Já jsem dnes vygruntovala dokonale naši ložnici, vyprala jsem i oba na matracích a manžela jsem vyhnala matrace ven vyprášit a nerodím :slight_smile: Modlím se, aby mi zítra doktor schválil vyvolání už v pátek. Snad mi to vyjde a on nebude proti. Držte mi prosím palce.
16. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
tegga: taky jsem čekala, že to břicho bude větší :grinning:
evena: no lehčí úklid přecejen zkusím, už se na to i těším, jak celé těhu luxuje a vytírá manža, tak už chci taky něco dělat :slight_smile:
to, že hlavička naléhá už poslouchám taky přes měsíc:grinning:......to podle mě ještě nic neznamená, aspoň teda u mě ne:slight_smile:
já mám třeba strach že mi odteče ve sprše nebo při čůrání a že to ani nepoznám :grinning:
a vložku u sebe nenosím, asi bych to měla napravit
16. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
jj edit, budu na tebe myslet :wink:
A co se týče sexu - ten mám skoro každý den a taky to nezabírá, stejně tak jako teplá vana, zkoušela jsem i ten typ se solí ve vodě a nic. Dokonce jsem si svařila koření (taky babská rada) a nic :wink:
evena: jo - "hlavička naléhá" - u mě už přes 3 týdny :grinning:
edit: taky budu držet palce :wink:
Hlavička mi taky náléhá už asi měsíc :grinning:
edit a máš ještě nějaký tip na vyvolání, mimo tady těch:slight_smile:....zkusím vanu dneska:grinning:
16. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
evena já jsem nad tím taky přemýšlela, já se vždycky sprším jak dlouho......ale ono tam pořád tomu mimču troška té plodovky zůstává, nkdy nevyteče všechna, takže by z tebe mělo pořád něco pomalu téct...
16. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
jj edit horkou vodu zkouším taky už týden a nic ... akorát je mi z ní špatně a bolí mě z ní pupek
a držet palečky budu :dizzy_face: ty mě taky zítra drž, chci doktora donutit /ještě nevím ale jak :grinning: / taky na vyvolání, tak uvidím co řekne
16. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile:

makka, my masirujeme ale zadny postup nevime:-/ jak to delate, dyztak pisni do IP..treba to delame blbe:frowning2:
16. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Podle doktorů jsou všechny ty babské rady spiš na bází - věř a víra tvá tě uzdraví, v našem případě porodí :grinning:

Jsou i nějaké ty koktejly z meruňkového juice, koření a panáka vodky, ale do toho teda nejdu :slight_smile:
holky, někdy mám z toho děsnej strach... z porodu a z bolestí... hlavně když jsem přišla do porody a viděla ten frmol tam, ty rodičky, pak slyšela jednu rodičku sténat, to byl tak strašnej zvuk... Pak si říkám, že to přežily jiný, tak já taky... Docela mi pomáhá, že teď chodím na ty kontroly do porodnice, nemám pak z toho místa už takovou hrůzu, jak teď chodím do známého prostředí, je to lepší, už jsem tam třeba viděla jednu doktorku dvakrát, jednu PA dvakrát, jednu žákyňku dvakrát, jednoho doktora dvakrát...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.